לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 16:55
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
נושא רגיש..

אז ככה, לפני שנה התנדבתי במועדונית לילדים בעלי צרכים מיוחדים, שם פגשתי חונך (כלומר, מדריך, שנמצא עם הילדים ומשחק איתם) שבעבר היה גם חניך, יש לו תסמונת דאון.
הבחור בן 19 עכשיו. הוא כבר עזב את המועדונית למקום אחר בו הוא חונך.. והשנה הפסקתי זמנית עם המקום בגלל העומס בלימודים, והעובדה שאני מדריכה בנוע"ל.

במשך שנה שעברה הוא כל פעם שנפגשנו רצה לחבק אותי, ואהב לדבר איתי.. ולא אהבתי את המגע.. אני לא אוהבת לחבק אנשים שאני לא ממש חברה שלהם, ולא ממש חשה בנוח עם חיבוקים כאלה (עצם זה שהוא בחור, גורם לי לאי נעימות) כשהצלחתי להתחמק באלגנטיות מהחיבוקים האלו, הוא תמיד היה שואל "אה.. מה עם החיבוק שלי?" לא שכחת משהו?" כן, זה חמוד, אבל עדיין, אני לא ממש אוהבת את זה. בכל זאת, היינו מיודדים.

איכשהו הוא הצליח להשיג את הפלאפון שלי, והשנה הוא התחיל להתקשר אליי מדי פעם, לשאול אותי אם אני אגיע למועדונית השבוע.. ואני מרגישה חרא עם עצמי כי הפסקתי השנה עם המועדונית, וכל פעם מחדש אני צריכה להגיד לו שיש לי דברים. ואני מאוד עסוקה- וזאת אמת. אני חושבת שחלקכם שמעתם גם על מעיין בן חורין, היא באה מהמועצה שלי, והיא גרה ביישוב שלו, כשהיא נרצחה הוא התקשר אלי, להגיד לי לשמור על עצמי.. וכו'. היו עוד מקרים דומים, אבל אני חושבת שמספיק דוגמאות.

יש לי הרגשה מאוד חזקה שהוא מעוניין בי ביותר מידידה.. עכשיו, הוא בחור באמת נפלא. אבל אני באמת שלא מעוניינת בקשר כזה, אני לא אוהבת לסנן אותו, אבל השיחות שלנו מעיקות. אני מרגישה שאני אדם נורא, וממש כואב לי להגיד את זה. אני לא רוצה לפגוע בו בשום אופן, אבל אני גם רוצה שהוא ירפה ממני. שלא יתייחס אלי כ"כ הרבה.

אני לא רוצה לפגוע בו, אני מרגישה מגעיל עם עצמי.. אוף, מה לעשות?

מצטערת שכתבתי הרבה, אבל אני מנסה שתבינו טוב את הסיטואציה..
תודה מראש..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 19:08
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
וואי, אני כ"כ מבין אותך,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "[font=Verdana]אוי, זה נשמע לא..."

זה באמת מצב לא נעים. לי היה משהו דומה ודחיתי אותו ובסוף היא ירדה מזה.

אבל, שמעתי על מלא אנשים שדחייה לא עזרה. זה נותן לפעמים תקוות קטנות למי שמועניין, ואז לא רק שאתה גורם צער לבחורה אלא שזה לא נגמר. אני יודע שלדבר איתו על זה, זה לא פיתרון טוב, כי אתה לא יכול ליפול על מישהי ולומר לה- "שמעי, אני יודע שאת מעוניינת בקשר איתי, אבל אני לא מעוניין בקשר איתך". זה גם יכול להביא למצב שמאוד יביך אותך.

מה הייתי עושה? הייתי משדר קרירות. לא קרירות מגעילה, אלא דיסטאנס כזה. כי אם אני שם את עצמי בצד האחר נראה לי שהייתי מבין שאם מישהי שומרת ממני דיסטאנס היא כנראה לא מעונינת בי. ואם מגיעים למצב שהוא באמת שואל אותך ומתייחס לזה, אז להגיד בעדינות כמה שאפשר שלא רצית שהוא יפתח ציפיות כלפייך וכו'.

את לא אדם נורא. לא צריך להיות לך ייסורי מצפון שמישהו לא מוצא חן בעינייך. זה סתם הלקאה עצמית ואין בה שום צורך, באמת חבל.

דבר אחרון, כל הכבוד על העניין של ההתנדבות. לי בעבר היה נסיון בהתנדבות במועדונית של ילדים עם בעיות בבית, זה מביא סיפוק אדיר. מנסיון בהתנדבות עם נכים, תסמונת דאון, פיגור וכו' היה לי נסיון קצר וזה מאוד מביך אותי וקשה לי עם זה. אבל מחברים שמתנדבים בזה אני מבין שזה מאוד מספק, חשוב, וגם מאוד מהנה. בהתחלה יש ייסורי מצפון שמפסיקים אבל זה עובר.. לי לפחות זה עבר. אפשר להגיד לו שלא יזכיר לך את זה כי זה קשה לך.
בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 25-04-2007 בשעה 19:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר