לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 20:27
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני לא חושב שמטרת מועצת התלמידים, מההתחלה היתה למנוע עישון בבתי הספר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "בולשיט ברמות, אמנם צריך למגר את העישון אבל לא צריך להיות פנאטים"

אלא כדי להראות את צהיעות המורים בנושא זה.

אין חוק שאוסר על עישון מתחת לגיל 18.
יש חוק שאוסר על מכירת טבק ומוצריו לבני מתחת לגיל 18.

בית ספר יכול להחליט, כחלק ממדיניותו, על איסור עישון בבית הספר או באזורים מסוימים (אכיפת חוק איסור העישון במקומות פומביים).
הוא גם יכול להחליט שרק לתלמידים אסור לעשן, זו זכותו, אולם בתי ספר רבים ימנעו מלעשות זאת עקב האפליה בין מורים לתלמידים.

צריך לעקור את הרעה החולה הזאת, אולם אני בספק אם הגבלות ואיסורים יעשו את העבודה, אפשר להתחיל בחוק המחייב לרשום על כל חפיסת סגריה את רשימת הרכיבים המלאה שלהם. אני בטוח שנאחנו נופתע לגלות כל מני ריכיבים שלא העלנו על דעתנו שכדאי להכניס אותם לראות כמו גומי, שוקולד, חומרים כימיים שונים ומשונים ועוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 23:40
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
מה עניין שמיטה להר סיני?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הצביעות היא שאותם מבוגרים לא מוכנים לוותר על אותו דבר שהוא "לא בסדר""

זה שלחלק מהמבוגרים יש בעית עישון, לא אומר שאותם מבוגרים לא מודעים לכך שזה לא בסדר.
רוב המבוגרים המעשנים שדיברתי איתם אמרו שהם חושבים שעישון זה טעות, והם לא היו רוצים שהילדים שלהם יעשנו.

העובדה שמבוגרים מעשנים לא אומרת שהביקורת שלהם לא צודקת, או הניסיונות שלהם לעצור את התופעה בקרב צעירים לא נכונים. זה שחלק מהמבוגרים לא מבינים שלהגיד למשהו לא לעשן ואז לקחת שחטה זה לא הדרך הסברה הכי טובה, זה כבר משהו אחר.

מה לעשות שילדים לא אוהבים לשמוע את זה, אבל זה נכון:
אותם "צבועים" הם מבוגרים, והילדים בבית הספר הם עדיין ילדים. ואם כמה שבני 12-18 חושבים שהם קליברים ובעלי ניסיון חיים, זה בולשיט והם עדיין לא יודעים כלום. לכן המבוגרים בעלי הניסיון והידע הרב יותר (רב המקרים) כן צריכים לפקח על דברים כמו עישון בבית ספר בשביל אותם ילדים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר