לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 16:43
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אפשר לשאול אותך....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "מה יהיה הסוף איתי?...:\"

האם אי פעם יזמת בעצמך מהלכים בשביל מצוא חברה?
אין ברירה. אי אפשר ללמוד לשחות בלי לקפוץ למים הקרים. אתה צריך להתחיל לדבר עם בחורות ,ולמרבה המזל יש בימינו צאטים ואתרי הכרויות שבהם אתה יכול לפתח את הבטחון עצמי ולהישאר אנונימי. ברגע שתעבור את השלב של סתם שיחה,תעבור לשלב הבא של שליחת תמונה,שיחה בטלפון,וקביעת דייט ראשון. רק תיזהר מכל מיני חלאות שמסתובבים באתרים הנ"ל,ותנקוט בכללי בטיחות בסיסיים. רוב הדייטים שלך יסתיימו באכזבה רבתי,אבל אולי יתמזל מזלך ותמצא אהבה אמיתית. ברגע שנכנסים למעגל,זה נעשה יותר קל.
עוד דבר חשוב,זה לנסות ולגלות את הסיבה שבגללה אתה נרתע מקשרים עם בנות. אולי המראה החיצוני,אולי בעיה רפואית,אולי סיבה אחרת שאתה יכול לחשוב עליה.
בהצלחה!

נ.ב.
אם אתה מאמין ש"צרת רבים חצי נחמה",אז אתמול היתה כתבה במוסף 7 ימים בדיוק על הנושא הזה,ולפי נתוני הלמ"ס יש בישראל קרוב למליון(!) רווקים ורווקות מעל גיל 19. אז אתה ממש לא לבד.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 26-08-2006 בשעה 16:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 20:43
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
תשובה

אחי, אני מכיר הרבה כמוך שעוד לא עשו זאת
אבל אל תתיאש ובטח שלא תדבר על סוף החיים שלך או איך שאתה רוצה לגמור אותם
לעולם אין לדעת מה יקרה מחר.. יכול להיות שאתה סתם תישב עם אחד החברים שלך בבית קפה
ויבואו 2 בחורות (אני סתם מביא דוגמא שיכולה לקרות) ופתאום סתם יתחילו איתכם בדיבור
וזה יוביל לאנשהו.. או שסתם מישהי אלמונית מימי בית הספר שלך נדלקה עליך ונזכרה בך
או שאפילו ראתה אותך ברחוב ונדלקה עליך ומצאה את המספר שלך כדי לדבר איתך..
ומה שכן, אל תחכה לבנות שיבואו אליך, תפוס ביטחון ותתחיל עם בנות וגם בלי ליזרום - זה יבוא לבד תאמין לי.

(רק שמצבך לא ידרדר ותישבר להזמנת נערת ליווי)

בהצלחה שיהיה לך גבר.
ישן 26-08-2006, 22:15
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "תודה על התגובות"

תשמע אני יודע שזה קשה כשאתה ביישן! אתה בטח מסתכל על האחרים שנגשים לבחורות בברים ומסיבות ומתחילים איתן... תאמין לי אחי שאף אחד לא יותר טוב ממך! יש לך את הפוטנציאל הזה כמו בכל הבחורים שאתה בטח חושב לעצמך כשאתה רואה אותם "בונא איך יש להם ביצים?!" אז זהו שגם אתה יכול! נכון בפעם הראשונה זה יהיה קשה! תיודע מה, אולי גם בשניה ובשלישית... אבל תמיד הפעם הראשונה בחיים היא הכי קשה! רק אחרי שאתה עובר קושי בחיים הדברים האחרים בחיים נראים לך פתאום כל כך קלים... אני מתאר לעצמי שאתה גם אחד שפוחד לקחת סיכונים בחיים שלו... אתה יותר הולך על הבטוח כל החיים ועל הדברים שנראים לך הכי קלים.

אז תראה זה לא כל כך קשה כמו שזה נראה לך כשאתה מדמיין את זה בראש... אתה פשוט אומר לעצמך" על הזין שלי כל העולם עכשיו, אני לא סופר אף אחד, אני לא מתבייש מאף אחד". מקסימום היא תגיד לך לא... אתה תראה שתרוויח מזה כי בפעם הבאה יהיה לך יותר קל וזה בטוח. אז קח את מה שאני אומר לך לגבי כל דבר קשה בחיים אתה תראה שרק אם תלך עם הראש בקיר אתה תצמח מזה!

מקווה שעזרתי.

ישן 28-08-2006, 07:59
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

אתה שומע את המילים שלך? אתה רק בן 21.
אז מה ??!

ומדוע אתה חושב שחייך "מבוזבזים"?
חיים "מוצלחים" לא נובעים אך ורק ממימוש אהבה רומנטית.

חיים מוצלחים הם כאלו שמביאים את מלוא יכולות המימוש העצמי - בכל תחום אפשרי !

יש לך חברים שאוהבים אותך?
יש לך משפחה נהדרת?
אז יופי ! זה משהו שאין לרבים.... ובהחלט לא גורם שמעיד על "בזבוז-חיים"

וככלל - אני רוצה שתדע - המילה "בזבוז" בהקשר של חיים הוא לא נכון.
גם אם הצלחת להשפיע בחייך על אדם אחד, שינית משהו בסדר החיים שלו, לקחת בהם חלק - אזי לחלוטין חייך לא היו מבוזבזים.

למימוש אהבה רומנטית יש צורך קודם כל בהשלמה ובקבלה עצמית.
למד לאהוב את עצמך. למד לקבל את עצמך ב100 אחוזים. למד לחוש תחושת ביטחון במי שאתה ובמי שהפכת להיות.

לדעתי - מה שמניע את חייך כרגע - הוא הפחד - הידוע במילה המורחבת יותר "חרדה".
רובנו ככולנו מלווים חרדות במהלך חיינו. אנו חוששים ממבחנים, חוששים מיכולת הצלחה, חוששים מיכולת קבלה בחברה בה אנו נמצאים.
לכל אחד החרדות והפחדים שלו.

ראשית כל - למד את הפחד הזה. למד להכיר בו, למד להכיר בעובדה שהוא שם - ושהוא אינו חייב להיות שם.

היכולת שלך לממש את עצמך, לאהוב את עצמך ואת אחרים (כולל אהבה רומנטית) - תלויה ביכולת שלך לקבל את עצמך ולהכיר בפחד שישנו.

מכיר את הביטוי "לכל סיר יש מכסה"? אז תן לי לחדש לך ולומר לך שישנם אפילו מאות מכסים אם ניטיב לראות ולהכיר ולהתגאות במי שאנחנו.

ישן 28-08-2006, 12:22
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אתה!

אתה לא יכול לבכות על זה כי זו אשמתך! אני לא בא להאשים אני בא לעזור אז תקרא עד הסוף!
אתה לא צריך לבכות, אתה צריך לקחת את עצמך בידיים ולנקוט אמצעים.....
לך -> תבזבזב קצת כסף -> תצא לבארים או מועדונים או אפילו ים -> תעזור אומץ ודבר עם בנות.... והכי חשוב, הכי חשוב!!!! שתבוא בגישה שאתה לא פוחד מדחייה.... תבוא בגישה שכל העסק קטן עליך ובנות זה לא הדבר הכי מסובך שיש.. כי עם כן תבוא בגישה כזו הן ירגישו (כאלו הן) וינפנפו אותך - לפחות רובן....
אין לך מה להתקע בבית ולשקוע ברחמים עצמיים כי זה לא יעזור לאפחד נכון? קח את עצמך בידיים ותעשה משהו כי דברים לא יקרו מעצמם זה מה שבטוח...
אתה כולה בן 20 יש לך את כל החיים לפניך, והדבר הכי גרוע שאתה עושה זה לפחד מזה שלא יקרה אף פעם כלו מאשר לקוות.... אל תחשוב מה יקרה אם "תהיה בתול עד גיל 40"... תחשוב איך אתה יכול לשנות את המצב שאתה בן 20...

סליחה על התוקפנות, אבל חשבתי שכדאי לנער אותך קצת... בהצלחה
ומקקוה שעזרתי.. איציק!

ישן 30-08-2006, 05:03
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
פנייה למר בחור...

אני לא חושב שאתה צריך להיכנס לדיפרסיות למיניהן רק בגלל שאתה לא "מוצא" את השידוך המתאים.

כמה שאלות:

-האם אתה שלם עם עצמך נפשית ופיזית?

-מה אתה חושב על עצמך?

-האם אתה פועל להשגת האהבה ?(לשבת ולצ'וטט באי סי עם בנות זה לא נחשב,צא למקומות שאתה אוהב ודגש שאתה אוהב כי במקום בטוח הביטחון עולה).

-ממה אתה מפחד כשאתה רואה בחורה שמוצאת חן בעיניך?

מניסיון אישי אומר לך בחורה יפה שאתה נמשך אליה זה לא עסק קל.הייתי דלוק על בחורה (עינם כן אני מתוודה) אחת (בחורה פצצת על והרבה חושבים ככה) מהמגמה שלי בבי"ס,שנה וחצי הייתי דלוק ולא אמרתי מילה,מילה לא דיברתי איתה,באמצע י"א אזרתי סוף סוף אומץ רק להתחיל איתה זה התחיל עם שיחה על איך הלך המבחן ומשם זה התגלגל,לעזרה פה ושם במעבדה,זה עבר לדו"חות משותפים,ורק התקדם הלאה והיום אנחנו ידידים ממש טובים גם אחרי שבית הספר הסתיים.

הכל תלוי בעצמך,אם הגעת לשלמות נפשית ופיזית,אם ניצחת את הפחד,ואם פעלת למען האהבה הרי שניצחת.

אומר לך עוד משהו קטן "ההצלחה היא לא מעשה חד פעמי אלא דרך חיים".

ולסיום סיומת (עשו לנו פרסומת כמו השירי מורל של כיתה ו')-"אצל כל אדם קיים מפתח להצלחה,דע להשתמש וזה יפתח לך דלתות"

מקווה שעזרתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר