לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2007, 21:57
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אני מרגיש ממש חרא בשביל אח שלי... =\

אני יצאתי בנ'אדם חרא רצחחחחחחח כאילו באמת אני שונא את עצמי על זה ואתם אל תעירו לי על זה אני יודע שמה שעשיתי זה דבר אסור ומגעיל.
אני יושב מול המחשב של אחי הגדול, מחפש משהו ששמרתי, נכנס לקובץ וורד וראיתי שיחה שלו עם מישהי שהוא שמר מסיבה כלשהי. הפעולה הנכונה ומה שהייתי עושה ברב המקרים היא לסגור את זה ישר, אבל משהו משך אותי לקרוא.
אח שלי, בן 20. מעולם לא הייתה לו חברה, מעולם לא ראיתי אותו מסתובב עם בנות. היה לו שני סטוצים בחיים וזהו!
אח שלי נראה טוב, הרבה בחורות ירצו אותו. הביטחון עצמי שלו ברצפה! כאב לי מאוד לקרוא שהוא חושב שהוא מכוער. אני לא אגיד שהוא אחד שבנות לא יכולות לעמוד בפניו אבל הוא נראה ממש טוב! ולא רק לדעתי. הוא ביישן וסגור! תמיד ידעתי את זה אבל תמיד חשבתי שזה לא מפריע לו כאילו שהוא חי בסבבה עם עצמו אבל עכשיו התפוצצה לי בועה.
בשיחה שלו עם אותה בחורה, הוא מדבר איתה על זה שהוא ביזבז את החיים שלו על כלום. שהוא מצטער על כל הימים שהוא לא ניצל (במשך גיל ההתבגרות היו לו המון חברים- ממש המון. אבל רק אחד טוב.) ושהוא ממש רוצה חברה. מישהי לחבק, מישהי לנשק וללטף לה את השיער.

אח שלי כמו שאני מכיר אותו הוא ילד מופנם. חוץ מקבוצת כדורגל אין לו שמחת חיים. הוא ביישן מאוד (אני ההפך הגמור ממנו) הוא סגור ועצבני מאוד. ורק היום הבנתי את הסיבה לכל העניין הזה =\
הוא נשמע ממשששש נואש ומדוכא מהעובדה שאין לו חברה. וביננו, לחייל שמשרת בקרבי ויש לו ביטחון עצמי בגובה הרצפה אין ממש הזדמנויות להכיר בחורות.

לא יודע משום מה בתור אח שתאכלס אולי גם לי אין הרבה חברות אבל אני הרבה יותר פתוח עם בנות ואני מסתובב המון עם בנות והייתי בקשרים והכל... משום מה אני ממש רוצה לעזור לו! ממש כאב לי לקרוא את השיחה! וכמה שאני ואחי 'שונאים' אחד את השני ממש אכפת לי ממנו ואני לא רוצה שישאר מדוכא כי באמת מגיעה לו מישהי!

אני יכול לסדר לו בנות שאני מכיר אבל הוא בחיים לא יסכים להודות בפני המשפחה שלו שהוא צריך עזרה בנושא בנות.

מה אני עושה?? להתערב? לא להתערב? לעזור?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2007, 22:20
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
קודם כול אח אסור לשנוא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אני מרגיש ממש חרא בשביל אח שלי... =\"

אין מצב כזה לשנוא את אח שלך תכניס לך לראש ואם צריך תאמר לעצמך 10 פעמיים לפני השינה
"אני אוהב את אח שלי" ודוגרי זה באמת כי הרי אם לא היה איכפת לך ממנו לא הייתה בכלל כותב כאן

דבר שני
אתה יכול לנסות לסדר לאח שלך חברה בגיל שלו
-תיתן לבחורה פלאפון שלו
-חפש באתרי חיפוש אהבה
-לא חסר דרכים
אין לך מה להיות עצוב אתה לא יכול לדעת באיזה סיטואציה נאמר הדבר באיזה יום או תאריך
יכול להיות שמתי שהוא כתב את הדברים הוא היה במצב לא טוב ועכשיו הוא התאושש

דבר שלישי
תזכור שכול הזווית שאתה מתאר היא מראית הזווית שלך "אין לו חיים חוץ מקבוצת הכדורגל"
בטח יש לו חברים ,בטח יש לו משפחה לא חסר דברים
ברגע שאח שלך באמת הרצה חברה הוא יעשה מהלך בנתיים הוא מוגבל באפשריות שלו
מכיוון השירות שלו אבל על תדאג הוא עוד המצא חברה שתיהיה איתו

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 28-01-2007, 22:34
צלמית המשתמש של ShaMaMa

שאח שלך יעשה לך מה שאח שלי יעשה לי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "קודם כול אח אסור לשנוא"

אז תוכל להגיד שאח אסור לשנוא. חח עברתי המון התעללויות בתור ילד, אם זה נפשית או פיזית- מצד אח שלי. וכתבתי שאנחנו 'שונאים', אבל אכפת לי מאוד מזה ואתה צודק אם לא היה אכפת לי לא הייתי כותב.

השיחה הזאת הייתה שבוע שעבר (יש תאריך- שהוא שמר את השיחה זה נרשם)
ושאני אומר שאין לו שמחת חיים חוץ מכדורגל, אני מתכוון לזה. הוא פשוט לא שמח! אני מכיר אותו אני מכיר טוב מאוד את החברים שלו ומתי הוא שמח ומתי הוא לא. ואני קובע עובדה- הדבר היחיד שעושה אותו באמת שמח זה הקבוצה הזאת שהוא אוהב.
אל תגיד שאני לא מכיר אותו או שאני לא רואה מה הוא עושה. אני מכיר אותו טוב מאוד, אפילו יותר טוב מכולם כי הרי גדלנו יחד.
לפי השיחה שלו עם אותה בחורה הוא ממש רוצה חברה כבר המון זמן והוא ממש מיואש מזה. הוא כתב לה אפילו שהוא ממש רוצה מישהי אבל הוא לא יודע איך להכיר, הוא ביישן. הוא יוצא למסיבות אבל לא יודע להתחיל עם בנות. הוא ביישן מאודדדדדדד.

אם לא הייתי מכיר את אח שלי ומכיר את המצב שהוא נמצא בו עכשיו לא הייתי כותב את מה שכתבתי.

ישן 30-01-2007, 23:31
צלמית המשתמש של ShaMaMa

חח זה שהוא היה אח חרא זה אין ספק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "מה זאת אומרת - אח שלך היה דופק לך הרבה מכות. אז דוגרי הוא אח חרה."

אבל אל תשווה את עצמך שאתה בן 21 לאחי שבתקופה שהיינו הולכים מכות זה מגיל 10-17 בערך אני מקווה שאתה מסכים איתי שיש הבדל. גם פער הגילאים ביננו הוא קטן (משהו כמו שנתיים וחצי) ככה ששנינו היינו ילדים קטנים ומעצבנים. אין הרבה אחים שלא הולכים מכות זאת עובדה. זה שאתה לא מרביץ לאחים שלך זה בגלל שאתה כבר לא ילד וכנראה הפער בין האחים אצלכם הוא גדול.

הוא כבר לא מרביץ לי, כי אני לא אותו ילד קטן וחלש שהוא יכל לתת לו מכות חח למדתי להחזיר. ובלי שום קשר שנינו התבגרנו מאז אנחנו לא מעצבנים אחד ת'שני כמו פעם.

ישן 28-01-2007, 22:38
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אני מרגיש ממש חרא בשביל אח שלי... =\"

מנקודת המבט שלי - אני יכול לומר לך שלמרות שנעשה המעשה מתוך סקרנות, אני יכול רק להתגאות בך על המחשבה והמוכנות הזו שבלפעול למענו.

זה המזל והכיף הגדול באחים. בין כולנו יש יחסי "שנאה-אהבה" - אך בפנים-בפנים - משפחה היא משפחה, בשר מבשרנו - ואנו אוהבים אותם ומוקירים אותם מאוד.

עצם העובדה שאיכפת לך מאוד מאחיך מגלה את רגשותיך האמיתיים - ואני משוכנע שאף הוא אוהב אותך (למרות שלעתים נדמה כלפי חוץ רק החיכוכים והמריבות).

אנו מסתירים בתוכנו הרבה מאוד רגשות, בייחוד בתוך המשפחה, שם אנו נעשים פגיעים יותר בקרב אנשים המכירים אותנו משך כל חיינו.

עצתי לך היא שלא תפעל מאחורי גבו בנושא זה.
אהבה וזוגיות נובעת מתוך מוכנות ונכונות. היא לא יכולה לפרוח מיוזמתו של אחר - גם אם הכוונה היא אמיתית וכנה!

מה שכן אני מציע לך לעשות, מנסיוני, כמי שנולד במשפחה מרובת ילדים - ונמצא בקשרים מצויינים עם כל אח ואח - הוא להתחבר עם אחיך.
מציע לך להבליג מעל כל אותן מריבות, מעל כל אותן זוטות, שמפריעות לנו להראות את רגשותינו האמיתיים.
התקרב לאחיך - התעניין בו במידה מסויימת - פתח איתו נושאי שיחה ועניין - ובצורה זו אולי תגיע לנושאים הכואבים עבורו.

דרך שיחה, דרך פעילויות משותפות (משחק כדורגל, למשל). הראה לו שאתה אוהב אותו - ומיד תיווכח גם במידת הפתיחות שלו כלפיך.
מיד תראה - שתוכלו לשוחח גם על הנושאים הללו שהיו חבויים בו ושעדיין חבויים בו.

לא קל לו בתקופה זו של החיים - גיל 20, שירות צבאי קרבי, העובדה שהוא מופנם.

ממה שכתבת, בהחלט ניכר כי אתה מבין את מצבו ומזדהה - ולכן - לאחיך יש מזל שיש לו אח כמוך !

התחבר איתו ורק כך - אולי תוכל להציע לו לצאת יחד ואולי אפילו להכיר יחד בחורות - אני עושה זאת עם אחי החייל שמתגורר איתי.

אני משוכנע כי מערכת היחסים ביניכם תגיע לרמת פתיחות כזו והבנה, כפי שאולי מעולם לא חשתם שניכם... בשביל זה יש משפחה!

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 28-01-2007 בשעה 22:40.
ישן 28-01-2007, 23:08
צלמית המשתמש של ShaMaMa

חח איזו תגובה...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i]מנקודת המבט שלי - אני..."

נהנתי לקרוא!!!

אמממ כמה שהתגובה נראת מושלמת וקלה לביצוע, יש מספר דברים שלא ידועים לך.
אמממ להתקרב יותר מזה לאח שלי- משימה בלתי אפשרית. כמו שאמרתי, אח שלי סגור ומופנם. זה שאני אשחק איתו כדורגל או שאני אפתח איתו שיחה על דברים זה דברים שאנחנו עושים כבר שנים. כמו שאמרתי אנחנו גדלנו יחד. כמה שהיינו קרובים, אפעם לא באמת אהבנו אחד את השני. היינו כל כך קרובים שהייתי הולך לפעמים לחברים שלו בלעדיו ולהפך. היינו בערך כל היום ביחד בתור ילדים ונערים. גם שהוא חוזר הבייתה מהצבא אנחנו הרבה ביחד כאילו אם זה לשחק בסוני ביחד או לראות סרט ביחד או סתם לדבר. ככה שאנחנו יחסית קרובים אבל הוא עדיין לא נפתח.

הוא בחיים גם לא ידבר איתי על קשיים במציאת חברה. כי הוא גאוותן והוא בחיים לא יודה בקול שלי מצליח יותר ממנו עם בנות קל וחומר לבקש את עזרתי. (ד"א אני לא אומר שאני אחד שיש לו הרבה בנות, יש לי הרבה ידידות ואני אוהב לדבר עם בנות אבל כמו אחי גם לי יש קצת בעיה של ביישנות אז ב70% מהמקרים לא יוצא מזה כלום)

לצאת להכיר בחורות יחד- לא יקרה. אני בן 17 וחצי, הוא בן 20. אין מקום שאנחנו יכולים להכנס ביחד. הוא בחיים לא יבוא איתי למסיבה של 18. ואני לא יכול להכנס ל20.

בקיצור, קשה מאוד ליישם את העצה שנתת. כי אין אפשרות להתקרב יותר מזה. הוא בחיים לא ידבר איתי על הנושא וגם אין אפשרות לצאת יחד

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר