לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2005, 22:03
צלמית המשתמש של loli15
  loli15 loli15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.05
שלח הודעה דרך MSN אל loli15
פעם ראשונה..

טוב אז ככה..אני צריכה עזרה !
אני וחבר שלי ביחד 3 חודשים
הוא יותר גדול ממני ב3 שנים...ואני מרגישה שהוא מוכן לפעם ראשונה
ואני אישית לא ממש מוכנה..תמיד שאנחנו מתקרבים לזה אני מתחילה לפחד
לא יודעת למה אני כותבת את זה פה
אולי כי אם אני מדברת על זה עם חברות שלי הם אומרות שאני שרמוטה כי אנחנו ביחד רק 3 חודשים
אבל ראסמי אני אוהבת אותו כמו שלא אהבתי בחיים שלי !! ויש לנו משהו מיוחד

אז קיצר חשבתי אולי אתם תוכלו לעזור מידע אישי שלכם...
כשאני חושבת על זה אני מוכנה..ושאנחנו מתקרבים לזה אני נתקפת פחדים
הוא ממש ממש לא לוחץ עליי...הוא נותן לי את הזמן שלי ומחכה שאני יהיה מוכנה ( זאת תהיה גם הפעם הראשונה שלו )
אני לא ממש יודעת איך להסביר את עצמי..אבל אני מקווה שהבנתם
ותוכלו לעזור לי...וכם אני ידועת שאני צריכה לקחת את הזמן שלי והכל
אבל אני ממש מרגישה שהוא כבר מוכן ...

וגם עוד שאלה...זה כואב? זה באמת מיוחד כמו שאומרים ?
חח אני מרגישה כמו ילדה קטנה ששואלת יותר מידיי שאלות =\

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2005, 08:33
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loli15 שמתחילה ב "פעם ראשונה.."

בוקר טוב
תראי יקירה, לסקס אמנם אין גיל, אבל להתחיל לקיים יחסים כרוך בסוג של בגרות להתמודד עם כל ההשלכות האפשריות .
אני מסיקה לפי הכינוי שלך שאת בת 15 ואת אומרת שאת עם חברך 3 חודשים .
לדעתי- תמתיני עם זה קצת עד שתהיי בשלה הן נפשית והן גופנית, כי כרגע את טוענת שאת נתקפת פחדים- מה
שמאוד לגיטימי אך אפשר לשייך אותו למוכנות נפשית .
אם חבר שלך אוהב אותך ובאמת, הוא יחכה לך כמה שנדרש עד שתרגישי בטוחה עם עצמך ועם הצעד הזה .

לגבי חברותיך- אני מניחה שקשה להן לקבל את זה ברוח טובה כי הן עצמן לא בשלות או שלא חושבות
שאת מוכנה או שאת וחברך מספיק זמן ביחד בשביל להתחיל לקיים יחסי מין .
ומאידך אני לא חושבת שיש להן זכות לכנות אותך "שרמוטה" שכן את אחראית לגוף שלך וזכותך לעשות בו כראות עיניך .

בנוגע למידת הכאב בפעם הראשונה- ברמת העקרון זה כואב לכולן אבל אם תהיי רגועה ולא מכווצת, אולי זה לא יכאב .

לסיכום דברי- אני באמת ובתמים חושבת שאת צריכה להמתין מעט על מנת להיות בטוחה בצעד הזה שכן אולי זה משחק בעבור הרבה אנשים, אבל זה בהחלט לא משחק ילדים . את צריכה לקחת בחשבון את כל ההשלכות האפשריות ולהיות מוכנה להכל (הריון ומחלות) ואם את בכ"ז מחליטה שאת בשלה- אל תשכחי אף פעם אמצעי מניעה !
ואני חושבת גם ש- 3 חודשים עם בחור ובגילך, זה לא מספיק בשביל צעד כל כך רציני (ואני מצטערת שאני ממעיטה בערך כך פשוט גם לי בגילך היה חבר ולא הלכתי לכיוון הזה כי לא חשבתי שאני בוגרת מספיק ו-מנוסה להתחיל לקיים יחסי מין .
מה גם שלא הייתי בטוחה שהוא האחד שארצה שיהיה הראשון שלי כי עדיין לא הכרתי מספיק בחורים בשביל להרגיש שהוא הנכון לזה) .

כך או כך, בכל צעד שתבחרי אני מאחלת לך הצלחה רבה וזהירה !
אשמח לשמוע עדכון ושבוע טוב וקסום .
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-01-2005, 10:27
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לשאר הדעות בעיקר לשתיים האחרונות

ובשביל האיזון הנה עוד דעה של בן (אחרי שתי בנות)

גם לדעתי אין לך מה למהר בייחוד שאת מרגישה לא מוכנה ונראה לי שאת רוצה יותר לספק את החבר שלך כיוון שהוא מרגיש מוכן או יותר מזה או הוא מעונין לנסות את זה
אני מבין שזה יהיה הפעם הראשונה של שניכם נכון?
אם כן ובייחוד שהוא לא לוחץ אל תמהרו קחו את הזמן ובייחוד את כדי שהפעם הראשונה שלך תהיה נעימה וכואבת כמה שפחות, כעיקרון אני כבר יכול להגיד לך מנסיון שלי ושל עוד אנשים שאני יודע שזה לא בהכרח יהיה כמו שרואים בסרטים (ובייחוד בסרטים הרומנטים ובטח לא בסרטים "האחרים") שהזוג נהנה ויש מוזיקה והכל רומנטי וכו וכו, בייחוד בפעם הראשונה ועוד יותר שזה הפעם הראשונה של שני בני הזוג לא יודעים יותר מידי מה לעשות ואיך הבן זוג אוהב את זה ולפעמים יש אי נוחות אבל הדבר הטוב הוא שזה רק הולך ומשתפר עם הזמן כי לומדים לאט לאט לדעת מה השני אוהב ואיך הכי נוח וכמו כל דבר practice make perfect (ולדוברי העברית בלבד אימון מביא לשלמות, לתוצאות יותר טובות)

וכמו שרחלי אמרה העיקר תשתמשו באמצעי מניעה כי הדבר האחרון שאת רוצה להיות זה אמא בגיל מאוד צעיר או מצד שני לחוות את החוויה המפוקפקת של הפלה
ולסיום רציתי לשאול כדי להבין את הבעיה שלך יותר טוב האם קיום יחסים מלא מלחיץ אותך או גם קיום יחסים חלקי (ללא חדירה) ובכלל מזמוזים ולהיות עירומים מלחיץ אותך? (אם זה רק מקיום יחסים מלא המלצה שלי תהנו ממזמוזים ושאר הדברים עד שתרגישי מוכנה לגמרי ואם זה בכלל מהקטע הפיזי אז אין לך מה לחשוב על קיום יחסים מלאים כל עוד את לא מרגישה בנוח עם מזמוזים ונגיעות ושאר הדברים שבאים לפני האקט הסופי)
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-01-2005, 12:52
צלמית המשתמש של loli15
  loli15 loli15 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "מצטרף לשאר הדעות בעיקר לשתיים האחרונות"

אממ לא...
רק הקיום היחסים המלא מפחיד אותי..כאילו לא מפחיד..מלחיץ אפשר להגדיר את זה ככה
אני מרגישה מוכנה..אבל לא מוכנה ממש
כאילו כל השאר אין לי בעיה..חחח אני זורמת
ומזמוזים ולהיות ערומים ממש לא מלחיץ אותי
רק הסקס עצמו..כאילו...הפעם הראשונה (?) אם אפשר להגדיר את זה ככה

ולקחתי את העצות של כולכם ואני יחכה שאני יהיה מוכנה
לא שהוא לוחץ עליי..בכלל לא...אבל אני יחכה שאני ידע שאני ממש מוכנה

תודה לכולכם...זה עוזר לי לשמוע דעות של אחרים ולא רק של חברות וידידים והכל
דעה ממישהו שלא מכיר אותי או בכלל בכללי זה יותר עוזר
אז תודה ! =)
וסופשבוע מתוק שיהיה לכם

ישן 30-01-2005, 16:35
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
וואי זה מפחיד חחחחח אתם תאומים שלי ושל חברה שלי!!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי loli15 שמתחילה ב "אממ לא... רק הקיום היחסים..."

קראתי את כל ההודעות וכמו כולם אני חושב שסקס זה דבר שצריך לקחת את הזמן איתו בקשר זה יפה ונכון מאוד שלמרות שהוא מוכן הוא עדיין מכבד אותך ומחכה ולא לוחץ זה מראה שהוא באמת אוהב אותך, אני וחברה שלי לוקחים הכל לאט בקצב שלנו זורמים, ואני גם דואג לעצור את עצמי לוודא שהכל בסדר איתה ושהיא ל מרגישה אפילו טיפה לחץ, כי כמו שאנחנו תמיד אומרים זה צריך להיות נכון ששנינו נרגיש מוכנים כי לא חסרים מקרים שגם הבן היה זה שעצר, חחחאז כמו כולם אני אגיד קחי את הזמן תהנו ממנו תהנו ממזמוזים, "סקס יבש", ונשיקות וחיבוקים חבר הוא גם לדברים האלה, זה עסקת חבילה שכוללת בתוכה הכל וכל דבר יבוא בבוא הזמן שתרגישי מוכה את תדעי וששניכם תהיו מוכנים והרגע יהיה נכון זה יקרה, זה בערך דבר שיבוא לבד, כמו הנשיקה הראשונה זה פשוט קורה. אני מאחל לך ולחבר שלך אושר טוב ואהבה

גם אני וחברה שלי בדיוק אותו דבר אני בן 18 והיא בת 15 אנחנו לוקחים הכל בלי לחץ בזמן ובקצב שלנו ועם המון המון אהבה, גם לנו יש 3 חודשים (בעוד יומיים) והכי מפליא יש לך ולה בדיוק את אותו תאריך יום הולדת! חחחח תאומים...

טוב אז שוב רק אור טוב אושר ואהבה בהמשך הדרך
ישן 31-01-2005, 14:12
צלמית המשתמש של loli15
  loli15 loli15 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "חחחחחח כן אנחנו עושים משהו..."

תודה...
חח ואף פעם לא חשתי ש3 חודשים זה תאריך חשוב
אבל תמיד אפשר למצוא סיבה לחגוג
אז תהנו לכם ב3 חודשים שלכם לא משנה מה אתם מתכננים לעשות

וברמן נשמע מגניב כזה...בהצלחה !!
ובהצלחה בטסט..חחחחחחח אולי זה יביא לך מזל

וכן כבר דיברתי איתו היום...הוא בא אליי לבצפר
אז הברזתי מאיזה 4 5 שיעורים ....=\ טוב לא נורא..הכל בשביל אהבה
והוא הבין אותי ואמר שלא ילחץ עליי ולא כלום למרות שהוא לא ממש לוחץ
ואמר שבשבילו גם טוב הנשיקות והחיבוקים ( כיך לישון איתו בלילה =)
חחח זהו...

אז שוב בהצלחה עם החברה

ישן 03-02-2005, 13:51
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בטח כל חודש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "היום אני רואה שחוגגים כמעט כל חודש אה ;-)"

כל חודש בעבור חבר שלי ובעבורי הם חגיגה, פעם יוצאים למסעדה ופעם בילוי ביתי .
אבל תמיד תמיד- מביאים אחד לשניה מתנות וכותבים ברכות מגניבות .

לחודש הראשון שלנו קניתי לחבר שלי קופסה מלאה בהפתעות והוא קנה לי כדור בדולח עם פייה וצבים .
בחודש השני קיבלתי זר פרחים ענקי, בובת קנגרו וגם תיק חמוד ואני הכנתי לו ענף מלא ברכות תלויות .
בחודש השלישי קצת קופחתי כי זה היה בסמוך ליומולדת שלי אז על הספתח (סתאאאאם.. קיבלתי ממנו בושם ועציץ) ואני קניתי לו חולצה ממממש יפה בצבע טורקיז (כמו העיניים שלו) .
בחודש הרביעי הבאנו אחד לשניה ברכות והוא הזמין אותי למסעדה האהובה עלינו .
ובעוד שבועיים זה יהיה החודש החמישי, אז טרם ידוע ...

ובכלל- אני חושבת שכל יום ביחד הוא סיבה למסיבה, למה צריך רק לחכות לחצי שנה/שנה ?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 03-02-2005 בשעה 13:54.
ישן 03-02-2005, 12:26
  itzho1 itzho1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
תחכי!!!

מאמי תחכי!!!

את כולה בת 15 זה עוד מוקדם בשבילך! בשביל הגוף שלך! עזבי אותך מהאהבה וכל השטויות האלה אם היית בת 18 הייתי תומך במה שכולם אומרים אבל את עדיין צעירה והגוף שלך עוד צעיר!!! בבקשה תחכי עוד! שילחץ עוד 100 שנה ואפילו שיעזוב אותך אם לא נוח לו! זה רק יראה לך אם הוא באמת אוהב אותך או לא! יש זוגות שלא עושים את זה גם שנתיים! אני אישית עושה את זה בפגישה שנייה עד חודש אבל בגיל שלי זה קצת שונה!!!! בגיל שלי הסקס הוא דבר חיוני מאוד ולכן בודקים בהתחלה אם מתאימים אחד לשני (אם הסקס טוב או לא) כי לפעמים יכול לקרות מצב שיוצאים חצי שנה ואז שוכבים והסקס לא טוב ואז הקשר נדפק!
בכל אופן את עדיין צעירה וזה מאוד יכאב לך אני מציע שתחכי עוד קצת! יש לך את כל החיים לפנייך!
בהצלחה! לפי בעקבות הלב! לא המוח! הלב!!!!!!!
ישן 03-02-2005, 13:20
צלמית המשתמש של loli15
  loli15 loli15 אינו מחובר  

כן אני אחכה

חשבתי על הכל .. על הכל הכל
ואני אחכה אנחנו בך הכל רק 3 חודשים וכמה שבועות ביחד
יש לנו את כל הזמן שבעולם
ידיברתי איתו והוא אמר שהוא לא ילחץ אותי
תודה !! חח התגובה שלך עזרה לי מאוד =)
והוא לא יעזוב אותי בגלל דבר כזה ....אני מקווה
בכל אופן אני מכירה אותו איזה חצי שנה בלי זה שאנחנו ביחד
והוא לא בנאדם כזה.. לא יודעת נראה
אני מסתבכת עם התגובה של עצמי =\ קיצר..דיברנו על זה והוא אמר שהוא לא לוחץ
אפילו שהוא בן 17 וחצי ובטח חושב רק עם הזין =\
טוב נראה !
מה שאני כן בטוחה זה שאני אוהבת אותו !!!!!!!!!!

תודההה

ישן 04-02-2005, 00:11
  פבליק פבליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
שלום!!!

את ההחלטה הזאות את צריכה להחליט ולא אף אחד אחר!!! רצוי שתיהיה די שלמה עם עצמך בכול זאות זאות הפעם הראשונה את יודעת!!! בכול מקרה אם את מרגישה מפוחדת מהמין עצמו או מהכאב אז אינך חייבת ישר לעבור לקיום יחסי מין מלאים ישנה אפשרות לעשות זאות בהדרגתיות לעבור ממזמוזים למין ידני גירוי חיצוני של הדגדגן זהו רעיון די נחמד לעשות את זה בתור זוג בכול מקרה ככה תרגישי שאת בשליטה. בקשר לחדירה עצמה עדיף לא לוותר על הפור פלי כי כידוע לך (או לא) כאשר בת מיתגרה ניפרש נוזל בנרתיק שתפקידו להקל על החדירה בעם לא תיהיה מגורה מספיק החדירה אלולה להכאיב. כדאי שהחבר שלך יעשה את זה לאט ובעדינות את מצידך תידעי שאת יכולה להפסיק את זה בכול רגע נתון בנוסף חשוב להשתמש באמצעי מניעה כי גם מהפעם הראשונה אפשר להיכנס להריון. בקשר לקסם ולזיקוקים בשמיים צר לי לאכזב אותך אבל זה דברים שרואים בסרטים במציאות החוייה המינית של רוב הצעירים היא לא כה קסומה אלה יותר ניסיון כושל או מביך שהם מנסים לשכוח אותו. בכול מקרה הכי חשוב לעשות את זה עם מישהו שבאמת קרוב אלייך ושאת אוהבת!!! בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר