לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2007, 18:25
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
All-Star 2007

כמו שבטח שמתם לב עם כל הפרומואים בערוץ הספורט/ESPN, היום ומחר בלילה הולך להיערך ה-All-Star, הפעם בלאס-וגאס.

מה היה כבר - אתמול בשישי נערך המשחק בין ה-Rookies (עונה ראשונה בליגה) לבין ה-Sophomores (שחקני שנה שנייה).
ה-Sophomores ניצחו בתוצאה 155-114. לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהעונה הרוקיס הם יחסית חלשים (מוריסון, רודי גיי, ברנדון רוי, פאול מיסלפ וכו'), בהשוואה לעונה היחסית טובה של שנה שעברה, עם שחקנים כמו בוגוט, דארון וויליאמס, גריינג'ר, כריס פול ועוד.

מה יש היום בערב:
תחרות ההטבעות:
התחרות שבד"כ מעוררת את העניין הרב ביותר היא תחרות די חלשה השנה, המתמודדים: דווייט האוורד מאורלנדו, ג'רלד גרין מבוסטון, נייט רובינסון (אלוף השנה שעברה) מניו יורק וטיירון טומאס משיקאגו.
בתכלס חוץ מג'רלד גרין, אף אחד מהם לא נראה מרשים יותר מדי, דווייט הווארד יתרכז אני מניח בהטבעות חזקות ומרחוק, טיירון טומאס יתרכז בלעשות כלום. מה שמעניין זה לראות אם נייט יוכל להמציא דברים חדשים, בסך הכל מדובר בשחקן שהוא רק 1.79 מ' ככה שאני מקווה שהוא ימצא טריקים חדשים.

ד"א, השופטים בתחרות הם מייקל ג'ורדן, קובי בראיינט, וינס קארטר, ג'ולייס ארווינג (דוקטור ג'יי) ודומיניק ווילקינס...

תחרות השלשות:
אולי התחרות המרתקת ביותר השנה, לשם שינוי נראה לי שהולך להיות ממש טוב.
עם שחקנים כמו דירק נוביצקי מדאלאס, ג'ייסון קאפונו ממיאמי (בעל אחוז השלשות הטוב בליגה העונה), מייק מילר מהממפיס , ג'ייסון טרי מדאלאס, גילברט ארינס מוושינגטון, וכמובן הקלע הטוב בעולם - דיימון ג'ונס מקליבלנד.
אחרי כמה שנים די עלובות, נראה שהשנה יש פוטנציאל אמיתי לתחרות מעניינת ואיכותית.

רק חבל שפארקר וויתר...

תחרות הכשרונות (skills challenge):
לדעתי תחרות משעממת, אבל אנשים אוהבים אותה. בתכלס מדובר בכמה שחקנים שעושים משימות כמו לזרוק כדור לחור, לכדרר ושאר שטויות שאמורות לדמות כל מיני כישורים בכדורסל.
מה שכן יש רשימת משתתפים איכותית - קובי בראיינט, לברון ג'יימס, כריס פול (החליף את נאש שנפצע) ודוויין וייד.

Shooting Stars: תחרות שבו שחקן הווה, שחקן עבר ושחקנית הווה מה-WNBA זורקים לסל כנראה, לא הצלחתי למצוא את רשימת המשתתפים, אני מניח שזה די משעשע, אבל בלי ערך אמיתי...

משחק המפורסמים: משחק שבו שחקני טלוויזיה/ספורט/שדרים וכו' מהמזרח, משחקים נגד המקבילים שלהם מהמערב. עברתי על הרשימה ולא הכרתי אף אחד, אבל אני לא מתמצא.

יום ראשון בערב - משחק ה-All-Star עצמו.
למרות מכת פציעות (נאש, אייברסון, מינג) יש אחלה קבוצות, אין צורך להרחיב מה בדיוק יש שם.
סביר להניח שנראה הרבה דאנקים ומסירות יפות, מעט הגנות והרבה מאוד Show...
חזרה לפורום
ישן 17-02-2007, 22:56
צלמית המשתמש של RP.

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "שתחרות ההטבעות לא תאכזב אותי..."

הבעיה שהשנה כמו שאמרתי, אני לא רואה יותר מדי אופציות להפתעות.

טיירון תומאס - ראיתי קצת ממנו, בכל הפעמים שרואים זה בעיקר קפיצות גבוהות, ומרחוק, אין לו טכניקה יותר מדי.

דווייט הווארד - מדובר פה בהר אדם, 2.11 מ', 120 ק"ג של שרירים, עם ניתור מטורף וכוח לא מהעולם הזה. סביר להניח שהוא ילך בעיקר על הטבעות חזקות ומרחוק, ופחות על טכניקה.

נייט רובינסון - שנה שעברה הוא קפץ מעל ספאד ווב, השנה הוא יצטרך להתעלות על זה כדי לזכות, ככה שיהיה מעניין. לבחור יש הרבה טכניקה, הבעיה שהוא רק 1.79, ככה שהוא יחסית מוגבל מבחינת האפשרויות שלו, גם עם הניתור המטורף שלו.

ג'ראלד גרין - הוא לדעתי האיכותי מבין כולם. ניתור אדיר, גובה סביר (2.03 מ'), טכניקה טובה. קיצר, לבן אדם יש פוטנציאל, מה גם בגלל שהוא יחסית לא מוכר (למי שהוא לא אוהד NBA בקיא), וזכייה בתחרות ההטבעות יכולה להזניק אותו מבחינת פרסום, ככה ששווה לו להשקיע.

נקווה לטוב.
חזרה לפורום
ישן 18-02-2007, 12:49
צלמית המשתמש של RP.

אז מה היה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "All-Star 2007"

תחרות ה-Skills - ראיתי רק את הסוף, כי זה ממש משעמם, Wade ניצח (שוב).

תחרות ההטבעות - כמו שחזיתי, התחרות היתה מאוד משעממת ולא חידשה שום דבר.
טיירון תומאס היה ממש גרוע (כצפוי), דווייט הווארד עשה משהו נחמד כשקפץ להטבעה ואם יד אחת הדביק מדבקה באזור קצה הלוח, אבל לא עבר סיבוב.
נייט רובינסון עשה דברים די דומים למה שהיה שנה שעברה, ולדעתי הוא די מיצה את כל נושא ההטבעות של שחקנים נמוכים, בסוף הוא די מוגבל בגלל הגובה שלו.
את התחרות ניצח ג'רלד גרין (כצפוי), עם כמה דנקים חביבים, שהטוב שבהם היה שהוא הטביע מעל נייט רובינסון כשהוא מכסה את העיניים (כמו די-בראון בזמנו). אבל שוב, לא שום דבר חדש או מעניין. במילה אחת, אכזבה.

תחרות השלשות - היתה התחרות האיכותית ביותר שהיתה בשנים האחרונות, ואולי אפילו בעשור.
הסיבוב הראשון היה מטורף, ג'ייסון קאפונו עלה ראשון וצלף 19, שזה המון, ובכל שנה אחרת היה מספיק לניצחון.
ישר אחריו עלה מייק מילר שהפציץ 18, ואחריו עלה ג'ייסון טרי שאיכזב עם 10 בלבד. אז הגיע דיימון ג'ונס שקלע גם הוא 18, ואז התחיל להיות מעניין.
גילברט ארינס עלה ומשום מקום קלע 23 (!!), אחת ההופעות הטובות אי פעם. אחריו עלה דירק נוביצקי שהפיץ 20.
לגמר עלו קאפונו, ארינס ודירק, וכולם עם תוצאות מעולות.
ראשון עלה ג'ייסון קאפונו, ואם חשבנו שה-23 של ארינס זה הרבה, אז בא ג'ייסון קאפונו וקלע 24 והשווה את השיא לקליעות בגמר ששייך למארק פרייס.
אחריו עלו דירק וארינס, אבל שניהם החטיאו בהתחלה הרבה ודי וויתרו אח"כ.
בקיצור, התחרות הכי טובה שאני זוכר בשנים האחרונות מבחינת איכות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר