לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2007, 10:59
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
יש גם הליך התאזרחות לאחר התגייסות:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי spritz שמתחילה ב "תכנס לקישורים שצירפתי בהודעה..."

כשההיתי בארה"ב לפני הצבא הלכתי עם אח שלי באיזה קניון ופשוט עברנו ליד דוכן צבא ארה"ב והיו שם 2לוחמי מארינס עם מדים ועם איזה 50סיכות כל אחד(כאילו מינימום גנרלים,אבל בסה"כ היה מדובר ב2 סמלים)ופשוט עצרו אותנו והתחילו לשאול אותנו שאלות,הקיצר דיברנו קצת(בהתחלה הם חשבו שאנחנו אמריקאים,אז הם הסבירו לנו איך הצבא יכול לתרום לנו,ושחשוב לתרום למדינה,ושאפשר לקבל מלגה חינם ובלה בלה בלה)אז אחרי איזה כמה דקות אמרנו להם שאנחנו בכלל מישראל,ושאני ספציפית בעוד חודש חוזר לישראל כדי להתגייס.

אז הם בשיא הרצינות פשוט הוציאו איזה ערימה של חוברות והתחילו להסביר לי שאני יכול ל"התנדב" לצבא האמריקאי ולקבל הארכת שהות במדינה על בסיס תושב זמני ולהתגייס לצבא האמריקאי(ARMY) לחיה"א(Air force) או לחיל הים(Navy) ובתום שירות של 42חודשים(3וחצי שנים)אני אקבל אזרחות אמריקאית מלאה(גרין כארד,וכ'ו...)כאילו למי שלא הבין-הייתה להם אשכרה תוכנית התנדבות לשוהים לא אמריקאים,כאילו ההיתי בשוק.

הוא גם הראה לי שיש תוכניות לשוהים בלתי חוקים,ושהכול עובר דרך משרד ההגירה.

הקיצר האמרקאים האלה קצת חולים בשכל,הם אשכרה מוכנים לגייס כמעט כל אחד.

להשיג מידע על זה באינטרנט יהיה קצת קשה אבל תחפשו(אוליי תמצאו באתר של צבא ארה"ב)אבל בארה"ב זה ללא ספק קיים,כמעט בכל קניון גדול שם יש מספר דוכנים של גיוס אנשים,הם אשכרה מגייסים אנשים כל יום דרך קניונים.

אני נורא מצטער על שלא צילמתי את זה(אבל אני יכול לצלם את הסטיקר של ה"מארינס" שהם הביאו לי,אם מישהו רוצה...).

הכי מצחיק שלאחר שהלכנו הם הביאו לי חבילה של מספר חוברות עם דיסקים של DVD על צבא ארה"ב(יענו סרטי רעל של הצבא)כדי שאני "יחשוב" על זה בבית.

פשוט לא ייאמן!

אפילו בצה"ל מלשבי"ם לא מקבלים את זה-בקושי מקבלים איזה פלייר מצ'וקמק על ה"יחידות עילית" בצה"ל,שגם ככה כל מה שרשום שם לא נכון בשיט.

נערך לאחרונה ע"י נץ כחול בתאריך 27-01-2007 בשעה 11:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2007, 11:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "יש גם הליך התאזרחות לאחר התגייסות:"

הם נואשים למתגייסים זה הכל. בתכל'ס אזרחות אמריקאית נחשבת להטבה מצויינת ויש כמה מאות אנשים שמתגייסים בשנה בשביל לזכות בה. מה שכן, עד שאתה לא אזרח, אתה מנוע מתפקידי פיקוד ותפקידים רגישים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-01-2007, 12:58
  ב.י.ר. ב.י.ר. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ב.י.ר. שלח הודעה דרך MSN אל ב.י.ר.
הם נואשים למתגייסים איכותיים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "הם נואשים למתגייסים זה הכל...."

המצב הכללי של מתגייסים לא כל כך קריטי, למי שמזלו לא שפר עליו ומוצאו מן העשירונים התחתונים של האוכלוסייה בארה"ב גיוס הוא פתרון נהדר להתקדם ולצאת ממעגל העוני.
עד כדי כך שהיום יש מעמד סוציאלי שלם (בינוני מינוס) של יוצאי צבא בארה"ב. הגיוס נותן מלבד משכורת גבוהה (יחיסת למה שהיו מרוויחים באזרחות) לשלוח הבייתה למי שמשרת מחוץ לארה"ב, אלא גם בתום השירות הם זכאים למילגת לימודים ששוויה לפעמים כמה מאות אלפי שקלים.

וזה בלי לספור את אלפי בני הנוער שהגיוס זו האופציה היחידה שלהם להתחמק מישיבה בכלא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר