לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2007, 22:19
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
המלצה 5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת 2007! :)

נכון,
תמיד רציתם לדעת מי העריצה את אדם בילדותו?
מי מפחדת מדגדוגים?
מי הייתה עם קרחת בכיתה י'?
מי עשה מחוייבות אישית במשמר האזרחי?
מי, בגיל 11.5 ניגשה למבחני רמת בלט (בארץ) של האקדמיה המלכותית לבלט בלונדון?
מי היה אלוף איזור בטניס שולחן?
מי סופר-עקשנית? ועוד ועוד...

זאת הפעם השלישית שהאשכול הזה רץ כאן בפורום. זאת דרך מעולה שכולנו נכיר אחד את השני קצת יותר טוב...

העקרון הוא ממש ממש פשוט. כל אחד מספר על עצמו דברים שאף אחד אחר בפורום (טוב, נו, רוב הפורום) - לא יודע/ת עליו.

הדוגמא ההכי טובה תהייה להיות ראשון:

1) הייתי מעורב בתאונת דרכים שרק הודות לחוזק של המזדה לנטיס שלי (ז"ל) וכנראה עוד גורמים - יצאתי ממנה בחיים. נהג אחד, החליט לנסוע באדום, בעיר, על כביש רטוב - על כ80 קמ"ש...

2) יש לי אוסף גדול במחשב של תמונות מצחיקות. מכל הסוגים. מת על זה. זה ממש נחמד כשאתה מדודכך - להסתכל ולצחוק.

3) אני עומד להיות עוד מעט נורא בודד, כי אהובתי תטוס לה לתאילנד עם החברה ההכי טובה שלה לחודש וחצי...

4) במשך שנים ארוכות - שנאתי פלפל (הירק). בסלט - הייתי מפריד אותם, עד שלא נשאר אפילו אחד - ואז, אוכל. החלמתי.

5) אני מסודר. מאוד. כשאימא שלי רוצה לא לאבד משהו - היא נותנת לי אותו. זה לא אומר שאני כמו מוניקה מ'חברים' - אבל, אני מסודר.

סבבה. תורכם.

נ.ב.
כמובן, אם אתם רוצים לדעת עוד - הנה שני האשכולות הקודמים...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=10999&highlight=%E3%E1%F8%E9%ED

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=124613&highlight=%E3%E1%F8%E9%ED#post771353

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 21-02-2007 בשעה 23:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2007, 00:59
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
קודם כל..אני אותו דבר לגבי מס' 5 של Pilot.. גם אני בדיוק ככה (:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת 2007! :)"

כמה עליי:

1. אני לא תלוי באנשים, או יותר נכון, חברים. אני לא "social animal" שחייב חברים כל הזמן סביבו...אני צריך זמן להיות לבד. אני לא אוהב מסיבות גדולות, ומעדיף להפגש רק עם החברים הקרובים.

2. הכלב שלי מת לפני שבועיים ויומיים. אני עובר את התקופה הכי קשה של החיים שלי עד כה (נשמע כמו אפס אבל מה לעשות..). הוא פשוט היה הדבר הכי קרוב אליי והדבר שהכי אהבתי בכל העולם. אני מתגעגע אליו בטירוף.

3. בקיץ בין גן חובה לכיתה א' הייתי באותו עם אמא על החוצה שומרון והיינו בתאונת דרכים...לי רק היה סימן כחול מהחגורה והיא פתחה את הראש וזזו לה חוליות בגב, אבל אותי השאירו בבית החולים 3 ימים ואותה שיחררו באותו יום.

4. אני מכור לפיינטבול. התאהבתי ב"מסיבת פרידה" שעשו לי החברים בבית בירל (בכפר סבא..?) והמשכתי את זה פה בארה"ב..יש לי ציוד אישי והכל, כולל רובה. אני חושב שזה הדבר היחיד שאני אתגעגע אליו אחרי שאני אחזור לארץ. הספורט הזה מפותח פה ברמה שבישראל יכולים רק לחלום עליה =/

5. אני אוהב לסוע בסאבווי (רכבת תחתית) לקולג'. אני אוהב לשמוע ת'מוזיקה שלי בזמן שאני מסתכל על האנשים הכי מוזרים בעולם (:

וואי נראה לי כתבתי הרבה יותר מידי..

נערך לאחרונה ע"י LoneWolf בתאריך 22-02-2007 בשעה 01:04.
ישן 22-02-2007, 12:14
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת 2007! :)"

1. חברה שלי חזרה שלשום מקנדה אחרי ארבעה וחצי חודשים שם. מוזר לי קצת להיות שוב במערכת זוגית, כבר קצת התרגלתי, אבל אני בטוחה שנחזור לשגרה ויהיה נפלא כמו בעבר.

2. לקראת זה שהיא חזרה שיפצתי במשך החודשיים האחרונים את הדירה שלנו, מה שהעסיק אותי ונתן לי הרבה סיפוק. זה כלל- ריפוד הסלון מחדש, קניית פינת אוכל, הכנסת תנור נורמלי ומיקרוגל, תליית וילונות, מייקאובר כללי.

3. אני מטורפת על חתולים, וכרגע יש לי אחד הזוי במיוחד ושמו בישראל נוצי.

4. אני לא יכולה לאכול לשון. זה הדבר שהכי דוחה אותי בעולם.

5. אני עייפה ברמות שקשה לתאר כרגע. אני מתקיימת בערך על שלוש שעות שינה בלילה בשבועיים האחרונים.

ישן 22-02-2007, 12:55
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
טוב, אז ככה.

א. התעסקתי פעם הרבה מאוד במחשבים, תיכנות, אבטחת מידע, חומרה, עבדתי גם בתור טכנאי מחשבים, אחרי פרויקט מסויים ששחק אותי לחלוטין אני כמעט לא מתעסק בתחום, נו מילא, בטח אחרי הצבא זה יחזור.

ב. אני מבין מהר מאוד אופי של אנשים וחולשות שלהם וזה לא תמיד טוב(לפעמים ה"אבחון" לא תמיד נכון, וקשה לי לצאת מהסטיגמה שיצרתי). בהקשר הזה, אני לא מסוגל לסבול את התרבות של הערסים, פאקצות מאידאל, במיוחד אני לא סובל את המוזיקה שלהם. מאוד אוהב מוזיקה ישראלית גם ישנה וגם מהשנים האחרונות.

ג. הדרכתי שנתיים וקצת את שכבת גיל הבוגרת בבני עקיבא, ועד היום אני סולד מהתנועה הזאת.

ד. אני קורא הרבה מאוד, ואני לא מסוגל לעזוב את הספר עד שאני מסיים.

ה. חברותי מאוד והרבה עם חברים, אבל לגבי הרגשות שלי מאוד מאוד מופנם, ממש בונקר, ואנשים לא פעם אומרים לי את זה. חוץ מזה יש לי איזה מחסום רגשי, שרק לעיתים רחוקות הוא נפרץ..
ישן 22-02-2007, 13:01
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

1. מצטרף לרפי ולפיילוט על הקטע עם השיערות בפנים.. ואני בן 18 עוד חודש בערך :O
2. אני אוהב לנסוע בתחבורה ציבורית , כן כן אפילו באוטובוסים עמוסים - כל זאת בתנאי שיש עלי MP3 ושאני לבד, לא מת על לנסוע עם אנשים.
3. הצבא החליט שאני טיפש ולא נתן לי דירוג קב"א גבוה..
4. אנשים שמכירים אותי מקרוב אומרים שאני קצת מטורלל ושיש לי דימיון יותר מידי מפותח.
5. שהייתי קטן אהבתי לקרוא ספרי טלפונים, אינציקלופדיות, מילונים. עד היום אני לפעמים קורא הרבה בויקיפדיה.. אני אוהב להעשיר את הידע שלי בכל מיני תחומים..
חח וברשותכם אני אוסיף עוד שתיים:
6. הרבה אנשים אומרים שיש לי ראייה של נץ.. שאני יכול לקלוט מספרים ואותיות ממרחקים ממש רחוקים..
7. אומרים שיש לי קול סקסי.. חח אבל אני לא חושב ככה..
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 22-02-2007 בשעה 13:07.
ישן 22-02-2007, 15:46
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11

1. אני מתגייס עוד שבועיים וחצי, אחרי דחיית שירות של כמעט שנה.
2. אבא שלי נפטר לפני 5 שנים מסרטן ריאות, כשהייתי בכיתה ח'.
3. אחותי בהריון - חודש רביעי, בע"ה אני עומד להיות דוד.
4. אני אוהב לשתות, אבל תמיד יודע מתי להפסיק. הפעם ההראשונה שלא הפסקתי,
הייתה חתונה של אחותי. אני וחברים שלי שתינו בלי הפסקה - התוצאה - 8 חברים וחברות שיכורים
לגמרי, עשינו יותר מדי שטויות והשפלתי את עצמי בפני כל המשפחה שלי.
5. אני מתאמן כבר 7 חודשים במכון כושר, בעיקר מנפח, אבל גם דואג לסיבולת לב ראיה.

ישן 22-02-2007, 23:27
  Nissan-el Nissan-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03

1) כשהיתי קטן נפלתי מהשולחן של הסלון (שעליתי עליו) ועכשיו יש לי צלקת כמו של הארי פוטר במצח (צלקת דומה ללאלה)

2) אני לא סובל אבוקדו

3) אני מת לטוס למקסיקו... פשוט מת להיות שם.

4) אני מת לנסות מריחואנה.. אבל רק כמה שאחטות קטנות לא להתחיל להיות נרקומן.

5) אני מכור לתחושה שבאה כשעושים יותר מדי שכיבות סמיכה. מכירים ?
כשעושים יותר מדי שכיבות סמיכה, אז פתאום מתחילים להרגיש זרמים כאלו בידיים (בזמן שעולים כשכבר אין כוח). קיצור זאת התחושה הכי טובה שיש... אני מרגיש כאילו זה איזה רגע חשוב... כאילו אם אני נופל עכשיו ולא מסיים את העלייה הזאת בשכיבות סמיכה אני יוצא הומו אחושרמוטה.

6) (6 כי אני מיוחד!) אני חם על מישהי כבר איזה 4 שנים ואף פעם לא עשיתי עם זה כלום. בכל הזמן הזה שאני חם עלייה היו לי 2 בנות שהייתי איתן בקשר, ואני לא מבין איך חייתי עם זה שאני עם מישהי אחת ורוצה בכלל מישהי אחרת. מוזר.

נערך לאחרונה ע"י Nissan-el בתאריך 22-02-2007 בשעה 23:36.
ישן 23-02-2007, 01:08
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
5 דברים שלא ידעתם עליי

1. התחלתי לכתוב יומן שמלווה את הספירה לאחור עד הגיוס שלי ואילך.ידידה טובה שלי קראה אותו והייתה מופתעת כיוון שגילתה בי צדדים אחרים.

2.אני מכיר המון בנות אבל לרוב לא יוזם איתן יותר מדי.בגלל סיבות כאלו ואחרות.

3.אני מאוד אוהב מוזיקה ובעיקר גיטרות קלאסיות איך שאני קם אני שומע איזה שעה רק את הג'יפסי קינגס על פול ווליום.

4.כל החברים הטובים שלי נמצאים בצבא ויש לי שגרת חיים משעממת.

5.יש לי פטיש לשוערים,אני פשוט לומד סגלים של קבוצות ומסנן מהם את שמות השוערים והמידע עליהם.הפכתי להיות סקאוט של שוערים בערך בגיל 13 .אני מכיר את רוב השוערים בליגה הספרדית,האנגלית והישראלית כולל שוערי המשנה והשוערים השלישיים.

ישן 23-02-2007, 09:34
  Naor_Alf Naor_Alf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07

פטיש לשוערים זה דבר מצחיק חח(:
אממ בוא ננסה:
1) אני פריק של סרטים,אני אוסף סרטים בערך מגיל 13 והאוסף שלי מכיל מעל 500 סרטים כיום
2)אני לא מסוגל להיות עם חבורה של חברים מעל שנתיים,אני כל הזמן "מחליף" את החבר'ה הקרובים אליי באנשים אחרים מבלי לשים לב,נטמע טוב בין החבורות.
3)כשהייתי קטן קנינו טרמפולינה ביתית שכזו,אחי דחף אותי ממנה ונפלתי היישר לחודו של תנור חימום. הסנטר קיבל את הנזק ועד היום לא גודל לי שם זקן(רק באמצע,הצדדים חוגגים...אני נראה פריק רצח ככה)
4)יש לי פחד מדם ובכל זאת הייתי במד"א. אני פוחד רק מהדם שלי...לא משל אחרים.
בדיקות דם ושכאלו אני לא אעשה בחיים,אלא אם כן זה עניין של חיים או מוות חח.
5)השנה התאהבתי בפעם הראשונה.
שמי נאור דרך אגב,נעים מאוד אנשים
ישן 24-02-2007, 00:15
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הנה עוד 5 דברים שלא ידעתם עליי

לאחר שאמיר הזכיר אותי בהתחלה והיה אפשר לראות את ה5 דברים הקודמים שכתבתי הייתי צריך לחשוב על 5 דברים אחרים אז הנה הם
1. כיוון שהרבה פה דיברו על גילוח וזקנים אז גם לי יש סיפור על זה: הגילוח הראשון שלי היה 8 חודשים אחרי הגיוס כלומר אתכל הטירונות והקורסים וההשלמות העברתי כשאני הולך ברוגע עם מברשת שיניים למקלחות בעוד השאר רצים להתגלח
2. השפם והזקן הצרפתי שלי שיש לי עכשיו הוא רק בן 5 שנים - לפני 5 שנים אחרי חודש מילואים ששם לא התגלחתי כולי הייתי עם זקן ושפם מתחיל ובאמצע הגילוח החלטתי לראות איך זה נראה ומאז נשארתי כך ולמרות זאת עדיין לא נותנים לי את הגיל האמיתי שלי אלא יותר צעיר
3. אני אדם דיי עצלן ולכן הבית לא נראה במיטבו רוב הזמן (לצערי גם אישתי היא דיי דומה לי ולכן אנחנו דיי בלגניסטים )
4. לאישתי לא הצעתי נישואים אלא נתתי לשלט מעל גשר ליד הסינמה סיטי בגלילות לעשות זאת, היה מאוד מרגש
5. יש לי יותר בגדים מאשר יש לאישתי (כולל נעליים)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-02-2007, 12:44
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05

1) ביום הולדת 17 בזמן שהמשפחה שלי עשתה לי פיקניק באיזה יער בצפון אני וחברה שלי עשינו את זה על ספסל במרחק 150 מטר מהם (ואיכשהו הם לא עלו עלינו חחח)

2) זכיתי מקום שני בתחרות רובוטים. ות'אמת... לא עשיתי כלום בעשייה של הרובוט...

3) אני לא יודע להתחיל עם בנות ואפעם לא התחלתי עם מישהי

4) לראות בנות אשכנזיות ששומועת מוסיקת ראפ ורוקדות זה מצחיק אותי מאוד כנ"ל לבנים שרוקדים במועדונים

5) בתעודה היו לי 95 חיסורים ואיכשהו הצלחתי לשכנע את המורה לרשום לי 30 חיסורים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 24-02-2007, 15:34
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
לינוקס

. אני שותה 4+ פעמים בשבוע
2 . אני ממש ממש גברית...
3 . יש לי ריבועים בבטן.. לא הרבה אבל אלה שיש לי ממש חזקים...
4 . יש לי 8 מחשבים בבית
5 . עוברת עלי תקופה ממש ממש טובה עם בנים... 3 חתיכים וחמודים לבחירתי
6 . אני בת 18 ועדיין בתולה
7 . נשקים סכינים והומואים ממש עושים לי את זה...
8 . אחריי זה החיים שלי
9 . אני האדם הכי הזוי בעולם.. הכל קורה לי... נפל עלי פלורסנט , הפילו אותי בתחרות הרמת פצוע וממש נפצעתי, קיבלתי שידה\ארון\הרבה הרבה כדורים\וכו.. בראש , ואלה רק הדוגמאות שעלו לי בראש...

ישן 24-02-2007, 19:44
  צעירוס צעירוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.07

5 דברים שלא ידעתם עליי:

1) זאת ההודעה הראשונה שלי פה בפורום...אבל כבר כמה זמן שאני קורא מדי פעם
2)התגייסתי בקיץ 06 לאחת מחטיבות החי"ר והגעתי לפלס"ר. אחרי חודש קרעתי את הרצועה הצולבת בברך ומאז אני בבית. בעוד פחות מחודש אני מתחיל סיבוב חדש. הפעם כטירון בחטיבת גבעתי, ולא, עוד לא ויתרתי על החלום לשרת בסיירת.
3)אני בן 19 ומעולם לא הייתי קרוב לבחורה...לא נשיקה לא כלום.
4)בהקשר ישיר לסעיף 3- יש מישהי שאני כבר כמה חודשים חושב עליה נון-סטופ. אבל אין לי את האומץ בכלל לגשת לדבר איתה.
במקרה קראתי איזה אשכול של משתמשת בשם little kiwi מלפני כמה ימים...אני שוקל ברצינות לתפוס את האומץ להגיד לה משהו.
5) אני חולה על נהיגה. אם באיזה יום אני לא נוהג אני פשוט מרגיש רע (פיסית)
ישן 24-02-2007, 21:19
  ramboli ramboli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05

הנה כמה עובדות:

1. אני קורא המון הודעות בפרש אבל אני כמעט ולא מגיב. (אם הייתי מגיב הרבה היו לי 1000 הודעות)
2. אני אוהב לקרוא סיפורים של אחרים, במיוחד סיפורים מרגשים הנוגעים לליבי
3. לפעמים כשמשעמים לי, אני נכנס לויקיפדיה ומתחיל לקרוא על דברים שתמיד רציתי לדעת יותר
לגביהם.
4. אני ברוגז עם מישהו שהיה חבר טוב מאוד שלי 9 שנים (מאז החטיבה הוא התחיל לעצבן)
5. כשאני נמצא בחושך מוחלט, אני פוחד משום מה לנוע (אפילו להזיז את היד)
6. אני מתעניין בכל מה שקשור לקרינה..
7. פעם התחשמלי כשהייתי קטן מבית נורה חשוף (240V נדמה לי)
8. הכלב שבצלמית שלי כבר לא איתי (מחוסר ברירה מכרנו אותו)
9. נראה לי שבמחסן שלי יש גז רדון ואף אחד לא מטפל בזה

זהו :-)

ישן 25-02-2007, 11:35
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
עכשיו תורי..:)

לק"י

דבר ראשון-אני חד כליה..היה לי ניתוח בחופש,ובאולטרסנד פתאום הסתבר שיש לי רק כליה אחת,מתפקדת לגמרי-ב"ה!
דבר שני-אני פשוט נמוכה..וכנראה שזה לא הולך להתשנות בזמן הקרוב, אני 1.57 כבר שנתיים בערך..
דבר שלישי-כשהייתי בת שנה בערך הייתי אפטית לאיזה כמה זמן,ואז בצורה נורא מוזרה החליטו לתקוע לי בננה בפה..מסתבר שזה העיר אותי, ואגב עד היום אני לא סובלת ריח וטעם של בננה..
דבר רביעי-אני בנאדם נורא ציני..פעם היית נאיבית נורא,אבל לא יודעת כנראה שמשתנים עם הזמן..
דבר חמישי ואחרון-אני חולה כמעט על כל הפירות והירקות (חוצ מ..:קיווי,רימון וחבוש..)

ישן 26-02-2007, 20:41
  rafi89 rafi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
םם

1)אני נראה ערס
2) אני ממש לא ערס!!
3)אני מושפע בקלות מאנשים
4) אני נוטר טינה לאנשים שעושים לי משהו רע אבל אם הם מבקשים סליחה יפה ולא בציניות אז אני שוכח
5)מפחד מעתיד לפעמיים כאילו חושב מה יהיה איתי?!?!
6)יש לי רישיון יותר מחצי שנה ובזמן הזה נהגתי רק חצי שעה חח וגם זה היה לפני 4 חודשים
7) בצו ראשון עבדתי על הזאת שבדקה לי תראייה היא אמרה לי תגיד לי את המספרים מימין לשמאל בעין שמאל ואחרי זה בימין ברצף והיא סימנה משהו אז התקדמתי לשנייה זכרתי תמספרים אמרתי לה והיא רשמה לי 6/6 חח

ישן 26-02-2007, 23:00
  MazRek MazRek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
אני מקוה שלא איחרתי

(1) יש לי בעיה דיי דפוקה בראש מבחינה של ציונים כמה שאני יותר נכשל יש לי יותר מוטיבציה ללמוד ואני עושה את זה רק בשביל להראות למורה שהיא לא האמינה בי והיא אכלה את זה העלתי תוך 3 חודשים את הציון במתמטיקה מ40 ל87(אחרי שנכשלתי 4 פעמים בתחילת השנה), בהיסטוריה העלתי את הציון מ40 ל94(תוך חודשיים) ויש עוד דוגמאות שלא נרחיב אליהם.

(2)אני בנאדם של לילה כול הזדמנות שיש לי אני מנצל לשינה זה הדבר היחיד שיפריע לי בצבא במיוחד בקרבי ובלילה אני לא נרדם עד שעות מאוחרות

(3)בריבים אני לא יורד לרמות נמוכות מה שכן אני זוכר לאנשים דברים גם אחרי הרבה שנים ולרוב אני לא מסוגל לסלוח אבל מי שעזר לי בקטנה בדברים שהיתי צריך באמת באותו רגע מרויח אצלי בגדול
כי אני מאוד רציני בקטע הזה

(4)יש לי עוד בעיה עם סרטי קולנוע שאני אוהב אני יכול לראות אותם 50 פעם ויכול להיות מצב של שבוע שלם שיום יום אני רואה את אותו סרט ולא משעמם או ימאס לי

(5)אני רוצה להתגייס למקום הכי קרבי בגלל 2 דברים הראשון זה להרגיש את ההרגשה של הסכנה באויר , סכנת מוות שמרחפת והשניה זה לראות האם אחוות האחים שבקרב היא באמת כמו שמתארים אותה של יותר מאחים רק בגלל זה ולא בשביל שום דבר אחר.

(6)הרסתי לעצמי את הבריאות תוך פחות משנה הפסקתי לשחק כדורסל(ירדתי מ5 פעמים בשבוע לבקושי פעם בשבועיים)
הפסקתי בכלל עם ספורט , אני אוכל אוכל ממש ממש לא בריא ועכשיו בעקבות הצוו ראשון אני מודה לזה מאוד ואני מתחיל להקטין נזקים בעזרת השם כדי להגיע ליחידה קרבית

יאללה אני חושב שזה מספיק
ישן 01-03-2007, 14:31
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
לשם שינויי גמני אוסיף

1. נפרדתי עם האקסית שלי לפני 4 חודשים אחרי קשר שנמשך 4.5 שנים .
  2. אני מקלל ערבים +אלוהים לפחות 3 פעמים ביום
  3. למדתי בטכניון, לומד באוניברסיטה הפתוחה ושנה הבאה אלמד באוניברסיטת חיפה או באוניברסיטת תל אביב (עדיין לא החלטתי)
  4. אני חולה הגה ורכב , שונא מפגרים שנתחרים בכבישים , הדבר הכי מעצבן אותו בכבישים הם הזקנים שנוסעים בנתיב השמאלי על 70-80 (ואז אתה צריך לבצע עברה ולעקוף מימין אחרי שתתיאש מזה שישימו לב שהם מפריעים לתנועה - הלוואי שמשטרת ישראל תאכוף את החוק הזה)
  5. בחודשים האחרונים הייתי ממש עסוק עם כל מיני דברים ויש לי הרבה חברים שאני חייב להם לפחות טלפון
  6. חולה מוזיקה מגיל צעיר ויש לי מעל 200 דיסקי MP3 מכל הזמנים והגוונים
  7. נראה כמו שוודי אך עדיין ערבי
  8. אמרתי שאני מקלל ערבים כמה פעמים ביום נכון ?

ישן 08-03-2007, 19:19
  משתמשת נקבה Lolita_Rebeka Lolita_Rebeka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Lolita_Rebeka

וואו, אני אשכה ישבתי וקראתי את כל מה שכולם כתבו...

טוב אני די חדשה פה אז יהיה מגניב..

1. עזבתי את הבית בגיל צעיר(מאוד), ועכשיו אני בפנימיה...נחמד לי
2. אני כותבת יומן מאז כיתה ד'...את חלקם זרקתי ואת השאר כנראה אשרוף..ביום מן הימים..
3.אני כמעט ולא שותה חלב, זה עושה לי מאווווד רע..
4. גם עליי "נופלים" בדרך
כלל אנשים ומתחילים לספר על כל חייהם...אין לי מושג למה זה קורה..כאילו אני הולכת עם שלט "פסיכולוגית בהתנדבות"...
5. בד"כ אנשים אומרים ש"אין על האוכל של אמא שלי"....אני לא אומרת את זה... לאבא שלי אסור תבלינים..זה נוראייייייי
6. אני לא מפחדת מדם ומבקשת מהרופא כמעט כל חודשיים לעשות בדיקה ואני יושבת ומסתכלת על זה...זה מעניין..(אחר כך כל היד שלי כחולה..)
7. הייתי במגמת קולנע, אני מתה על צילום, אבל שונאת להצטלם..
8. אני מרגישה שחפרתי, ואז דיפדפתי למטה וראיתי שאני לא לבד..
9. נכנסתי חזק בקטע של רבי נחמן..

תנו חיוך - הכל לטובה!!!!!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:34

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר