לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2007, 22:12
  משתמש זכר ido_r ido_r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eliad11 שמתחילה ב "לא יכול עם זה יותר.. בבקשה כנסו!!"

שמע בקשר לזה שאתה אוהב אותה, אתה לא אוהב אותה אתה דלוק עליה, חכה קצת עם האהבה שלך.

עכשיו תראה לא אני ולא אף אחד אחר בפורום הזה או בעולם יעזןר לך עם הבעיה שלך, וזה למה?
כי הכל תלוי בך!

אף אחד מהפורום לא ילך איתך יד ביד אל הבחורה שאתה רוצה וידבר במקומך.
תראה בשביל לפתור את הבעיה הזאת אתה צריך לקחת את עצמך בידיים ופשוט ללכת לדבר איתה.
תתחיל בשלום, מה נשמע, מה קורה וכל שאר החירטוטים, ומשם תגיד לה אם בה לה לעשות משהו אחרי בית ספר.

בקשר לנוסעים תדבר על הכל, כל מה שעולה לך בראש, אבל שיהיה מעניין, תנסה לברר נושאים משותפים לך ולה.
לי יצא לדבר אם מישהי שהייתי איתה בתחילת הקשר על הרובוטריקים, כי היא הייתה שותקת הרבה.

עכשיו בגדול אתה הפתרון לבעיה של עצמך, תנסה אין לך מה להפסיד, כי מה שווים החיים בלי סיכונים.

מקווה שעזרתי לך בצורה כלשהי ושיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 13:45
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בעיה מוכרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eliad11 שמתחילה ב "לא יכול עם זה יותר.. בבקשה כנסו!!"

ידידי דבר ראשון שאתה צריך זה לחזק דחוף את הביטחון העצמי
העצה הכי טובה שאני יכול להציע לך זה לעשות פה חיפוש על הנושא כי הבעיה שלך הופיע פה אין ספור פעמים בטוח תוכל להפיק מהעצות שנתנו פה האנשים

בהצלחה
אני רק יכול להגיד לך שהעצה הכי טובה שנתנו היא אין חכם כבעל ניסיון והכוונה היא שפשוט תנסה כמה שיותר
תתחיל לדבר עם אנשים עם זה להצטרף לשיחה קיימת ולהגיד את דעתך ואם זה להלוות ממישה משהו גם אם אתה לא צריך אותו ותחזיר לך אותו תוך שתי דקות אבל כך תתנסה בלפנות ולדבר עם בנות וגם אם זה פשוט רק להתחיל להגיד לאותה בחורה בוקר טוב ושלום זה גם התחלה של קשר
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 22-01-2007, 15:15
  mayush10 mayush10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
לפי דעתי..

שמע לאהוב אותה אין מצב שאתה אוהב מכיוון שעוד לא דיברתם..ואי אפשר לאהוב מישהו ועוד לא הכרת את האופי שלה ולא הייתה לכם לפחות שיחה אחת...אז בטח זו הידלקותת..
ולא נורא אם אתה ביישן להיפך בנות אוהבות ביישניםם..אבל בחיים אל תחשוב שאתה משעמם !!
איןן כזה דבר..כל אחד והחסרונות שלו והיתרונות שלו..אבל לשעמםם!? את מי בדיוק?! אמרת שיש לך חבריםם אז אם ישלך אני לא חושבת שאתה משעמם..ואם אין לך ביטחון ללכת אל אותה הילדה ולפתוח שיחה איתה תאמר לאחד החברים שלך שייעזור לך..תאמר לחבר הכי טוב שלך שאתה סומך עליו שהוא לא ייספר לאף אחד והוא פשוט ייעזור לך להיתקרב אליה וככה תוכלו לדבר ולהכיר אחד ת'שניה ואחרכך אתה כבר תיראה שתלך לדבר איתה לבד ולא תיצטרך אף אחד בשביל לעשות אתזה..

מקווה שעזרתי בייביי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר