לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2007, 14:20
  MeGaTal MeGaTal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
שני נערים ....

http://news.walla.co.il/?w=/1/1051168

אני גר בבאר שבע אבל זה לא חשוב כשראיתי את הכתבה הזו אמרתי לעצמי מעניין מה אנשים חושבים וקראתי תגובה שאני חושב הטובה ביותר ...

רן: מנהיג חיזבאללה, חסן נסראללה, הידוע ביכולותיו הרטוריות, שילהב את מאות אלפי המפגינים בעצרת הניצחון באומרו: "יש לה (לישראל) נשק גרעיני והכוח האווירי החזק ביותר באזור, אבל באמת שהיא חלשה יותר מקורי עכביש".
כוונתו של נסראללה הייתה לבצע הקבלה בין עוצמתה של מדינת ישראל לבין עוצמתם של קורי העכביש, אותם ניתן לקרוע בהינף יד. על נאום זה נבנתה תאוריה שלמה המכונה "תאורית קורי העכביש", ולפיה ישראל היא מעצמה צבאית אבל החברה הישראלית היא חברת שפע מפונקת שעייפה ממלחמות וממאבקים אידאולוגיים. אמנם צה"ל חזק, יש בידו עלינות טכנולוגית ויכולות אסטרטגיות, אך אזרחי ישראל, שרגישים לאבדן חיי אדם, אינם מוכנים יותר להילחם ולהקריב חיים כדי להגן על האינטרסים הלאומיים שלהם. על כן מדינת ישראל מצטיירת כמו קורי העכביש: נראית חזקה מבחוץ אך קלה להרס ולהכנעה.
אנחנו נשמיד את עצמנו.
אני הפסקתי ללכת למועדונים מזמן כל הרוע שקיים נמצא שם:סמים,אלכוהול,עבריינים,נשק קר,נשק חם,בלדרי סמים, בקיצור סכנת נפשות אני אומנם רק בן 20 אבל אני מסתכל על מה שהולך כאן ונדהם כל פעם מחדש מיותר לציין את השוד האכזרי והעינוי של הגברת המסכנה איטה פוגל ששודדיה שפכו חומצה על פניה והיא מאושפזת במצב קשה פשוט סדום ועמורה מה שהולך במדינה הזאת.
ילדות בגיל 12 מקיימות יחסים עם כל אחד משתכרות מעשנות לאיפה הגענו?
אני יותר מפחד מערסים בגילאי 14-15 מאשר ממחבל מתאבד! היום כל פלוץ בגיל הנעורים "ערס מסתובב עם סכין רק תזרוק לו מילה לא במקום או תסתכל במועדון על חברה שלו ואתה יכול לאבד את חייך ברגע במקרה הכי טוב תסיים בחדר מיון.

ולפי דעתי זו המציאות החדשה שאית נאלץ להתמודד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר