לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 21:47
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
ידידה אהבה ואקס קנאי

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זו בשם אנונימי בן 17 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :
שלום לכולם,אני מלא זמן לא כתבתי פה במשתמש הרגיל שלי.ואת ההודעה הזאת אני עושה באנונימיות כי אני לא יודע מי נמצא בפורום.

אז ככה הבעיה שלי היא כזאת.
אני יתאהבתי בידידה שלי...אנחנו ידידים משהו כמו 3 שנים ושנה שעברה דיברנו על להיות ביחד בני זוג אבל אף אחד לא עשה צעד אז יצא שנשארנו ידידים היא הכירה מישהו ואני מישהי.והכל המשיך כרגיל
בזמן האחרון היה לה חבר הם נפרדו חזרו ושוב נפרדו.
היא סיפרה לי כל מיני סיפורים שהיא כבר לא רוצה אותו שהוא זבל ומניאק ולא רוצה לראות אותו בחיים שלה.
אחרי מספר ימים אמרתי לה שאני מרגיש החמצה מזה שלא ניסינו להיות ביחד. בשנה שעברה ששנינו היינו בעניין.
איכשהו זה הגיע לחבר שלה יותר נכון לאקס והוא השיג את המספר אייסי שלי והתחיל לאיים עליי שאני אתרחק ממנה ואם לא אז יהיה רע מאוד.אז אמרתי לו שאני לא אמרתי לה שאני רוצה אותה ואם הייתי רוצה אותה והיא אותי אז האיומים שלו לא היו נלקחים בחשבון בכלל ומי הוא שיאיים עליי בכלל?
והוא אמר לי שהיא רוצה אותו והוא אותה והם כנראה חוזרים. אז אמרתי לו שאם זה מה שיעשה לה טוב שתעשה מה בראש שלה
ואז הוא ביקש שאני אתפוס ממנה מרחק כי הוא קנאי ולא מרגיש בנוח בגלל זה.

הסיבה העיקרית שאני כותב את זה זה לפרוק קצת

הסיבה השניה היא בקשת עצה
מה אני עושה?

נערך לאחרונה ע"י משתמש אנונימי בתאריך 05-02-2007 בשעה 21:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 22:00
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
עצתי לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "ידידה אהבה ואקס קנאי"

קודם כל לא כתבת מה הבחורה ענתה לך על זה שאמרת שאתה מרגיש החמצה מזה שלא קרה ביניכם כלום למרות ששניכם גיליתם עניין, האם היא הגיבה משהו?
דבר נוסף הוא איך האקס שלה גילה את זה שאתה מעונין בה האם היא אמרה לו את זה? ונתנה לו את מספר הICQ שלך, אם כן אולי הבחורה רוצה בעיקר לשחק עם האקס שלה ואיתך על ידי גירוי הקנאות של האקס ולגרום לו להתלהב חזרה ממנה אם זה המצב הייתי אומר שאין לך מה לחפש אצלה
אם זה לא המצב והיא לא מנסה לשחק בכם הייתי מציע לך לדבר עם הידידה לספר לה שהאקס דיבר איתך ואיים עליך ובעיקר לשאול אם הם חוזרים להיות ביחד ואם הם לא אתה מוזמן לחזור לנושא של שניכם כמובן אם אתה מרגיש שזה המקום והזמן לדון בזה
תעדכן אותנו כדי שנדע ונוכל גם לעזור לך
יום טוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 05-02-2007, 22:01
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "ידידה אהבה ואקס קנאי"

אפשר לשבת כאן שעות ולדבר על אמונה, גורל וכדומה, אבל בני אדם דורשים מענה מדעי לבעיות ולמרות שהאהבה היא מדעית לגמרי- היא אינה צפוייה או מתוכננת, אינה בוחרת את קורבנותיה ולרוב אינה מטיבה עימם או נוטעת בהם תקווה.
התסכול שלך הוא לגיטימי לגמרי ולו בגלל ההחמצה הכל כך חשובה הזאת שקרתה למערכת היחסים שלכם...
אתה מאשים את עצמך, מכה על חטא, אך אתה צריך לחשוב האם אתה עושה זאת בצדק? מצד אחד, אפשר להגיד ש"פישלת" במובן של לא דיברת איתה יותר על זה, לא דחפת את המערכת יחסים למצב האינטימי של זוג וכד', אבל מצד שני יש צורך בשניים לעשות דבר כזה, לכן אל תקח על עצמך את כל האשמה- זה לא יעשה לך טוב.
דבר שני האקס שלה לא אמור לשנות דבר. תמיד תזכיר לעצמך שאף אחד לא שווה את האושר שלך, שכמובן זה נוגע לכל תחומי החיים אבל כאן במיוחד. אין שומדבר ששווה להקריב בשבילו משהו טוב, משהו שיכול ללוות אותך לכל החיים... עדיף לך להסתובב בראש עם מחשבה שהאקס המדובר הזה לא היה מספיק טוב בשבילה ולכן הם נפרדו- ואם זהו המצב אז הם יפרדו שוב (ושוב ושוב ושוב במידת הצורך...).. אתה לעומת זאת, עדיין שם וסביר להניח שתמיד תהיה. אל תוותר אפפעם- תמיד יש תקווה- בין אם היא נראית לנו כאור בוהק וברור ובין מורגשת רק כרוח קלה...

תלחם עליה. שווה לך.
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר