לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2007, 22:08
צלמית המשתמש של Sivan#
  Sivan# Sivan# אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
מעניין ביותר ,,,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rock'n'peace שמתחילה ב "איזה טיפוס אתה ?"

זה מה שיצא לי...

טיפוס 4 דרמתי

טיפוסים אלו הינם רגישים ביותר, רגשניים, יצירתיים ומיוחדים. הם חווים דברים בצורה עמוקה ואינם מאמינים שמישהו אחר יכול לחוות את החיים באותו עומק שהם חווים אותו.

הם דרמטיים, תיאטרליים לפעמים, נוטים לרגשות עזים ולמצבי רוח קיצוניים עולים ויורדים. יש להם צורך עז לבטא את עצמם. פעולותיהם והתנהגותם נשלטים על ידי רגשותיהם וקשה להם לפעול מתוך הגיון קר או חישובים פרקטיים. הם נעלבים בקלות, רגישים מאוד לביקורת ונוטים להגזים בתגובותיהם.

יש להם דמיון עשיר ופעיל במיוחד, נוטים לחיות בפנטזיות, הם רומנטיים, מתאהבים בקלות ומשקיעים אנרגיה רבה בענייניי הלב.

הם עסוקים בחיפוש משמעות, הבנת רגשותיהם והתבוננות פנימה. הם מנתחים דברים לעומק, דשים בעבר, סנטימנטאליים ונוסטלגיים. הם בעלי יכולת אמפתיה והזדהות מפותחת ביותר, הם אנושיים, מבינים לרגשותיהם של אנשים וקל לשפוך את הלב בפניהם.

יש להם צורך להרגיש ייחודיים ומאד חשוב להם שיבינו את רגשותיהם. הם נוטים למצבי רוח קיצוניים וחווים בדרך כלל או שמחה גדולה או תסכול עמוק, נדיר לפגוש אותם באמצע. הם עמוקים מאוד, אמיתיים וגלויי לב, רגישים לזיוף ומזהים בשניות חוסר אותנטיות.

הם נוטים להתמקד במה שחסר בחייהם, משווים ללא הרף בינם לבין אחרים ונוטים לקנא באנשים שיש להם את מה שלהם אין. שום דבר אינו "רגיל בחייהם". הם לא אוהבים את מה ששגרתי ויומיומי ונמשכים אל השונה והמיוחד, כמהים אל הרחוק והבלתי מושג ולעולם אינם מרוצים כשהוא בידם. יש להם חוש מפותח לאסתטיקה ורגישים ליופי על כל צורותיו. הם נוטים להתלבש בצורה מיוחדת ומקורית ונמשכים לדברים עם סגנון. בדרך כלל יש להם רעיונות מקוריים וחוש לאמנות או לחשיבה יצירתית. רבים מהם הינם משוררים, מוסיקאים, כותבים, זמרים ואמנים, שחקנים או מעצבים.

:תלונה חבויה"הדשא של השכן ירוק יותר" או "אנשים פשוט לא מבינים אותי"

יתרונותרגישות. עומק, אינטואיציה טובה, כושר הבחנה, גישה יצירתית. אמפטיות, יכולת להזדהות עם סבל , להט, תשוקה, רומנטיות, עומק רגשי, אותנטיות, התבוננות פנימה. יכולת ליצור יחסים חמים עם אנשים, הערצה וההערכה למה שאצילי, אמיתי ויפה בחיים. איכותיים, אופנתיים, בעלי טעם משובח סגנון וחוש ליופי ואסתטיקה, מיוחדים ומקוריים.

חולשותדרמטיים, נוטים למצבי רוח, שקועים בעצמם, נטייה למלנכוליה, מצבי רוח קודרים של ריקנות וייאוש, נתקפים ברגשי אשם כשהם מאכזבים אנשים, תחושות של שנאה עצמית ובושה, מרגישים פגועים או מותקפים כשמישהו לא מבין אותם, נפגעים בקלות, רגישים מדי, ציפיות גבוהות מדי מעצמם ומהחיים, חרדת נטישה, כמיהה מתמדת למה שאין להם, קנאה, ילדותיות, קטנוניות, רכושנות, תלויים רגשית, שקועים בעבר, התבדלות, ריחוק.

:האנרגיות שלהם מוקדשות ל
חיפוש אהבה, משמעות ומימוש עצמי באמצעות ביטוי עצמי וקשר עמוק. הבנת רגשותיהם והתבוננות פנימית. חיפוש אחר המיוחד, הנחשב, המקורי. הימנעות מאפרוריות היומיום וחיפוש אחר הריגושים. רגשות עזים של עצב וכמיהה בגלל מה שנראה להם כחסר בחייהם אליו הם עורגים ומרגישים בודדים בלעדיו. מה שנעים מבחינה אסתטית, נוגע ללב או מלא משמעות.

:מה שגורם להם למתחקנאה במה שלאחרים יש ולהם אין, רגשות בלתי נשלטים, במיוחד במשברים רגשיים. כשאנשים והתנסויות לא מתאימים לאידיאלים הרומנטיים שלהם או לצורך שלהם באינטנסיביות ועומק רגשי. כשהם רוצים יותר ממה שזמין או אפשרי עבורם. כשהם חשים שלא מבחינים בהם מספיק.

:מה שמכעיס אותםצביעות וחוסר כנות. זיוף, חוסר אותנטיות, שטחיות. כשמזלזלים בהם, מאכזבים אותם, דוחים או נוטשים אותם. כשהם מרגישים שלא מבינים את רגשותיהם, כשאומרים להם שהם "דרמטיים" מדי. צורת הביטוי של הכעס שלהם: התפרצויות לוהטות, התקפי בכי ארוכים.

דברים שטיפוס 4 בחיים לא יחלום לעשותיחשוב במשך חודש שלם רק על דברים חיוביים שקרו בחייו.

יתאר את עשרים עמודי יומן המסע שלהם בשתי דקות.

יחליט שהתבוננות פנימית והתעסקות עם הנפש הם מיותרים מדי ויותר עליהם.

יזרוק לפח ללא הנד עפעף תמונות ישנות של חברים או חברות מהעבר.

לא יקדיש אפילו דקה אחת של מחשבה לגבי מה ללבוש בפגישה עם גבר/אשת חלומותיהם.

יקבל החלטה מתוך הגיון קר ויתעלם לחלוטין מרגשותיו.

איך להסתדר אתיאל תגיד לי שאני רגיש מדי או שאני מגזים בתגובותיי.

תן לי הרבה מחמאות. הן מאד משמעותיות עבורי.

היה כן ואמיתי איתי, אני רגיש לזיופים!

היה חבר או שותף תומך.

עזור לי ללמוד לאהוב ולהעריך את עצמי.

תעריך את סגולותיי המיוחדות: אינטואיציה, עומק ורגישות.

אל תנסה בכוח לעודד אותי כשאני עצוב, אני רק רוצה שתבין את רגשותיי ותזדהה עמי.

תגלה הבנה וסבלנות לגבי הצורך שלי לעבד ולבטא את רגשותיי .

?איך הם יכולים לקדם את התפתחותם האישיתלחיות בהווה, להתמקד במה שחיובי בחייהם ברגע זה במקום במה שחסר. לא לאפשר לרגשותיהם העזים להסיטם ממסלולם. להיזהר לא לנפח מה שאחרים אומרים מעבר לכל פרופורציה. להשהות את התגובה שלהם עד שרגשותיהם הסוערים יירגעו. ללמוד להעריך חוויות יומיומיות רגילות. לפתח רשת תמיכה חזקה של חברים במקום להישען רק על אחד שאמור למלא את כל צרכיהם הרגשיים. ל הכיר בכך שרגשות אינם המציאות היחידה. לנסות לבטא את העצב שלהם בצורה יצירתית. להפסיק להשוות את עצמם לאחרים.

המשימה האולטימטיביתליהנות באופן מלא מהרגע הנוכחי במקום להתמקד במה שחסר, רחוק או בלתי מושג. לקבל ולאהוב את עצמם כפי שהם, מבלי הצורך להיות מיוחדים ושונים.

מפורסמיםשלמה ארצי, ריטה, אביב גפן, יוסי סיאס, קורין אלאל, יהודה פוליקר,אתי אנקרי, חוה אלברשטיין, חמי רודנר, ענת וקסמן, צדי צרפתי, שייקספיר, ון גוך, אדגר אלן פו, ווירג'ינה וולף, ז'קלין אונאסיס, מרלון ברנדו, ג'יימס דין, ניק נולטה, גו'די גרלנד, ויויאן לי, בוב דילן, ליאונרד כהן, ניל דיימונד, חוליו איגלסיאס, אילסיס, מייקל ג'קסון, פול סיימון, קייט בוש, ניל ינג, ז'אק ברל, ג'ניס ג'ופלין, ג'ון באז, בילי הולידיי, ג'וני מיטשל, אמה תורמן, ג'סיקה לנג, דורותי (מ"הקוסם מארץ עוץ").

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 12:14
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
4
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rock'n'peace שמתחילה ב "איזה טיפוס אתה ?"

12 לדרמטי -4
10 - ביצועיסט-3

אוי
"כשאנשים והתנסויות לא מתאימים לאידיאלים הרומנטיים שלהם או לצורך שלהם באינטנסיביות ועומק רגשי. כשהם רוצים יותר ממה שזמין או אפשרי עבורם. כשהם חשים שלא מבחינים בהם מספיק."

"מה שמכעיס אותם צביעות וחוסר כנות. זיוף, חוסר אותנטיות, שטחיות. כשמזלזלים בהם, מאכזבים אותם, דוחים או נוטשים אותם. כשהם מרגישים שלא מבינים את רגשותיהם, כשאומרים להם שהם "דרמטיים" מדי. צורת הביטוי של הכעס שלהם: התפרצויות לוהטות, התקפי בכי ארוכים."

אני בוכה המון @_____@

יושבת שעה שעתיים באמבטיה ובוכה.. זה משחרר...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר