לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 22:48
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Bunny_ שמתחילה ב "סופ"ששש..."

יואו איזה סופ"ש!!!!
כמה דפקיתי!!! ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי ודפקתי
ולא פתחו לי את הדלת! ונישארתי בחוץ וירד גשם =\

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2007, 12:14
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אין הרבה מה לעשות בשבת כשאתה שומר שבת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Bunny_ שמתחילה ב "סופ"ששש..."

ישנתי מ- 22:30 בערב שישי עד 12:40 בבוקר שבת. רציתי לישון עוד אבל העירו אותי. עשיתי שיעורים בלשון (סעמק איזה מקצוע מעצבן). אכלתי ארוחת-צהריים, המשכתי את השיעורים. אז קראתי קצת אפריים קישון (מת עליו) וסיימתי את הספר (ספר טוב). אז השתעממתי למוות כי אי אפשר לשחק עם האחים שלי: האח שלי בן 8, אז הוא אינפנטיל דפוק ואין מה לעשות איתו בלי שזה יהיה קשור ל - "טאך! זבינג! פאף! זבוש! טראך! זבאאאנג! פיו-פיו! ניצחתי אותך!" ואחותי בת 11, אבל היא בת...

זהו אז בצאת שבת רצתי למחשב אבל אמא שלי תפסה אותו כי היא עושה עבודה לאוניברסיטה, והיא לא יודעת כלום במחשבים אז ישבתי שעתיים וחצי ועשיתי הכל בשבילה (כבר קרה לי 200 פעם. נוראי)

אז עכשיו אני מדקלם לעצמי באמצע היום קצת Nurses' knowledge and attitudes about sexuality report of a study, וגם קצת Oncology nurses attitudes and behaviors related to sexuality of patients with cancer, וטיפה Stead M.L., Brown J.M., Falowfield L. & Selby P. (2003)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר