לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 12:02
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
הגיעה העת לעזוב?

אוקיי..זו הפעם הראשונה שאני כותבת פה מאז המון אבל המון המון זמן..מדיי פעם יוצא לי להיכנס לבדוק מה קורה..ראיתי שהפורום השתנה ברמות..יש פה המון אנשים חדשים..הרוב אני חושבת שהם בנים.אז ככה אני אציג את עצמי גם אם זו לא הפעם הראשונה שאני כותבת פה..אני מירי..אקס סופר מירי..אקס כוכבת על.אולי כל זה נשאר בי מעט.אז אני רוצה מאוד להכיר את האנשים שיש פה ואני אשמח לשמוע את דעותיכם.מה בנוסף שאני מכירה באופן אישי את המנהלים!שאני אוהבת מאוד!!!!ומתגעגעת!!!!ובמיוחד את המנהל החדש שלנו והנערץ!!!

אז ככה..זה סיפור דיי ארוך נסו לעקוב.
פעם עד ללא מזמן היו לי חברות.חבורה.חמשיר קראו לנו היינו החברות הכי טובות בעולם.בהתחלה היינו חמש בנות אבל אחת עזבה בגלל סיבה זו או אחרת.לא נציין פה.ואז היינו ארבע.ארבע בנות מאוד מאוד בודדות.בלי חברים ובעצם כל מה שהיה לנו זה אחת את השנייה.הכרנו בכיתה ח'.במסגרת עשיית קליפ ומשם נהיינו חברות.כשהגענו לתיכון הרבה דברים השתנו לפתע היינו בוגרות,אחראיות.כיתה י' מבחינתי הייתה השנה הכי טובה בחיי.ואז עלינו לכיתה י"א והתחלנו להתרחק.לפתע היינו לנו חיים משלנו,לכל אחת נהיה חבר ודחקה את האחרת לצד.(די קשה לי להאמין שאני כותבת את זה..)עכשיו התווספה מישהי חדשה לחבורה שלנו ושוב היינו חזקות אבל עדיין חלשות.אני הייתי חסרת חבר באותו זמן ואולי זו הסיבה שאני כותבת את מה שאני כותבת,שנה שעברה..אפילו עד לפניי חצי שנה הייתי נותנת הכל למען החברות האלו.את החיים שלי,הכסף הבגדים שעל גופי.העיקר שנישאר חברות.אבל אז יצאתי ללימודי פסיכומטרי והתנתקתי מכולן.וכאשר סיימתי את הלימודים גיליתי שהחבורה הזו כבר לא קיימת.וגם אם היא קיימת אני כבר לא חלק ממנה.עכשיו שתדעו אני הכי מפרגנת לחברות האלו.ואני עדיין אוהבת אותן המון..אז הסיבה שנשארנו חברות עד לחודש שעבר הייתה כי היה לי חבר שהיה חבר של החברים שלהן.אני מקווה שאתם עוקבים..(אני י"בניקית...בוגרת.עוד שנייה מסיימת ביצפר.)אבל זה הסיפור.עם הזמן התחלתי להתרחק מכולם.גם מהחבר למרות שאהבתי אותו מאוד..וגם מהן.בתכלס לאפחד לא היה איכפת ממני או מהחיים שלי.רק הייתה דאגה מקסימלית להודיע לי כמה שאני מרחיקה את כולם.זה היה עד כדי כך מצב של ייאוש שרבתי עם החברה הכי טובה שלי בזמנו ועם החבר בו זמנית...ארבעה ימים לא יצאתי מהבית ואפחד לא טרח לבדוק אם אני חיה בכלל.עכשיו לפניי שבועיים וחצי נפרדתי מהחבר במכתב..אם אתם שואלים למה במכתב?אז כי לא יכולתי לעשות את זה פנים מול פנים.וחשבתי שמכתב זה יהיה הכי מינמלי במצב שבו אני נמצאת.כשערכנו לצערי או למזלי איך שתרצו,שיחת בירור התברר לי שהוא גילה לחברים שלי/שלו משהו שהסתרתי בכוונה מהם והוא סיפר להם בגלל הצער שנפרדתי מהם..כמובן שבאותו רגע שגיליתי את זה בטעות פרצתי בבכי וצעקתי עליו...ברחתי משם..מהשנייה שנפרדנו..חברות שלי אמרו לי שמעתי שיצאתי מטוטמת/טיפשה.אני לא ארחם עלייך אלא עליו.תבינו אני בחיים לא הייתי אומרת את זה להן..אבל זה אחרת בנושא שלי...ומאז אני כאילו נענשת..זה נראה לי כאילו הוא לקח לי הכל..החברים שלי הכל שלו..אני לא יכולה לצאת איתן כי אני יודעת מה יאמר עליי.יודעת בע"פ את המבטים שינעצו בי.הכל ברור לי..אז למה לי לטרוח?
אחותי(שיש לה מחר יומולדת 24!!!) אומרת שאני עזבתי אותם,פשוט הקדמתי את המצב שהיה אמור להתרחש בעוד חצי שנה..אז ברור שאני מרגישה בודדה בטירוף..הלוואי שזה היה הסוף אבל אני כל הזמן שומעת על איך הרחקתי את כולם..אפחד לא נעצר לשאול אם זה באשמתו או לא...
אז מה אני צריכה לעזוב?ואיך?להמשיך בקרירות שאני מתנהגת לכולם?

שלכם,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

נערך לאחרונה ע"י willow בתאריך 30-01-2007 בשעה 12:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 12:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מירוש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "הגיעה העת לעזוב?"

תרחיבי... את מה לעזוב?
תראי, לכל סיפור יש כמה וכמה "אמיתות". מה הכוונה? מאחר ואנחנו אנשים - אז, מה לעשות, אנחנו נוטים, לרוב, להיות סובייקטיבים. כשאנחנו נספר משהו - אנחנו, גם אם באופן לא מודע, נסובב אותו ככה שאנחנו נצא קצת יותר בסדר מהצד השני. הבעייה היא - שהצד השני, כמובן, עושה את אותו הדבר.

זה כמו במלחמות בין מדינות. כל מדינה - בטוחה שהיא צודקת. למה? כי אף אחת מהן לא אוביקטיבית באמת. תיאורטית, בשביל יש את האו"ם - אבל זה כבר סיפור אחר לחלוטין.

אז תפני לאו"ם!

לא, סתם.

מה שאני אומר הוא שתדברי עם חברות שלך, תשמיעי להם עוד פעם ועוד פעם את הצד שלך. שידעו שלכל סיפור יש שני צדדים. מה שהוא (החבר שלעבר) עשה - היה לו בסדר. זה ברור ולכן, גם ברור למה את כועסת עליו. בקשר לחברות שלך כתבת שאת עדיין אוהבת אותן ויש בך גם הרבה געגועים לעבר שלכן. לדעתי הן פשוט גם צריכות להכיר את הצד שלך... הן מגיבות ככה כי הן שמעו צד אחד ופסקו. אף משפט לא מתנהל ככה...

גם אם הוא חבר משותף (החבר לשעבר) - הן מכירות אותך הרבה יותר טוב. תדברי איתן. שוב ושוב ושוב. ולא בצעקות. זה לא משיג דבר חוץ מפריקת מתח רגעית - ויותר עצבים בעתיד...

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 30-01-2007 בשעה 12:36.
ישן 30-01-2007, 23:51
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
כמה שזה קשה לשמוע- כך קשה להגיד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "הגיעה העת לעזוב?"

שהחיים שלך עדיין לא התחילו... עוד לא ראית כלום, בקושי הרגשת, עוד לא טעמת אפילו טיפה ממה שיש לעולם להציע לך...
מחכה לך צבא של שנתיים, המון המון חברים וחיים שלמים של הכרויות.
לעיתים עדיף לנו להתרחק מאלה העושים לנו הרגשה רעה, שכן האידאל הוא להקיף עצמנו באנשים שיעשו רק טוב, ולא ההיפך.
אני אתן את עצמי כדוגמא, כי הסיפור שלך מאוד מוכר לי.
בביה"ס הייתי חברה של 3 בנות, חברות הכי טובות. אחת התרחקה, השנייה עברה דירה, עם השלישית פשוט התנתק הקשר. הגעתי לצבא, מליון חברים חדשים. עד שיום אחד פגשתי את אחת מהחברות הישנות באוטובוס, והיום אנחנו יותר צמודות מבעל ואישה, היא מקבלת יותר תשומת לב ממני מאשר חבר שלי מקבל... מה שרציתי להבהיר כאן, זה שלכל דבר יש זמן ומקום. התקופת שינוי הזאת הכרחית, ואלי אחרי כן המצב יחזור להיות כמו שהיה- אך הרבה יותר טוב- והכי חשוב- עם האנשים הנכונים!

אני בחרתי לנתק קשרים עם אנשים מסויימים שלא עשו לי הכי טוב, לא משנה כמה חברים טובים הם היו בעבר. ונחשי מה? את כולם הכרתי דרך החבר והם היו החברים היחידים שלי.
למה את צריכה להרגשי שאת נענשת? ולמה להרגיש חייבת הסברים? אנשים עושים דברים מטופשים בחייהם, ואין שום דרך לברוח מזה.
לכאוב בשל כעס זה להעניש את עצמך על טמטום של אחרים...
נסי לנתק לרגע רגש מהגיון. האם עמוק בפנים את עדיין רוצה את אותה חברות שהייתה לך עם כולם? האם כולם הם עדיין אותם אנשים? השיחות יהיו דומות? הרגש יהיה דומה? קשה לי להאמין שכן... אנשים משתנים מירי, וזה משהו שכולם צריכים ללמוד להשלים איתו. זה לא פשוט, אבל כולם עוברים את זה, במיוחד בתקופה של סיום ביה"ס.

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י persephone בתאריך 31-01-2007 בשעה 00:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר