לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2007, 18:44
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
כמה שאלות כדי לדעת טוב יותר את מצבך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gokerxxx שמתחילה ב "מסלול של טופס 55"

1. כמה זמן אתה בצבא, או לחילופין-בתפקיד שלך?
2. מה התפקיד שלך?
3. לאן אתה רוצה לצאת ומאיפה והאם יש סיבה לכך חוץ מ"נשבר לי מהתפקיד"?

סה"כ אין זמן מינימום ממש, ומנסיון של חבר-זה יכול לקחת כמה חודשים טובים, אז תחשוב טוב טוב לפני זה. אם אתה ממש צעיר-חבל על הזמן, ובלי פרוטקציות רציניות הסיכוי שתעבור הוא אפסי. אםא תה כבר מעבר לשנה וחצי-זה גם בעיה כי זה יותר מחצי מהפז"ם שלך וחיילים כאלה נוטים להשאיר לתפקיד כי זה בזבוז של הצבא, מנסיון...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2007, 09:30
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
לא עניתי לך כי הייתי חייב לברר את המצב שלך...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gokerxxx שמתחילה ב "אחי לא ענית לי על כלום......."

ועכשיו כשאני יודע את המצב שלך-קשה לי להאמין שייתנו לך לעבור אחרי כל כך מעט זמן בצבא ובתפקיד

אתה יכול להתחיל לנסות להחתים אנשים, דבר עם המש"קית ת"ש שלך על זה (אם כי מנסיון-זה תפקיד ממש חסר כח, אבל היא לפחות קצת יודעת אז היא תעזור לך להעביר טפסים).
קח בחשבון שלטפל בעניין כזה זה לא חודש ולא חודשיים, ויכול להגיע חצי שנה אפילו, מה גם שלרוב דוחים טפסים כאלו על הסף כיוון שאין סיבות הגיוניות מספיק לבקשת ההעברה.
שים לב-אל תנסה לבקש שלילת רשיון!!!
דבר זה עלול, מנסיון של חבר, לשלול לך גם את הרשיון האזרחי, אז קח את זה בחשבון, כנ"ל לגבי בקשה מקב"ן להפסיק לנהוג מסיבות כמו "אני לא יכול לנהוג יותר, מפחיד אותי, לא סומך על עצמי". הקב"ן רשאי, וכבר עשו זאת בעבר, לשלול לך את הרשיון האזרחי והצבאי במקרה כזה.

אז בשורה התחתונה-לך למש"קית ת"ש שתעזור לך להחתים אנשים, אבל אני כבר אומר לך-זה יכול לקחת כמה חודשים טובים, וקשה לי להאמין שאחרי חודשיים בלבד מישהו יתייחס אלייך בכלל, יגידו לך דברים כמו "אתה עוד לא יודע מה זה, לא ניסית הרבה זמן את התפקיד"
לפי מה ששמעתי פעם מהמש"קית ת"ש אצלי, רק אחרי 4 חודשים בצבא בערך נוטים להתחיל איכשהו להתייחס לזה, וגם זה בקושי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר