לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2007, 09:38
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "כל כך מבולבלת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חמודה123
אני כל כך מבולבלת.אין לי מושג מה לעשות.אני וחבר שלי כבר כמעט שנתיים ביחד.זה המון זמן.אני מרגישה שאני אוהבת אותו ממש אוהבת אותו אבל באותו הזמן אני מרגישה שאני נדלקת על ילד אחר.אני לא יודעת מה לעשות.המצב הזה כל כך מבלבל.ברור לי מאוד שאני אוהבת את חבר שלי יותר מדי בשביל להיפרד ממנו ושאני מעדיפה אותו על פני הילד השני אבל בכל זאת כל פעם שאני רואה את הילד ההוא אז עוד יותר נדלקת.ומשיותר בעיה שהוא גם כנראה דלוק עליי וכל המבטים האלה שלו הם אלה שמושכים אותי.יוהו זה כזה קשה...מה עושים במצב כזה?
תתעלמי ממנו ותיהיה קצת יותר זמן עם החבר שלך, שלא תעשי טעות! כי אח"כ לא בטוח שתוכלי לחזור..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 13:12
  ימימו ימימו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
אל תנסי להסיח את הדעת מדבר שקשה לך להתמודד איתו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "כל כך מבולבלת"

הרבה אומרים לך פה לנסות להתעלם מהילד ולשכוח אותו , אני לא חושב שזה נכון , אני חושב שאת צריכה להשלים עם עצמך ועם העובדה שאת נמשכת לכיוונים אחרים שהם מחוץ לזוגיות שלך עם החבר.
אני יכול לומר לך שזה קרה למישהי שהיא נדלקה עליי ואחרי כמה חודשים שהיא סחבה את זה היא כבר היתה מאוהבת בי ועזבי שהמצב ביננו התחרבן גם הקשר שלה איתו הלך לעזעזל וכולם יצאו פגועים ונותרו לבד. אם בא לך , כתבתי את זה בפורום - סיפור על ידידות מופלאה - תעשי חיפוש.
נכון שכל מקרה לגופו , אבל ממה שאני למדתי ממה שעברתי יש לי לומר לך דבר אחד .
תחשבי טוב טוב על הקשר שלך עם החבר ותחשבי על עצמך , על מה שטוב לך , בלי קשר לילד ההוא , שתביני שאת לא רוצה את החבר כי טוב לך בלעדיו , ולא כי יהיה לך טוב עם הילד ההוא . תחשבי בהגיון ותנסי לנתב את הרגשות שלך למקומות של חשיבה , ולא ליפול ולטעות באותו דחף רגעי ( למשל , שאת רואה את הילד ההוא ) ואז להצטער על זה.
ישן 07-02-2007, 12:18
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אם נתעלם לרגע מהתגובה מעליי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי DeserTNiggeR שמתחילה ב "תקשיבי מה שאת צריכה לעשות"

כי לא נראה לי שהיא נכתבה ברצינות / אתה לא באמת חושב שזה מה שיפתור לה את הבעיה אלא אם אתה קם כל בוקר חרמן וזה מה שעוזר לך להעביר את היום וגם אז כנראה שלך זה עובד אבל אני מאוד בספק אם זה יעזור לה

מה שלא הבנתי ממך זה מה הכוונה שאתה אומרת שנדלקת על הבחור האם את מתלהבת מאיך שהוא נראה או שאת מכירה אותו אישית ומתלהבת ממנו בכלל?
אם זה רק מהצורה החיצונית אז מותר לך להתלהב כי כל הזמן אנו פוגשים אנשים שנראים טוב ושלפעמים אנחנו יכולים לפנטז עליהם או לפחות להתלהב מאיך שהם נראים אבל אז חוזרים למציאות ולאנשים שאיתנו ונהנים גם ממה שיש לנו
אבל אם יותר מהתלהבות חיצונית אלא שאת מכירה את הבחור אישית ומתלהבת ממנו לדעתי אז את צריכה להחליט מה את מעדיפה? האם לנסות את הקשר החדש או להשקיע יותר בקשר הישן ולדעת שהחלטת לבחור בחבר שלך על פני אהבה חדשה
אם תפרטי יותר נוכל להבין ולייעץ יותר טוב
ובכל מקרה נשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר