לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2007, 15:52
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WallyWest שמתחילה ב "מה כל-כך נורא בתותחנים????"

שמע, יש יחידות עם "שם" שנחשבות למשהו... בגלל זה הם הכי מבוקשות ואותם יחידות יכולות לבחור את מי שהן רוצות (יש יותר אנשים ממקומות). היחידות שנחשבות ומבוקשות היום בצה"ל זה כל חטיבות החי"ר. איכשהו, לשריון/הנדסה/נ"מ/תותחנים ואחרים אין כזה שם... אנשים, לצערי, לא הולכים לבדוק כלום לגבי המקומות שאליהם הם יגיעו ומסמנים במנילה סתם לפי מה שכולם מסמנים או לפי מה שנחשב להכי "קרבי" ו"פצצתי"...

אין שום דבר רע בתותחנים. אני לא יודע באופן אישי אבל לא נראה לי שיש כזה הבדל בין האנשים שמגיעים לחי"ר לבין אלה שהולכים לתותחנים או כל יח"ש אחרת... העבודה היא שונה ותותחנים נחשבת ליחידה פחות קרבית ולוחמת מחי"ר... אולי כי הם לא בקו הראשון חזית... אולי כי הם עושים 03... לא יודע... אבל בתכלס ככה הם (וכל מה שהוא לא חי"ר) נחשבים. בגלל זה אתה שומע שתותחנים זה כאילו איזשהו מקום רע אבל גולני זה מקום טוב... זאת לא המציאות... פשוט עושים דברים שונים... לא פחות טובים ולא יותר טובים פשוט שונים.

בתכלס, לך תקרא על כל יחידה שנראית לך ותשמע קצת על המסלול שלהם והכי חשוב על מה שהם עושים בשגרה (ולא על איזה מבצע מדהים ומיוחד שיכול לקרות פעמיים בשירות) ואז תחליט לאן מתאים לך ללכת... זה לא עניין של יותר טוב או יותר רע, זה עניין של מה מתאים לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2007, 18:31
  55 אימפריה 55 אימפריה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.04
כנס ותקרא אחי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WallyWest שמתחילה ב "מה כל-כך נורא בתותחנים????"

אחי אתה עדיין לא יודע מה זה תותחנים אתה עדיין בכלל לא יודע מה זה צבא,
אז בוא אני אספר לך משהו אחי, אני מרץ 04 עוד 31 יום יוצא לחפש"ש,אני משרת בתותחנים,אחי מי שלא נמצא בתותחנים לא יודע מה זה תותחנים ואיזה עוצמה וכוח יש לתותחנים,אז בוא אני אספר לך אחי תשאל אם יש לך חברה חירניקים אם במלחמה בלבנון הם העזו לזוז בלי שהם ידעו שיש להם חיפוי של ארטאילרייה,אתה לא מבין איזה חלק חשוב היה לתותחנים במלחמה האחרונה בלבנון,רק אם אתה תהיה בחייל הזה אתה תבין מה זה הביטוי "אש לחילוץ",אז בוא אני אסביר לך כבר עכשיו,:כאשר כוחות החי"ר נתקלו או שהם צריכים "מיסוך עשן" אתה לא יודע איזה אפקטיבי זה פגז ה"עשן" פשוט יורים אותו ללא הפסקה והוא פשוט "מסתיר" את כוחות החי"ר כדי שהם יוכלו להתארגן מחדש להתקפה נוספת או שפשוט לחזור אחורה,במלחמה האחרונה תותחנים באמת הראו את היכולות שלהם.
הגדוד שלי ירה מעל 23,150 פגזים ב35 יום,וזה כמות שעברה את מבצע "ענבי זעם" שהתרחש בשנת 1996,אני בדיוק חזרתי מהבית ביום שהתחילה המלחמה וחזרתי יומיים אחרי שנגמרה המלחמה שזה בערך 36 יום בצפון,ואם אתה אומר שתותחנים לא מסתכנים אז תשאל אולי חברים שלך שהיו בתותחנים אם הם מכירים את הביטוי "אש נס",בוא אני אסביר לך מה זה,זה כאשר נופלים על ה"סוללה" שלך פצמרים ללא הפסקהובמלחמה האחרונה אתה לא רוצה לדעת כמה פצמרים נפלו על הסוללה שלי ועליי.
ואני בשירות שלי הספקתי לעשות מעל6 קווי שטחים שאני מדבר איתך קווים כמו :קלקילייה,גינין,בקעת הירדן,רמאללה,שכם,ולתפוס קו בהר-דב של 9 חודשים.
בשטחים עשיתי אין-ספור מעצרים,סיורים,מחסומים,מיפויים,פילבוקסים,הפגנות,וחט פתי מספר לא-מבוטל של בקתב"ים על הסיור וגם כאשר עשיתי פטרולים בכפרים,אז אחי באמת שתותחנים זה חייל ממש בסדר גמור,והכי חשוב עם אחלה חברה!!!!.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר