לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2007, 10:13
  Bla_Bla. Bla_Bla. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.07
איך ניגשים לבחורה ? :).

טוב אז ככה ..... הייתי בים המלח והייתה שם מישהי יפיפיה במלון .

אחרי כמה זמן שמתי לב שהיא וחברה שלה בערך עוקבות אחריי , כל פעם היא באה עומדת לפניי , אם אני יושב בספה בלובי היא יושבת מולי ......

בסוף היום כשכולם עמדו ללכת היא עמדה עם חברה שלה והן חיכו לי ..... חיכו שאני יגיד משהו יותר נכון .... זה מבעס ..... אני יודע שאני יכול לזרום אבל לא יודע איך להתחיל שיחה , יש כאלה שאמרו לי להגיד : את נחמדה .......... הייתי רוצה להזמין אותך לשתות משהו ........ - זהו שיש בנות שזה לא תופס עליהן
בסוף היא חיכתה וחיכתה ואחריי כמה זמן הם היו צריכים לנסוע ..... אז ההזדמנות הזאת כבר עברה ( וכמה שאני מצטער שלא אמרתי כלום או הזמנתי אותן לשחק איתנו קלפים שהן היו מולינו ) אבל לפעמים הבאות ...... איך אני צריך לגשת אליה ?
מה להגיד לה בהתחלה כי אחרי המילים הראשונות אני יזרום רק זאת הבעיה שלי ..... אוף בנות למה אתן לא מתחילות וזהו !
ואם כבר בנות ...... איך הייתן רוצות שיגשו אליכן בסיטואציה הזאת ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 23:12
  s_reut_p s_reut_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
[=
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי journey שמתחילה ב "אני הייתי ממליץ על שימוש בחוש..."

אממ אוקי אז ככה.. במילה אחת?? ח-ו-ש ה-ו-מ-ו-ר ! דבר חשוב מאוד ! אצלי בכל אופן... אבל כמובן שלא יהיה באופן מוגם מידי או בלי טקט...

וזה ניראה לכם כל כך קשה לבוא להתחיל עם מישי, לזרוק איזו מילה או שתיים שכל מה שאתם יכלים להגיד זה "איך קוראים לך?" או משו כמו "את מאוד יפה" אני בטוחה שהיא לא תחתוך לך בפנים חח...
אה ותוותרו על המשפטי פתיחה החרושים האלה... אבא שלך גנן?? בלה בלה בלה כן כן... לא עובד.

בכל מיקרה לפעם הבאה? אני מציעה שתאזור אומץ ותלך תדבר איתה, יש אלף ואחד דברים להגיד "איך קוראים לך" "מאיפה את" "ואו את ממש מוכרת לי" ועוד ועודד... כי חבל שתפספס הזדמנות כמו שסיפרת.. לך תידע אולי היה יכול לצאת מיזה משו..

אזז עד לפעם הבאה?? שיהיה לילה טוב [=
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר