לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 19-01-2007, 13:54
  vider1 vider1 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 09.06.03
הודעות: 91
ניתוח מניות מובילות מאת ספונסר

אלוני חץ (390013) - החברה מתמקדת בהשקעות ארוכות טווח בתחומי הנדל”ן המניב במדינות מערביות (ארצות הברית וקנדה) ובישראל, לרבות פיתוח והשבחה של נדל”ן בישראל. עם החזקותיה העיקריות ניתן למנות את EQUITY ONE, FIRST CAPITAL REALTY ואת עוגן ואמות השקעות (חברות ציבורית הנסחרות בבורסת ת”א). בשבועות הקודמים אמרנו כי על רקע מכירת תיק הנכסים בגרמניה ועל רקע הגדלת ההחזקה על ידי ורטהיים החזקות (בעל עניין), אנחנו מכניסים את המניה למעקב צמוד, ובמהלך השבוע האחרון היו בחברה תנועות בעלי עניין רבות. נתן חץ, מנכ”ל החברה, הגדיל את החזקתו, והחלו להיות בעלי עניין חדשים: כור תעשיות, כלל החזקות עסקי בטוח, בית ההשקעות אפסילון ודוד לובינסקי בע”מ. בשלב זה, דעתנו ממשיכה להיות חיובית ואנחנו נשארים עם המניה (לאחר שהצגנו אפשרות כניסה נוחה). פריצה של השיא תאפשר כניסה מחודשת למניה עבור מי שבחוץ.

איתוראן (1081868) - חברה דואלית המספקת שירותים מונחי איתור הכוללים מניעת גניבות של כלי רכב, שירותי איתור ומעקב אחרי כלי רכב גנובים, כמו גם מוצרי תקשורת אלחוטית המקושרים לשירותי איתור נייחים ויישומים נוספים. הקבוצה מציעה איתור נכסים ניידים, שירותי ניהול ושליטה לרכבים, מטען, אבטחת אישים, מוצרים לזיהוי באמצעות תדרי רדיו למספר מטרות כולל קריאת מרחק אוטומטית, גביית אגרה אלקטרונית, אבטחה באמצעות חתימות אלקטרוניות ותחנות שקילה אלקטרונית בארץ ובחו”ל. לדעתנו המניה בונה תחתית חזקה לקראת תחילת מהלך עליות. אפשרות כניסה אגרסיבית ישנה ברמת המחירים הנ”ל עם סטופ בסגירה מתחת לשער 6115. יתכן ונקבל מהלך של ”תחתית כפולה” עם יעדים גבוהים כמצוין על גבי הגרף. בשלב ראשון אנחנו מציבים יעד ברמת 7000 נקודות.

פורמולה (256016) - התאגיד הינו בית תוכנה ומערכות הפועל באמצעות חברות בנות בשני מגזרים עיקריים בתחום התוכנה. התאגיד שולט ישירות ובאמצעות חברות בנות במספר חברות ציבוריות, חלקן הנסחרות בבורסה בארה”ב וחלקן נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב. בנוסף שולט התאגיד במספר חברות פרטיות אשר עיסוקן בפיתוח, ייצור ושיווק תוכנה לשם יצוא ואשר גלומה בהן יכולת צמיחה ארוכת טווח. בפברואר 2000 השלימה מג’יק תעשיות תוכנה (חברה בת) הנפקה שנייה בבורסת הנאסד”ק. לאחר שבחודש שעבר עשינו בסקירה מהלך של כ- 25% עם המניה, אנחנו מחזירים אותה למעקב. החברה התממשה ומתקרבת לאזור תמיכה. בשלב זה אנחנו מחכים להיפוך. אפשרות כניסה ראשונה תתקבל במידה ונזהה היפוך ברור, או לחילופין בפריצת השיא האחרון. במקרה של פריצת השיא, יתכן ונקבל תבנית ”ספל וידית” במניה.

לגנא הולדינגס (1090315) - החברה (בעלת השליטה בחברות אנגל) עוסקת, בעיקר בייזום, ברכישה, אחזקה, שיווק, תיווך, ניהול והשכרה של נדל”ן, המשמשים למגורים וכן כמבני משרדים, מסחר ותעשיה בישראל, אירופה וקנדה. החל משנת 2000 עוסקת החברה, באמצעות אנגל משאבים גם בהשכרת נכסים לתקופות ארוכות למשרד לקליטת עליה. אנגל משאבים נוטלת גם חלק בעסקאות או השקעות בתחום התשתיות שהינן בעלות אופי מניב. לאחרונה רכש שעיה בוימלגרין את השליטה בחברה, מידי יעקב אנגל, ובעדכון המדדים האחרון עברה המניה להיסחר במדד היתר 30. אנחנו עוקבים אחר המניה משך תקופה ארוכה בסקירות. בשבוע שעבר הצגנו אפשרות כניסה (מדור ”רגל אחת&#8221 ובמהלך השבוע עשתה המניה כ- 10%. ניתן לראות כי אזור 3550 מהווה אזור תמיכה חזק וחשוב במניה ומשמש גם כסטופ. לדעתנו יש סיכוי טוב להתעוררות מחודשת במניה.

וואלה (1080415) - מניית יתר עם סחירות בינונית. החברה עוסקת במתן שירותים בתחום האינטרנט ובהפעלת שערי כניסה לאינטרנט – אתר וואלה ואתר IOL המיועדים לכלל ציבור הגולשים, ומספר אתרים ממוקדים, המיועדים לפלחי אוכלוסיה מסוימים. בנוסף, משקיעה החברה במיזמים שונים בתחום האינטרנט, קרי מסחר אלקטרוני - קניון הסחר האלקטרוני וואלה שופס. לאחר שבתחילת החודש הצגנו אפשרות כניסה נוחה למניה ותבנית עליות בשם ”ספל וידית”, אנחנו רואים את הפירות והמניה מתקרבת ליעד התבנית, תוך שהיא עולה בליווי מחזורי מסחר גבוהים. ביום המסחר האחרון ראינו שהמניה מתקשה עם שער 1000. פריצה של שער זה תוביל אותנו לאזור היעד ב- 1100. אנו מציינים בפני כל המחזיקים כי יש לעבוד עם טריילינג פרופיט (ראה הסבר במדור ”יש מושג&#8221.

אורמת (260018) - החברה עוסקת באמצעות החברות הבנות שלה בתחום האנרגיה החלופית, בעיקר גיאותרמית. הקבוצה מפתחת, מתכננת, מקימה, רוכשת, מחזיקה ומפעילה תחנות כוח המפיקות אנרגיה ”ירוקה” משדות גיאותרמיים, וכן מתכננת ומקימה תחנות כוח המפיקות אנרגיה ממקורות אנרגיה חלופיות אחרות. לאחר פריצת השיא ב- 4800 ועליה לאזור 5000 המניה נעה בתוך התכנסות מחירים (משולש סימטרי) מעל תמיכה אופקית חזקה ב 4600. בשלב זה המניה נכנסת למעקב ואנחנו נשדל לעדכן בסקירות הקרובות או במהלך השבוע על אפשרות כניסה נוחה.

מי עדן (404012) - החברה עוסקת בהפקת מים מינראליים ובשיווקם בכדים לבתי עסק ולבתים פרטיים, והן בבקבוקים המופצים לנקודות מכירה קמעונאיות. כמו כן עוסקת החברה באמצעות חברות בנות שלה, בשיווק והפצה של מכונות אספרסו וקפסולות למכונות אספרסו מתוצרת לוואצה, במכירה, שיווק ואחזקה של מכונות אוטומטיות למכירת משקאות חמים וכן בשיווק והפצה של מדיחי כלים משרדיים ודטרגנטים. בנוסף מחזיקה החברה ומנהלת בשיתוף עם חברת דנונה, מיזם משותף באירופה תחת שם המותג ”EDEN”. המניה סבלה מירידות חדות מאוד בשנת 2006. לקראת סוף השנה, נראה שהמניה יצרה תחתית סביב רמת מחירים של 33-34 ₪ ויצאה לגל עליות. לדעתנו, אפשרות כניסה תתקבל ביצירת שפל עולה עם סטופ בסגירה מתחת לשפל שנוצר.

לסקירה המלאה הכוללת גרפים וניתוחים רבים נוספים של מדדים בארץ ובעולם אתם מוזמנים לבקר באתר ספונסר www.sponser.co.il
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר