לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2007, 17:08
  Normi Normi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.07
בעיה עם ילדה ודי כואב לי הלב

שלום רציתי לספר על סיפור שדי כואב לי הלב ממנו ואני מבקש שתקראו אותו ואלי גם תעזרו לי תודה מראש.
השמות בדוים דרך הגב כדי שאני לא יפגע בסודיותם של הילדים האלה כי כמה ילדים שמכירים אותם בפורום זה...

אזשלום חברה רציתי לספר לכם אל ילדה שהיא יותר גדולה ממני ויכול להיות שזה מה שמשנה את המצב היא בת 17 וכמה חודשים ואני עוד חודשיים עושה 17 אני נולדתי ב3/8/1990‎ והיא ב6/25/198 אבל העיקר זה שאני אוהב מזה אוהב קרוע אליה ומת אליה בו זמנית חח כבר שנה וחצי זאת אומרת שנה שעברה בחנוכה התחלתי להרגיש אליה משהו ופשוט שמתי לב שאני יכול לעשות הכל בשבילה אז הגעתי למסקנה שאני אוהב אותה, שנה שעברה ניסיתי להתקרב אליה ואני חשבתי שהצלחתי אבל זה לא קרה, זאת אומרת היינו מדברים אבל היא לא חשבה אליי בצורה של חבר יותר כמו ידיד רחוק כזה אם אתם מבינים למה אני מתכוון זאת אומרת זה מה שהיא אמרה לי השנה שהתקרבנו אבל עדיין אני רוצה לפרט על השנה שעברה כמו שאמרתי היינו מדברים וכאלה כל השנה.

שהגיע סוף שנה והיינו צריכים לצאת לחופש הגדול אפילו שלום לא אמרנו אחד לשני היא אפילו לא זכרה אותי או שפשוט לא חשבה שהיא צריכה להפרד ממני, נפגעתי די הרבה אבל פשוט נתתני לזה ללכת אבל זה לא משנה כל החופש חשבתי אליה פשוט לא יכולתי להתאהב במישהי אחרת והאמת שניסיתי באמת שניסיתי פשוט לא יכולתי לשכוח אותה כמה חלומות חלמתי וכמה מבואס היתי ככה היתי כל החופש הגדול.

החופש הסתיים ואמרתי לעצמי שאני לא מתאהב בא יותר ולא מתקרב אליה אבל בגלל שהתקרבתי כל כך לחברים שלה שפשוט לא יכולתי להתרחק מהם וממנה השנה התחילה והיינו אומרים אחד לשני שלום ואני היתי הולך לחברים שלי והיא לחברים שלה היתי מדבר איתם מדי פעם ואחרי כמה זמן ראיתי את עצמי בתוך החברה שלהם היתי ממש חבר של כולם ממש טוב היינו יוצאים וכל מיני פשוט התרחקתי מהחברים שלי והתקרבתי אליהם הם פשוט משכו אותי או שהיא משכה אותי..., עד שיום אחד היה לנו מבחן ביסודות העיצוב זה במגמת גרפיקה זה לא ממש חשוב ושאלתי אותה אם היא רוצה לבוא וללמוד האאה ושכחתי לציין שהיתה אחת שאהבה (מור) אותי וגם עכשיו היא אוהבת אותי היא ממש חמודה אבל אני לא מצליח להוציא את הילדה הזאת מהראש, אז כמו שאמרתי שאלתי אותה אם היא רוצה לבוא וללמוד איתי והיא הסכימה אני באמת שרק רציתי ללמוד אני חשבתי שאין לי סיכוי איתי ידעתי שהיא אוהבת מישהו אחר ושאין לי סיכוי איתה, טוב אז היא הגיעה אליי הביתה אחרי הבצפר אני חזרתי קצת יותר מוקדם בגלל שאני בכיתה אחרת היא הגיעה אליי הביתה והתנשקנו זאת אומרת שלום כזה חח עלינו אליי הביתה וחיכינו למור שתגיע ישבנו איזה 10 דקות היא אמרה שהיא עייפה ונכנסה למיטה שלי כדי לנמנם קצת חח דיברנו קצת שהיא במיטה ואז הגיעה מור ואמרנו יאללה אנחנו לומדים וזה בסוף לא למדנו וראינו ג'קאס בגלל שהיא אמרה שאין לה כוח וגם לי לא היה לי כוח היו לי מלא אנרגיות חח אז בקיצר ניכנסנו למיטה זאת אומרת היא נכנסה ואני יצאתי כדי לשים את הסרט והיא התגנבה חח חצופה אז בקיצר נכנסתי למיטה איתה שמור ישבה על הכסא בסוף אני והיא התחבקנו ומור שאלה אותי אם אני רוצה לשבת לידה ואמרתי "לא אני רוצה לשבת ליד נופר שליייי"חחח "ומלמלתי עוד כמה דברים כמו "אני אוהב אותה ואני רוצה לשבת לידה" ניראה לי זאת זה הן לא שמעו חח אז בקיצר אני והיא התחבקנו ,היינו מתחבקים ומתנשקים הרבה זה היה בגללי פשוט לא יכולתי לעצור את עצמי והיתי מנשק אותה הרבה אבל לא בפה!!! בלחי והיתי גם מחבק אותה מלא... אז היינו רגילים לזה אז ישבנו מחובקים ונישקתי אותה אותה והיא אמרה לי "הכל טוב טום"חח ואמרתי לה "הכל מצויין" חח והמשכתי לנשק אותי ומור היתה לידנו שהיא ראתה את זה היא פשוט לא יכלה לעמוד בזה ופשוט נכנסה למיטה איתנו היא שכבה אליי וראיתי בעיינים של נופר שמפריע לה משהו אבל פשוט לא שמתי לב למור והמשכתי בשלי והמשכתי לנשק אותה בסופו של דבר הפסקתי חחח שלא תעיף לי איזה סטירהה ישבנו ככה איזה חמש דקות וראינו את הסרט ואני הסתובבתי עם הפנים אליה והסתכלתי אליה היא הסתכלה אליי והתחילה לנשק את הפנים שלי היא נישקה כמה סנטימרים ליד הפה שלי ואולי היא נגעה בשפתיים היתי עמום קצת וקצת מבולבל חשבתי לעצמי שאולי היא אוהבת אותי או לפחות היא נמשכת אליי שזה גם טוב זאת התחלה לאהבה חחח והיא באה לנשק את הפה שלי או שככה היה נראה לי אבל אני דיי בטוח שהיא רצתה לנשק אותי בפה..

אז ככה למדנו חחח אני היתי דיי מבובל מכל הקטע הזה ואולי גם היא כי לא היינו מדברים כל כך הרבה ובבצפר היא היתה די מתעלמת ממני , היו עוד כמה ימים עד למבחן ואמרנו לעצמו שאנחנו צריכים ללמוד היא אמרה בסדר בואו נלך אליי אז הלכנו קיצר לא למדנו גם אז סיון החברה הכי טובה שלה הלכה שניה למטה לשתירותים אני והיא ישבנו מחובקים ועוד פעם היתה התנועה הזאת עם הפה שלה ליד הפה שלי כאילו היא חיכתה שאני ינשק אותה אני לא ידעתי מה לעשות ופשוט עזבנו את זה פה חשבתי לעצמי זהו טום אתה מפגר שלא נישקתה אותה זאת היתה ההזדמנות שלי ולא לקחתי אותה מטומטטם שכמוני בסופו של דבר הלכנו הביתה כל אחד למחרת היה המבחן ולא ידענו כלום , כל היום ניסינו ללמוד אני והיא אבל לא הצלחתי כל כך, היא היתה כל יפה שפשוט לא יכולתי להתרכז ולזכור את החומר למבחן בסופו של דבר ניכנסו לעשות את המבחן זה היה אותו מבחן שנתנו לנו פעם שעברה מזל שהיה לה את התיקון מבחן של פעם שעברה היא הוציא את הדפים מהתיק ושמה אותם על השולחן והבוחנת לא ראתה היא עזרה לי כל השיעור איזה חמודה ממש התחלתי לאהוב אותה ממש בחיים לא חשבתי שאני יוכל לאהוב מישהי ככה סיימנו את המבחן ויום למחרת היה לנו עוד מבחן עדיין בגרפיקה אז אמרנו נילך לסיון ונלמד שם, גם שם לא למדנו היא עשתה לי מסז' חח וזה היה כלכך זה לא היה כיף בגלל שזה מסז' זה היה כיף בגלל שהיא עשתה אתזה היא גם אמרה שהיא לא אוהבת לעשות מסז' ולי היא עושה חחח אז קיצר גם ביום ההוא לא למדנו וגם ביום ההוא יכולנו להתנשק ולא עשיתי אתזה.

יום למחרת היא פשוט לא דיברה איתי אפילו ובאותו יום רציתי להגיד לה שאני רוצה שניהיה ביחד אבל פשוט התבאסתי והלכתי הביתה בשעה 10 בבוקר הברזתי מכל השיעורים והמורה התקשרה אליי בערב והיתי צריך להמציא משהו מה יכולתי להגיד שהלכתי בגלל שהתבאסתי מילדה שאני אוהב..

יום למחרת היתי מבואס לא דיברתי עם אף אחד הרבה שמו לב לזה כי לא היתי רגיל להיות ככה מבואס היתי ילד מלא אנרגיה ושמחת חיים אבל באותו יום פשוט רק חשבתי כמה אני מפגר למה החיים קשים כל כך רק רציתי שהיא תיהיה שלי , מור שקלטה את העניין היא ידעה שאני מבואס בגלל נופר היא הלכה אליה ואמרה לה שאני מבואס ועוד שניה היתי הורג את עצמי ובאמת רציתי לעשות אתזה.

גם באותו יום הלכתי מוקדם פשוט לא יכולתי להשאר היתי כל מבואס שפשוט לא ידעתי מה לעשות עם עצמי וגם בגלל שהיה מבחן באותו יום ולא ידעתי כלום וגם נופר לא ידעה כלום והיא נסעה איתי באוטובוס כל הנסיעה כמעט ולא דיברנו אמרתי לה שלום ודיברנו אז החומר בהיסטוריה שהיה מבחן קשה וגם אותו לא היה לי..

ירדתי מהאוטובוס אמרתי לה שלום וירדתי מהאוטובוס היא המשיכה היא גרה גרה קצת יותר רחוק ממני חמש דקות נסיעה.

הגעתי הביתה והיתי כל מבואס אני רק נזכר בזה וזה מבאס אותי אבל מה לעשות היתי צריך ללמוד להיסטוריה אוףף כל המבחנים האלה הרגו אותי אבל נופר היתה זאת שיכלה להביא לי את החומר אז התקשרתי אליה ואמרתי לה שאני בא אליה לקחת את החומר היא אמרה סבבה ואמרתי לה שאני חמש דקות אצלה.

הגעתי אליה והדפסנו את החומר זה היה איזה 30 דפים , אחרי שהדפסנו היא אמרה שאנחנו צריכים למספר אתזה אז עלינו אליה לחדר והתחלנו לתת מספר לכל דף אוףף כל כך הרבה דפים.

בסופו של דבר מיספרנו את הדפים אמרתי לה שאני חייב לה בענק והיא אמרה שאני לא צריך היא אמרה שעשיתי בשיבילה הרבה דברים וזה משהו קטן מה שהיא עשתה חח

בסופו של דבר היא אמרה" טום אנחנו צריכים לדבר על מה שקרה לך היום" היא דיברה עלזה שהיא די מבולבלת והיא לא יודעת מה שהיא עושה ושהיא לא רוצה לפגוע פי כי דיי אוהבת את בנאדם הזה שקוראים לו מאור אני לא מבין איך הוא לא רוצה אותה הוא ממש טיפש היא יפה ממש היא יותר יפה ממנה ככה אני חושב היא חכמה מצחיקה היא כל שאני רוצהה, האהאא והיא גם גילתה שאני אוהב אותה שנה וחצי והיתי שנה שעברה עם ילדה בשם אורטל רק בגלל שהתעצבנתי בגלל שהיא אמרה שהיא אוהבת מישהו אחר אבל זה היה לשבוע וזה הרס לי הכל עם נופר התרחקנו כל כך ואולי גם בגלל זה לא הצלחתי להתקרב אליה אני כל כך מטומטם אוףףףף.

קיצר היא אמרה לי שהיא רוצה שנישאר חברים ושנראה מה יקרה בהמשך ובגלל שהתבאסתי כל כך היא גם היתה מבואסת אז סגרנו אתזה ככה והיא רצתה שאני יצליח בהיסטוריה והיא ביקשה ממני כל כך הרבה פעמים שאני ילמד ולמדתי והאמת רק בגללה אני הצלחתי ללמוד ולהתרכז ב30 הדפים שהיא הדפיסה חחח יום לפני המבחן היא התקשרה אליי אני מודה היתי די מגעיל כי שאלתי אותה למה היא התקשרה חח זה בגלל שהיתי דיי מופתע מזה שהיא מתקשרת אליי בכלל אז דיברנו והיא אמרה אני התקשרתי כיד לדאוג שאתה לומד באמת אמרתי לה כן אני לומד וזה ואמרתי גם עם היא רוצה לבוא ושנלמד ביחד אבל היא לא רצתה יש לה בעיה אני לא יודע היא פשוט לא רוצה להשאר איתי לבד אני לא יודע ממה היא מפחדת אני לא יאנוס אותה חחח אבל נראה לי שהיא מפחדת שהיא תתקרב אליי עוד ועוד ואולי גם בגלל שאני מסוגל להגיד לה שאני אוהב אותה ושאני ישאל אותה אם היא רוצה להיות ביחד.

טוב אז גם ביום המבחן היא התקשרה אלי ושאלה איך היה וזה ויום למחרת רצינו לעשות על האש אני והחברים שלי.

אז שאלתי אותה והיא אמרה בכיף למה לא , היא אהבה להיות איתי באותו הזמן ולדבר איתי אל כל דבר חח

טוב הגענו ליום שבו עשינו על האש ובאותו יום כאבו לי הביצים חחח לא נפרט על זה יותר מידי חחח באותו יום ישבנו ודיברנו חח עישנתי נרגילה כמו משוגע ונרגילה שדפקה לי את הראש וזה רק בגלל שהיא הלכה עם משהו אחר בשם הוא חבר שלי אבל אני ממש קנאי וגם טיפש.

היא אמרה לי לא לעשן אבל לא הקשבתי לה ובסוף שהסטלה עלתה לי לראש ובנרגילה רגילה הסטלה עוברת מהר אבל בנרגילה הזאת לקח לזה שעה או עד שנופר באה וישבה ואיתי או אליי חח כי ישבתי על ציידנית והיא והתיישבה על הרגליים שלי הרגשתי כל טוב הייתי מחובק עם הילדה שאני אוהב ואכפת לה ממני ממש אהבתי את הרגע הזה ואז אדיר הגיעה והרס את הרגע חחח בסוף בגלל ילד אחד בשם נועם שרצה ללכת כולם רצו ללכת אז אמרתי לה שאני רוצה שהיא תשאר והיא לא רצתה היא עזרה לי לנקות את החוף כי עשינו על האש בחוף היא ניקתה ושמה הכל בשקית ורצתה לשים את זה בפח האשפה ואני כמו מטומטם זרקתי את זה היא די נפגעה מזה ואני לא שמתי לב לזה הפעם זאת היתה סיון שאמרה לי, נופר כבר רצתה ללכת היא התחילה ללכת וקראתי לה מרחוק והיא עצרה שאלתי אותה אם היא כועסת אליי היא אמרה לי שלא ושלאלתי אותה שאם זה בגלל הזבל שזרקתי היא אמרה לי שכן אז אמרתי לה סליחה אני ההסוף אתזה היא אמרה לי בסדר התחבקנו והתנשקנו והיא הלכה ואני נישארתי לנקות עם משה ורז.

יום למחרת היינו צריכים ללכת ליום הולדת של נועם בבוקר שקמתי ישר שלחתי לנופר אס אמ אס והיא אמרה שהיא תדבר איתי במסיבה של רון בערב ושרק הרגע היא קמה היא וסיון בגלל שסיון ישנה אצלה.

הגיע הערב והלכנו למסיבה של רון בנאפיס כל הלילה רבנו והיא היתה הרבה עם רון מהקנאה אני היתי עם מור בקיצר היינו מחובקים ונופר ראתה אתזה והתעצבנה מזה ופשוט הורידה לי את היידים ממור.... מאותו רגע שמתי לב שיש לה משהו אליי ומאותו רגע פשוט ישבתי איתה כל הלילה ישבנו מחובקים ועמדנו מחובקים חחח שבאנו ללכת היא היתה דיי מבואסת נראה לי שהיא התעצבנה אליי שהיתי כל הלילה עם מור אבל מה גם היא היתה עם רון על הלילה.

בסוף שהגעתי הביתה שלחתי לה אס אמ אס ושאלתי אותה אם היא הגיעה הביתה והיא ענתה "כן לילה טוב" וזה לא היה נשמע רגיל היא לא היתה מדברת איתי ככה שהיינו אומרים לילה אחד לשני בלילה זה לא היה ככה אז שאלתי אם עשיתי לה משהו באותו ערב ואם כן אני אז אני מצטער , היא אמרה שהיא פשוט עייפה אז פשוט נתתני לזה ללכת ועד עכשיו אני חושב שהיא היתה מעוצבנת אליי.

יום למחרת היה חופש אז היה חנוכה של השנה לא דיברנו כמה ימים ואז הגיעה ללכת לבצפר וגם אז לא הלכתי כי היתי צריך להווציא טופס ירוק לא משנה יום למחרת הלכתי לבצפר ולא ראיתי אותה בבוקר כי באתי באיחור והיה לנו על הבוקר שעתיים היסטוריה שהגיעה ההפסקה היא נכנסה לכתה שלי ואמרתה לי שהתגעגע אליי ושאלה מה קרה לי אז הסברתי לה כל היום היינו ביחד הגעתי הבית דיברתי איתה באותו יום בטלפון הרבה חח וגם יום למחרת היינו ממש קרובים באותם ימים ואז הגיעה איזה יום שישי חח יום לפני לא באתי לבצפר אז היא שלחה לי הודעה ולא ראיתי אותה אז היא התקשרה אליי והיתי עם ההורים שלי במכונית והם דיי מציקים כאלה אז אמרתי לה שאני לא יכול לדבר איתה באותו רגע אז היא היא לי בסדר אני כבר ילך לישון.

חמש דקות אחרי זה הגענו הבית והתקשרתי אליה ישבתי בחוץ ודיברנו איזה חצי שעה על כל מיני דברים זה היה ברגיל היינו מדברים ממש מלא.

אז בקיצר יום למחרת היה יום שישי הגעתי באותו יום די מוקדם והיא גם היתה צריכה להתחיל בשמונה ורבע אבל התבטל לה המפגש בוקר

כל הבוקר ישבנו ואחרי זה היה צריך להיות לנו אנגלית אז ישבנו ביחד באותו שיעור השיעור שעתיים ואחרי זה הפסקה בהפסקה שאלתי אותה אם היא רוצה לבוא לראות סרט היא אמרה כן בלי לחשוב בלי כלום אמרה כן וזהו טוב אז הגיע הערב הגיעו איזה 8 ילדים

בסופו של דבר ישבנו בסלון ורציתי לשבת על הפוף שיקניתי באותה יום והיא פשוט לקחה אותו וישבה אליו חחח אמרתי שאני לא מוותר וישבנו שנינו עוד פעם ביחד חחח לא היה נוח במיוחד אבל אני רציתי לשבת לידה האמת חח טוב נגמר הסרט כולם אמרו שהם הולכים רק אני והיא נישארנו אמרתי לה שנשאר וניראה מגרש ביתי אבל היא לא רצת היא המציא שהיא תרדם וזה לא יהיה טוב בקיצר היא התקשרה לאבא שלה וישבנו ודיברנו קצת ישבנו על המיטה היא ישבה אליי ואני חיבקתי אותה דיברנו וידברנו ואז פתאום היא עוד פעם עשתה את התנועה הזאת שהגיעה עם השפתיים שלה לשפתיים שלי כל כך רציתי לנשק אותה אבל עברו לי בראש מחשבות שאולי זה סתם בטעות אבל היא יודעת שאני אוהב אותה אז לא אולי זאת לא טעות והיא באמת רוצה שאני ינשק אותה זה בלבל אותי כל כך יום למחרת היינו צריכים לרוץ ביחד היא רצתה לרוץ איתי כי אמרתי לה שאני רץ אז הגיעה יום שבת והיא התקשרה אליי ואמרה לי שאין לה כוח לבוא כי קר וזה ועוד פעם היא לא רצתה להשאר איתי לבד ככה לפחות נראה לי,

עברו הימים והיינו ממש קרובים ואז יום אחד רציתי לבוא אליה עוד פעם ולהגיד לה שעבר די הרבה זמן ושאני אוהב אותה ושאני רוצה להיות איתה אבל זה לא יצאה כי היא לא רצתה לבוא אליי כי ככה היא אמרה לי שהיא תבוא ושנלמד ביחד אבל היא הבריזה לי עוד פעם כי היינו צריכים להיות לבד ככה נראה לי באותו יום היתי מבואס והחלטתי שזהו אני שם לזה סוף ואני לא מדבר איתה יותר ולא עם החברים שלה אבל זה קשה שהיא שואלת אותי למה אני מתעלם ממנה והיא זאת שנעלבה בסוף בסוף היום התקשרתי אליה וביקשתי סליחה אני פשוט לא יכול להיות איתה בריב יום למחרת היא שאלה אותי למה לא דיברתי איתה ואמרתי לה שאני לא יכול להגיד לה את זה כי זה צריך להגיע בזמן מתאים זה שאני אוהב אותה ושאני רוצה להיות איתה.

ימים עברו עוד פעם היינו ממש קרובים הרגשתי שהיא ממש מחפשת אותי היינו מדברים מלאא הרבה אנשים חושבים שאנחנו חברים.

יום אחד שכחתי להגיד לה שלום באותו יום היא לא אמרה כלום היא פשוט התנהגה אלי מגעיל ושאלתי אותה מה יש לה והיא אמרה לי כלום מה אני רוצה ממנה וגם לזה נתתי ללכת ועזבתי אתזה.

טוב הגיע יום שישי וגם באותו יום לא אמרתי לה שלום בבוקר וזה בגלל שאמתי לכולם שלום כזה לא היה לי כוח ללחוץ לכל אחד את היד ולנשק אז היא נפגעה ממני ואמרה לי שאני ילד זבל ושהיא שונאת אותי וזה כל היום רדפתי אחריה ונסיתי לדבר איתה ביקשתי סליחה אבל נראה לי שמאז היא לא סלחה לי פשוט והיא מתנהגת אליי כמו לזבל היא אומרת לי שלום בבוקר כאילו היא עושה לי טובה לאן כל הדיבורים בהפסקות כל החיבוקים וכל הטלפונים היינו מדברים ממש הרבה זה חסר לי ממש יום אחד אחד זה נמאס אליי שהיא מתייחסת אלי כמו לזבל ומשחקת איתי אז רציתי להתעלם ממנה ולהראות לה איך זה היא נפגעה ואני יצאתי מניאק אחרי שהגעתי מהבצפר היא שלחה לי הודעה באיסיקיו ואמרה לי שאני ילד מגעיל ופשוט לא רציתי לדבר איתה אבל היתה את שני שאמרה לי שאני טעיתי ואמרתי ננסה את זה עוד פעם אולי זה יחזור אז ביקשתי סליחה אחרי 130 סליחות שאמרתי היא לא סלחה לי ואמרתי שאני ידבר איתה מחר עכשיו המחר הזה הוא האתמול יום חמישי 25/1/07 דיברנו אתמול וביקשתי סליחה והסברתי לה שזה חסר לי כל הדברים שהיינו עושים ושהיא מתנהגת אליי כמו זבל ומתעלמת ממני הנה דוגמא היינו בטיול לפני כמה ימים היא אפילו לא הצטלמה איתי היא אפילו לא באה לשאול טום בוא תעשה איתי תמונה והיא הצטלמה עם כולם כמעט ושאמרתי לה את זה היא אמרה לי שאני התעלמתי ממנה ושהיתי עם ילדה אחת כל היום וזה נכון היתי עם הילדה הזאת כל היום בגלל שהיא פשוט דוחקת אותי ממנה , כל מה שאני אומר היא לא אוהבת , כל פעם שאני מדבר איתה היא אומרת לי טום מה אתה רוצה ממני וכאלה , ורואים אתזה עליה שיש לה משהו איתי ואני פשוט מבואס מזה.

היום יום שישי ואתמול התפייסנו היא עוד פעם התנהגה אליי כמו זבל אחרי שהגעתי מהבצפר שאלתי אותה באיסיקיו מה יש לה והיא אמרה לי שאין לה כלום ומה אני רוצה ממנה , אני כבר לא יודע מה לעשות איתה אני אני אוהב אותה אני לא יכול לתת לה ללכת אני מרגיש שאם היא תלך אני פשוט ימות גם ככה שאני מבואס .

נתתני את הדוגמא הגדולה הזאת הגלל שתבינו שהיה לנו טוב בהתחלה ופתאום בום היא התחילה להתנהג אליי כמו לא יודע מה אני חושב ואני מתחיל לבכות ממש .

אני ממש רוצה עצה טובה מה לעשות בהמשך האם לשחרר אותה פשוט לעזוב אותה ולהתחיל לראות ילדות אחרות אבל זה ממש קשה לי כי אני אוהב אותה ממש קורע אליה ממש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2007, 17:52
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
התדובה שלי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Normi שמתחילה ב "בעיה עם ילדה ודי כואב לי הלב"

שמע, אם היא מתנהגת כאילו היא לא מכירה אותך ולא איכפת לה ממך, (לא קראתי את הכל, בעצם, לא קראתי הרבה בכלל) אולי כדי לשים סוף לכל זה, תשחרר, זהו, אולי זה באמת הסוף ואתה לא יכול לעשות שום דבר כדי למנוע את זה.. ואליי לא, צריך לבחון את הדברים קצת יותר מקרוב.

ציטוט:

טוב הגיע יום שישי וגם באותו יום לא אמרתי לה שלום בבוקר וזה בגלל שאמתי לכולם שלום כזה לא היה לי כוח ללחוץ לכל אחד את היד ולנשק אז היא נפגעה ממני ואמרה לי שאני ילד זבל ושהיא שונאת אותי וזה
- מה הולך איתה פה? אולי היא רצתה לסיים את זה ולצאת מזה נקייה, בטענה שאתה לא שם לב אליה או משהו כזה...

ציטוט:

היום יום שישי ואתמול התפייסנו היא עוד פעם התנהגה אליי כמו זבל אחרי שהגעתי מהבצפר שאלתי אותה באיסיקיו מה יש לה והיא אמרה לי שאין לה כלום ומה אני רוצה ממנה , אני כבר לא יודע מה לעשות איתה אני אני אוהב אותה אני לא יכול לתת לה ללכת אני מרגיש שאם היא תלך אני פשוט ימות גם ככה שאני מבואס .

פה נראה כאילו יש לה מצבי רוח מסויימים, כאילו היא מושפעת ממשהו או ממישהו..
למרות זאת, אולי תנסה לקרב ביניכם עוד קצת (לא הייתה לי חברה מעולם אז אני לא יודע כל כך...). אולי תיקנה לה מתנה גם אם זה לא יום מיוחד, תשלח לה פרחים או שתפתיע אותה עם פרחים ככה באמצע ביה"ס, כן, מול כולם.

עוד דבר בנוגע למה שהדגשתי באדום: מה לעזזל עבר לך בראש ששאלת אותה מה יש לה אחרי שהשלמתם?! תגיד, אתה נורמלי? כיבית את הפתיל ואתה זורק אותה (את הפצצה אם זה לא מובן) לאש! מה יהיה? אתה צריך לשקול את המילים טוב יותר, ממיוחד באייסיקיו, כשיש לך זמן לכתוב ולהגיב.

טוב, אני מאחל לך בהצלחה בכל מה שאתה עושה,
לפי דעתי, אל תוותר, נראה כאילו היא מבואסת ממך וממך טעון שיפור.
בהצלחה.
ישן 27-01-2007, 19:01
  Normi Normi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Normi שמתחילה ב "בעיה עם ילדה ודי כואב לי הלב"

ציטוט:
עוד דבר בנוגע למה שהדגשתי באדום: מה לעזזל עבר לך בראש ששאלת אותה מה יש לה אחרי שהשלמתם?! תגיד, אתה נורמלי? כיבית את הפתיל ואתה זורק אותה (את הפצצה אם זה לא מובן) לאש! מה יהיה? אתה צריך לשקול את המילים טוב יותר, ממיוחד באייסיקיו, כשיש לך זמן לכתוב ולהגיב.

אחי כבר לא יכולתי היתי צריך לשאול אותה אתזה בגלל שהיא התייחסה אליי באותו כמו לזבל אז התעצבנתי ושאלתי ..

ולכל אלה שרותים שאני יכתוב בקצרה כתבתי את זה ככה כדי שתראו שבהתחלה היה יפה וטוב ופתאום זה ניהיה מסריח אז בקיצור הילדה הזאת פשוט אוהבת מישהו אחר לפחות ככה היא אמרה לי אבל כפי שהיה נראה לי היא היתה או גם עכשיו מרגישה גם אליי משהו בזה אני בטוח אבל פתאום היא נהיתה ככה יכול להיות שאני האשם פה אבל אתם יודעים כמה פעמים ניסיתי לדבר איתה והיא פשוט לא רצתה לדבר איתי היא היתה אומרת שאין לה כלום אבל אני רואה אליה כאילו היא אנטי כזאת ..
ישן 28-01-2007, 09:58
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
טוב, דפדפתי על מה שכתבת, הנה מה שאני חושבת

דבר אחד, בתור קוראת, תעשה סיכום מתומצת. אלוהים. זה מעייף לקרוא ככה, ובתכלס לא הכי מעניין לדעת שהיו לך שעתיים חופשיות היסטורי והיית צריך למלא טופס ירוק.. לתמצת. לתמצת. לתמצת.
דבר שני, בתור בת- אמנם לא קראתי באופן מעמיק, אבל מה שאני כן יכולה להגיד לך באופן אישי: בנות זה עם מתוסבך.
מכירה את הסיטואציה באופן הפוך. נדמה לי שהבחורה קלטה שאתה מעוניין בה והיא מאוד מאוד מבולבלת, במיוחד אם היא אמרה לך שהיא אוהבת אותך כחבר קרוב. לכן היא הפכפכה, מצד אחד זה נעים לדעת שמישהו אוהב אותך, מצד שני היא לא אוהבת אותך כפי שאתה אוהב אותה. אם היא מתעלמת ממך או מתקרבת אליך לסירוגין, כמו שהיה איתי (כשלי היה מצב דומה) אני מציעה שפשוט תן לה קצת מרחק, תשארו חברים, ואז היא תצליח להחליט מה היא באמת מרגישה ורוצה, זה נראה לי הכי עדיף.
בכל אופן, זה רק מנסיון שלי, אולי אני טועה לגביה, ובכלל לגבי המצב. אבל קבל עצה שלי בכל זאת..
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר