לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 21:51
  ron_ts ron_ts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
אמנות נוספת

שלום.
אני מתאמן שנתיים באייקידו ואני גם ממשיך ומתכוון להמשיך. בעתיד אני מתכוון להוסיף עוד אמנות לידע שלי ואני יודע שזה עוד מוקדם לדבר על זה כי זה לא יהיה למשל בשנה הקרובה כנראה אבל בכל זאת.
כרגע אני מתלבט בעיקר בין נינג'יטסו וקונג פו וקצת קראטה כי המאמן שלי למד ושמעתי שהרבה מוסיפים לאייקידו קראטה. אני מכיר בבסיסיות את האמנויות אבל רציתי לשמוע אם אפשר קצת תיאור של כל אחת מהשלושה למשל אמנות קשה רכה, על מה יש דגש, אם יש את העניין של אגרופים ובעיטות וחסימות(כי באייקידו בקושי יש) וכאלה. רציתי גם לשמוע דעה על האם האמנות שימושית ברחוב וגם אם היא שימושית נגד אמנויות לחימה אחרות כך שאם אני אתקל במי שיודע אמנויות לאמנויות האם אני אוכל להתמודד צולו( בהשערה ואני כבר מיומן באמנות). מצפה לתגובות

רון.
חזרה לפורום
ישן 31-01-2007, 15:49
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
גם אני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ron_ts שמתחילה ב "אמנות נוספת"

לא ממליץ לך לשלב עם האיקידו נינג'יטסו כי יש טכניקות בנינג'יטסו שדומות לטכניקות באיקידו וזה יכול להתנגש ככה שלא כדאי.

קונג פו זה תלוי בסגנון, אבל כעיקרון בדרך כלל אין בעיה לשלב איקידו עם קונג פו בגלל שרוב סגנונות הקונג פו מתמקדים בהכאה (מה שאיקידו לא) ולכן לא תהיה התנגשות.

קראטה יכול להיות שילוב מצויין, בגלל שככה בטוח לא יהיו לך התנגשויות בין שתי השיטות וגם תרחיב אופקים. קראטה מתמקד במכות ידיים ורגליים וזה ישלים את החיסרון של האיקידו. וכמו כן גם יש הרבה אומני איקידו שלומדים בנוסף קראטה.
עדיף סגנון קראטה רך , כמו גוג'ו ריו לדוגמה. עם סגנונות קשים יותר כמו שוטוקאן זה אולי יהיה קצת יותר בעייתי אבל לך תדע...

חזרה לפורום
ישן 02-02-2007, 23:06
  וושו וושו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
ההיפך הוא הנכון.......לך רחוק ככל האפשר.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי XReDragonX שמתחילה ב "בדיוק מה שאמרתי, תחשוב רחוק..."

אני דווקא ממליץ משהו אחר......מכיוון שלמדת את אומנות הלחימה הרכה ביותר.......למד עכשיו את הקשה ביותר (עיקרון היינג והיאנג). לך על משהו כמו מואי תאי (איגרוף תאילנדי), קראטה שוטוקאן או אם קונג פו אז ווינג צ'ואן. אני למדתי אייקידו במשך כשנתיים וזוהיא אומנות מדהימה ביופיה וגם פרקטית (כן כן, אמרתי פרקטית ואייקידו באותו משפט), אך חסרות שם הגנות מפני בעיטות (לומדים רק בשלבים מאוחרים), ובקיצור.....רק התפיסות (אירימי, קוטאגייש טנקה וכו') ניתנות ליישום "ברחוב". האומנויות הרשומות מעלה לדעתי יאזנו את אומנותך בצורה הטובה ביותר. המלצתי מתוכן: ווינג צ'ואן. הסבר: אומנם יש שם כמה דברים שדומים לאייקידו, אך שם תלמד איך לסיים יותר טוב. דוגמא: נגיד שהאייקי (תוקף) שלך ניסה לאגרף אותך בג'אב (אגרוף ישר) לפנים, אתה מבצע התחמקות של אייקידוקא ותופס לו את מפרק היד התוקפת ומסובב אותה למותן שלך כך שאתה נמצא בערך בבית השכי של התוקף כשהוא מכופף. עכשיו, במקום להסתובב או לצעוד להפלה (מה שהייתה עושה באייקידו), אתה מוריד לו רצף של כ 6 בעיטות מהירות לפנים עם רגל שמאל או אפילו שובר לו את המפרקת עם יד פתוחה (כמו ששוברים קרש) בעורף. מקווה שעזרתי.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר