לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 19:52
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לפי דעתי - הדרך לא טובה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "האם זה בסדר"

אני, אישית, הייתי נלחץ אם חברה טובה שלי תבוא אליי עם "הנחתה" שכזאת. וגם אם היא מרגישה כמוך... "אהבה" זאת מילה נורא חזקה. יכול להיות שאתה אוהב אותה ורוצה להיות איתה. והיא... רוצה להיות איתך ומרגישה משהו דומה... אבל, עוד לא אהבה...

באיזה מצב היא תהייה לדעתך?

אם אין לך בעייה לדבר איתה ואתם כבר מכירים והכל... למה שפשוט לא תזמין אותה לדייט. תבהיר לה, לא כידידים ולא כחברים טובים. דייט. גבר ואישה. תהייה ברורבקשר לזה... וזהו.

כנות היא הפוליסה ההכי טובה, ב99% מהמקרים. אבל, גם צריך לדעת מתי קצת להסתייג. מתי לא לחשוף לחלוטין את כל הקלפים. זה אחד המקרים האלה. לדעתי, הצהרה שכזאת, כמו "אני אוהב אותך" - רק תזיק מאשר תועיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2007, 20:15
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
א. לא אונס - מעשה מגונה.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "בכיאת עזוב אותך מחיים רמון, נשיקות שכאלה קורים מדי יום במיליוני"

ב. הטרדה מינית זה דבר נורא כוללני.

ג. אין קשר להשפעה או לא. אם השופטים החליטו מה שהם החליטו - המשמעות היא שזאת הפרשנות שלהם לחוק. החוק. זאת לא עניין של השפעה תקשורתית או משהו כזה. זה עניין של חוק דמוקרטי שהתקבל במדינה דמוקרטית בהליך דמוקרטי.

ד. אני לא זוכר שכשחיזרתי אחרי נשים (המשימה הושלמה. מצאתי את אהובתי) - ניסיתי לנשק אותן, סתם ככה, בלי סיבה נראת לעניין. תמיד זה היה בסיומו של דייט ו/או כשהיה ברור מעבר לכל ספק שזה מה ששנינו רוצים.

ה. חיזור זה משהו אחר לגמרי.

ו. נכון, אני לא מעורה במשפט של רמון. זאת סתם הייתה בדיחה. אבל, עדיין - לידע כללי, יש סיכוי שזה ייחשב באותו קטגוריה.

ישן 31-01-2007, 20:31
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
אותו חוק, מעוות לגמרי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "א. לא אונס - מעשה מגונה."

וכדבריך " אני לא זוכר שכשחיזרתי אחרי נשים (המשימה הושלמה. מצאתי את אהובתי) - ניסיתי לנשק אותן, סתם ככה, בלי סיבה נראת לעניין"
יש הרבה אנשים שלא נוהגים כמוך ואני לא חושב שצריך להכניס אותם לכלא על זה, יש הרבה דרכים להביע אהבה, וזה גם ע"י נשיקות ספונטניות אבל שוב אני חוזר, זה בסדר גמור אם היא ידידה וקרובה אליך ואתה לא כוחני בנשיקה איתה, ושתהיה נשיקה קטנה, לא צריך להכניס לשון גם, אם היא נרתעת ממש אז תפסיק, אני לא רואה בזה מעשה מגונה וכן מוכן להסתכן אם אתה קורא לזה ככה.. ולעבור על החוק המקולקל הזה לפי דעתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר