לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2007, 21:22
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
טוב, דיי.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "הוא הגיב, אז הוא לא..."

אתם שניכם אנשים בוגרים - אז תתחילו כבר להתנהג ככה גם.

דבר ראשון, מה הקשר ליפה-נפש? יפה נפש זהו אחד מעודן, עדין. מה הקשר למה שהולך פה? ממתי זה נהפך לקללה בדיוק?

דבר שני, שניכם צודקים. התגובה ההיא - על שאין לו חברה - נראת קצתלא במקום באשכול, שכל המטרה שלו היא לראות איך אנשים הכירו את בני הזוג שלהם. מה שכן - קשור או לא קשור, באמת זכותו לכתוב כאן תגובה באשכול זה או אחר. כל עוד היא לא עוברת על חוקי הפורום (שמעוגנים) - אז סבבה.

דבר שלישי, אתם רוצים להמשיך להתנצח - יש בשביל זה הודעות פרטיות. אבל, למה? כמו שאמרתי - שניכם אנשים בוגרים - אז תתחילו להתנהג אחד כלפי השני - באותו צורה שהייתם רוצים לקבל יחס בחזרה.

להיות גבר זה לא לומר את המילה האחרונה. זה גם לא להיות צודק. זה לדעת מתי זה כבר עבר כל גבול - ולהפסיק.

סבבה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2007, 21:35
צלמית המשתמש של MC BENSI
  משתמש זכר MC BENSI MC BENSI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.07
אני..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anoNymousab שמתחילה ב "איך הכרתם את חברה שלכם?"

אני הכרתי את חברה שלי בצ'אט של אתר גדול...(לא דע אם מותר לפרסם)
זה בכלל לא התכוונתי להתחיל איתה אלא סתם לדבר והתגלגלו העיניינים
ותוך שבועיים של קשר באייסיי קבענו לבליינדייט אצלה בעיר
וזהו...והנה היום זה ה 7 חודשים שלנו ביחד (יעני לא כזה ביחד...אלא מאז ששלחתי לה את ה"ממצב" הראשון בצ'אט...חח אני זוכר כי יש לי את ההיסטוריה של האייסי עד עכשיו עם כל המריבות שלנו וכל מה שבני זוג עוברים)
היום אנחנו בקשר רציני ממש ובע"ה אני מקווה שימשיך ככה...והיום דווקא לא יצא לנו לחגוג כמו תמיד כי הייתי בזימונים של הצבא וכו' אז מזה התבאסתי כי חזרתי בערב עייף רצח ותיכננתי לצאת איתה לסרט או משו...אבל לא נורא קניתי לה שרשרת עבודת יד ועגילים בצורת לב מזהב...
ניתן לה אותם שבוע הבא ...
ישן 19-01-2007, 04:46
  PooRtoaR PooRtoaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.06
אמממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anoNymousab שמתחילה ב "איך הכרתם את חברה שלכם?"

הכרתי את חברה שלי ככה,
פעם ישבנו הח'ברה..והיא באה עם חברה שלה...לידידה שלי...ערב ראשון אז סתם ישבנו כולם
דיברתי סיפרנו קטעים שקרו...אחרי זה כבר
היא באה כל יום ואני היחידי שכל יום היה מלווה אותה עד הבית..וכל פעם ...היינו נתקעים שעה-שעתיים סתם בלשבת לדבר...לא משהו מיוחד רק לשבת ולדבר...ולשבת ולדבר..ובאיסי ובפלא כל היום מדברים
אחרי בערך חודש-חודש וחצי ככה וכמעט כל יום [חוץ משישי שבת]
שהיינו יושבים אז החלטתי לדבר איתה[לגבי איך מתקדמים מיפה] ..ברור שהיה קשה לדבר...כי הגענו מ2 עולמות שונים...לפני זה היא הסתובבה עם אנשים שונים מהח'ברה שלי וכו'..
בקיצור הבאתי ח'ברה הבית[בית ריק] ידידים ידידות..והיא הייתה...שתיתי לפני קצת[הרבה... חח] אבל לא עד מצב כזה שאני לא זוכר כלום זכרתי הכל
דיברתי והיא אמרה שמצידה אפשרי לנסות

והינה עוד שבועיים אנחנו 10 חודשים מאושרים ובקשר הכי טוב שהיה לי
ישן 20-01-2007, 15:05
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
דרך חבר

את מי שהיא אישתי כיום הכרתי דבר זוג חברים שלנו שהבחורה שם הכירה את אישתי והחבר שלך הכיר אותו ופשוט נתנו לי את הטלפון שלה דיברנו נפגשנו והשאר הוא היסטוריה...

אבל לפני זה הכרתי בכל מיני דרכים את הקודמת הכרתי במסיבה דיברנו רקדנו החלפנו טלפונים ומשם יצאנו כמה פעמים עד שגילינו שזה לא זה
וגם דרך אתרי הכרויות יצא לי להכיר כמה בנות שעד היום יש לי קשר מאוד טוב עם מישהי שאנחנו ידידים טובים
וכמובן שיש כיום את כל תוכנות הצט (איי סיקיו מסנגר וכו' ) שאפשר להכיר הרבה אנשים מעניינים
בזמנו הכרתי מישהי מכווית והיה סבבה מאוד לדבר איתה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-01-2007, 12:30
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
את החבר המקסים שלי הכרתי אצל חברים.

הגעתי לחברה שלי אחרי ריב עם חברות קרובות, כולי עצבנית ומדוכאת..
גם הוא היה שם. ניסה להרגיע אותי ולהעביר לי את הבאסה על ידי משחקים מטומטמים ששחקנו..
יומיים אחרי זה, הוא ברר אצל החברים המשותפים אצלם הכרנו, מה אני עושה ואיפה, וכאילו במקרה נפגשנו שוב.וכשהוא הסיע אותי הביתה הוא היה נורא ישיר, אמר שאני מוצאת חן בעיניו והוא רוצה לצאת איתי..הישירות הזו היתה דבר חדש בשבילי ומרוב הלם פשוט הנהננתי ויצאתי מהמכונית.. ומאז אנחנו כבר 9 חודשים יחד..=]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר