לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2007, 22:46
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
אני אישית לא מבין אותכם...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "אני ממליץ בעד המקדלת של מיקרוסופט"

קודם כל הכפתורים שנמצאים בראש המקלדת, לדעתי הם כפתורים חסרי ערך שרק כפתורי הסאונד משמשים אותי למשהו והכי מבאס זה כפתור הכיבוי (שאותו בכלל עקרתי מהמקלדת) ...

לעומק העניין: אני אישית, יש לי מקלדת נורמלית, של TEAK שעלת לי רק 100 שקל ויחסית, זו מקלדת טובה ופשוטה יחסית (כבר 4 שנים עצלי, שמתוכם שנה אחת לא השלחתי אותה הצידה) *לפעמים מבליגה לי על מקש או שניים XD
וכל העבודה שלי עם המלדת נעשת כך שאם היד השניה לא עשוקה בעכבר או במשהו אחר , אז אני אני מקליד רק עם עצבא אחת מתוך פרק כף היד על כל מקש שאני רוצה להקליד עליו (ומוצא אותו עם העיין) ועם האגודל אני לוחץ על הרווח.
*לרוב כשאני עובד הרבה עם המחשב (לא בעישוקי האחרים) אז אני לוקח את המקלדת על הרכיים ועובד כך..
ולא מוצא בזה שום קושי...
*ד"א: האם מומלץ ללמוד הקלדה עיוורת, כי בכל מקרה אני מקליד ממש מהר וכמאט לא מסתכל (אקיצר, אני מקליד כמו חובבן, אבל התרגלתי לעשות את זה מהר ...)?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר