לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 00:37
  I SamNet I I SamNet I אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
איך להשיג מדייט - סטוצ'

בזמן האחרון אני יוצא לדייטים עם בנות, שכנראה חושבות שאני בחור רציני .
אולי כי אני נחמד, שרמנטי, מנומס ... לא יודע.

אני מנסה להבהיר להן במהלך הדייט (לא לפני) שאני לא רוצה משהו רציני.
מה שקורה זה שאני מביא יין טוב לדייט ראשון, שותים, צוחקים ובאיזה שהוא שלב אני מנשק אותה
וממש נוגע בה בהרבה מקומות (למרות שזה מקום ציבורי יחסית - פאב או משהו בסגנון) ורובן (כולן)
מסכימות וזורמות ... נראה שהצלחתי להגיע איתן למצב של - אנחנו בסטוצ' ללילה וזה מובן.

מה שקורה בפועל, אחרי שיוצאים מהמקום בילוי, זה שכבר נהיים עייפים ולפעמים המרחק מגורים גדול ביננו ואז הסקס לא מגיע ...
הנסיעות יוצרות בלגן .. במיוחד שאני קצת שתוי.
כביכול ,שנינו מקבלים את ההרגשה שהסקס יהיה בפגישה הבאה בדוק ..
כי כרגע עייפים או שיום שבת וכבר 4 בבוקר ומחר יש צבא וכל מיני בעיות של חוסר זמן בעיקר.

מכאן בד"כ אין פגישה שניה, בחורות של סטוצ' ללילה לא רוצות להרגיש זולות ולכן ידחו את הפגישה הבאה שברור שהיא רק בשביל סקס. וככה יוצא שאני מאבד שתי בחורות זורמות בממוצא לחודש

*חשבתי על לצאת לדייט ב8 בערב ולא ב11 ~ אבל אז אני מאבד הרבה מנקודות זכות לסטוצ' לעומת דייט.
*רוב הבנות פנויות ביום חמישי עד שבת ואני לא אוהב לבזבז את החמישי - שישי שלי על דייטים שלא תמיד הולכים כמו שצריך ואז חבל על הערב שהולך לאיבוד אז שבת זו כנראה האופציה היחידה.

רעיונות ? עצות ? אני די מבואס מזה.

נערך לאחרונה ע"י I SamNet I בתאריך 20-01-2007 בשעה 00:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 13:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
עצה אחת חשובה מאוד אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "איך להשיג מדייט - סטוצ'"

האם לאחר היציאה שאתה שתוי אתה גם נוהג או אתם לוקחים מונית חזרה הביתה, אם אתה זה שנוהג תשאיר את האוטו בבית וקחו מונית (כך גם אפשר להמשיך לעשות דברים במונית ואז להשאיר את "המנוע חם" עד הבית if u know what i mean ) כי אם תנהג שתוי ויקרה משהו סקס זה יהיה הדבר האחרון תרצה באותו רגע וזה שלא קיבלת סקס יהיה הבעיה הכי קטנה שלך, לכן זה נקודה מאוד חשובה להעביר
מעבר לזה אני לא רוצה לנפץ לך פנטזיה אבל עדיין יש הבדל בין להתחרמן בטירוף לבין המעשה עצמו
אני מכיר בנות שאין להם בעיה להתמזמז ולהתחרמן אבל לא יקפצו כל כך מהר עם בחור למיטה ועוד יותר לא יעשו את זה כל כך מהר אלא מצדם להמשיך במיטה את אותם ההתחרמנויות כך שלא בטוח שאותם בחורות היו הולכות איתך עד הסוף בכל מקרה אני מקווה שאתה מגיע מצויד עם אמצעי מניעה כי זה עוד סיפור שלא תרצה להכנס אליו
מה לעשות שהיום נקיטת אמצעי זהירות הוא כלל חשוב גם אם הוא נשמע קצת מדכא או עצות של אמא פולניה

וכמו שאמרתי לעצות שלך הייתי מציע לך או מונית שאפשר להמשיך לצחוק וכו או למצוא פאב טוב ליד הבית כך שהמרחק לא יהיה גדול מידי או פשוט לבדוק עם יש מלון או הוסטל קרוב שתוכלו להשתכן שם ללילה או לכמה שעות, או אם כן יש לך אוטו להשתמש בו אבל שוב לנוח טוב אחרי זה ולפני שנוהגים
בהצלחה

דרך אגב נקודה אחרונה אם אותם בנות יודעות שאתה לא רוצה משהו רציני וזה בסדר מבחינתם מאיפה לך לדעת שהן לא יקבלו אותך בתור יזיז למה לפסול ישר פגישה שניה וכו או שאתה מנסה והן לא מעונינות להמשיך מעבר לאותה פגישה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 20-01-2007, 14:58
  I SamNet I I SamNet I אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
כמה בעיות :
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "עצה אחת חשובה מאוד אלייך"

אני לא יכול לקחת מוניות .. זה פשוט יצא יקר מידי .. אני חייל.
אני חושב שאני אתחיל לוותר על העניין של היין כי בפעמים האחרונות זה באמת שלא עשה לי טוב
לנהוג מסטול ... נסיעה של חצי שעה לקחה לי שעתיים כי איבדתי את הדרך

אמצעי מניעה ... מין הסתם ) LIFESTYLE שתיים עשרה בעשרים עושים את העבודה עד כה.

בקשר לפגישה השניה. אני לא פוסל .. והן לא פוסלות אבל תמיד הן כאילו דוחות את זה עוד קצת
ועוד שבוע ... וככה מתנתק הקשר .. אולי אני צריך ללחוץ עליהן קצת יותר ? להראות שאני מעוניין ?

אני חושב שפעם הבאה אני אתן להן את ההרגשה שאני בחור רציני בפגישה הראשונה
וככה סיכוי טוב יותר שתיהיה פגישה שניה שתכלולל סקס טוב. קצת שקרים והצגות זה טוב לא ?
ישן 20-01-2007, 18:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לשאלתך אז לא
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "כמה בעיות :"

אני לא חושב שכדאי להציג משהו שאתה לא, אין טעם לרמות בחורה שתחשוב שהיא יוצאת עם מישהו ומתחילה מערכת יחסים כשאתה בעצם רוצה מערכת זיונים, ולמה לשקר עם גם ככה אתה מוצא בחורות ונהנה מהם
כמו שאמרתי דבר מאוד חשוב הוא לא לנהוג שאתה שיכור!!! כי שוב אם יקרה משהו הכסף שחסר לך למונית והאי הצלחה לכבוש את הבחורה באותו לילה יתגמדו ויהיו הבעיה האחרונה שלך מול הבעיה החדשה שדרסת מישהו במקרה הרע או דפקת את האוטו ופצעת אותכם או אפילו רק דפקת את האוטו (זה בטוח יעלה יותר מאשר נסיעה במונית)

כמו שאמרתי ההצעות שהצעתי קודם נראה לי צריכות לתת לך מענה
1. למצוא פאב או מקום נחמד ליד הבית (שלך או שלה) כך שבמרחק קצר אתם כבר באחד הבתים ליד המיטה
2. למצוא מוטל ליד אותו פאב ולבדוק מחירים אולי זה מחיר סביר
3. אם כבר באת עם אוטו תנצל אותו לצורך המטרות שלך רק שוב תוודא שאתה אחרי זה נח מספיק וצלול מספיק לפני שאתה מתחיל לנהוג (מהסיבות שהוזכרו קודם)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר