לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2007, 21:17
  mr.anonimi mr.anonimi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07
המצב הכלכלי מדרדר.

תמיד ראיתי את העוני בחדשות וחשבתי לעצמי שזה כזה רחוק ממני
שזה דבר שבחיים לא יקרה לי, כי יש לי שני הורים שעובדים ברוך ה'.
ואז ביום אחד, אבי חלה, אמא שלי הפסידה ימי עבודה שהביאו לפיטורים.
אמרתי יום אחד, זה היה בתהליך של חודשים.
ואז לאט לאט אני פתאום מבין שאין לי כבר גב כלכלי כמו שחשבתי.
פתאום כסף להסתפר, כסף לבגדים, כסף לאכול 'בחוץ' הופך להיות כמו מטרת חיים שכזאת, אין כסף ליציאות כמו פעם, שלא לדבר על רישיון, שלא לדבר על חברה (איזה בחורה תרצה אפס עם שני הורים מובטלים?)
דברים שפעם היו פשוטים הופכים להיות מסובכים כל כך, ופתאום כל שקל שאתה מוציא אתה צריך לחשוב פעמיים. אויי כמה שאני שונא את ההרגשה הזאת.
יש לכם הורים ? אני מציע שתלכו ותנשקו אותם על זה שהם עדיין עובדים ותומכים בכם.
שיהיה רק טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2007, 21:47
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מה זאת אומרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr.anonimi שמתחילה ב "המצב הכלכלי מדרדר."

"איזה בחורה תרצה אפס אם שתי הורים מובטלים" ממתי אהבה נמדדת בכסף אחי ?
תראה במצבים כאלה צריך לחשוב על פתרונות לתקופה של חודש חודשיים שלוש להצטמצם
גם להורי היו זמנים שהיה קשה להם לשלם לי על הבילויים וביקשו ממני להפחית את הכמות
אז פעם אחת הלכתי סתם לחבר ,אם רצינו לראות סרט ההינו מורידים ורואים טלויזיה
עושים על-האש אם כול החברה ,משחקים כדורגל ,מה כול העולם סובב סביב כסף .
בהתחלה זה קצת קשה ואבל אחרי זה אחי אני הגיד לך את האמת התרגלנו
ואפילו גם שהיה כסף העדפנו סתם לשחק כדורגל ,לעשות על-האש ,ללכת לים ולכייף
בשביל בגדים אפשר למצוא עבודה קטנה או עבודות מזדמנות פה 100 שם 200 ומסתדרים
וככה גם על בילויים שתרצה לצאת למועדונים ולבילויים אחרים הקשורים בכסף
איפה שלא תוכל לשלם ההורים שלך יכולים לעזור לך בהשלמה
תמיד תזכור ותכניס טוב טוב לראש שגם שיהיה לך כסף שתיהיה גדול
"אדם לא נמדד בכסף אלה בהתנהגותו"
כמו שאתה לא מודד אנשים בכסף וברכוש ככה על תמדוד אנשים בכסף וברכוש.
לפעמיים ה' בוחן אותנו במבחנים בחיים בשביל לראות איך נתמודד איתם .
בעזרת ה' אתם תצאו מהמצב הזה ותכנסו בתקופה הקרובה למצב כלכלי טוב יותר.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 29-01-2007, 22:56
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa

הדבר האחרון שאני יכול לעשות זה למתוח ביקורת על המצב שלך. אבל אני אתן לך נקודה למחשבה.
המצב הכלכלי שלי ברוך השם הוא טוב. אני מודע לקשיים כלכליים כאלו ואחרים ואני מודע למגבלות של ההורים שלי. ההורים שלי כל החיים נתנו לי יד פתוחה בכל הנוגע לכסף. ואני, גם במצבי, עובד מגיל 14.
אני עובד וקורע ת'תחת כדי שההורים שלי שמבזבזים עליי כל כך הרבה יפחיתו בהוצאות עליי. אני בגיל 14 קניתי כבר את המחשב שלי, וזה אחרי שחזרתי מחו"ל וידעתי שאם אני אבקש מחשב הם יתנו לי, אבל לא רציתי! רציתי שהם יהנו מהכסף שלהם ולא יוציאו על כל דבר שאני רוצה!
גם עכשיו שאני בן 17 וחצי, אני עובד. אז כן יש דברים כמו את הרשיון שהם שילמו לי, אבל את רב הדברים אני משלם על עצמי. רק בחודש שעבר השקעתי 1000 ש"ח על בגדים מהכסף שלי ווואלה ההרגשה הרבה יותר טובה שאני יודע שאת הכסף הזה לא הוצאתי מההורים.

מה שאני מנסה להגיד לך זה שלא טוב לך עם המצב הכלכלי? תמצא עבודה! תעשה טובה לך ולהורים שלך, תקח יוזמה, אל תשב בבית ותחכה שהקב"ה יעזור לך. אני מאמין באלוהים אבל אני מאמין שהוא יעזור לך רק אם תנסה לעזור קודם לעצמך.
קום על הרגליים, תמצא עבודה, את המשכורת אני במקומך הייתי נותן להורים ומשאיר לעצמי כמה גרושים כדי שאני אוכל לחיות. תנסה לעזור להורים שלך כמה שאתה יכול, כי הם זקוקים לך עכשיו יותר מתמיד.

אני לא מסכים עם קודמיי בנוגע לבחורות. אני דווקא מסכים חלקית איתך.
כאילו זה נורא יפה ונאור לחשוב שאתה יכול להסתדר באהבה בלי כסף, אבל זה גם תמים ונאיבי.
אנשים לא מבינים דבר אחד. יופי זה דבר שקובע, כסף זה דבר שקובע, גובה זה דבר שקובע, וכל דבר שקשור בחומריות או חיצוניות זה דבר שקובע. אין מה לעשות זה טבע האדם!
ואני לא מדבר על מצב שאתה מכיר את הבחורה מלפני והיא מכירה את האופי שלך ואז באמת כל זה לא חשוב. מדובר במצב שאתה רוצה להכיר בחורה אבל הרושם הראשוני שלה עלייך נבנה מאותם רכיבים חומריים. וברגע שנכשלת במבחן המבט הראשוני היא תפסול אותך מראש ולא תתן לך להביע את אישיותך בדיבור אפילו. אבל נגיד ואתה כן מתלבש יפה ונראה טוב, אבל מאוחר יותר היא מגלה שאתה מרושש, זה כבר לא כל כך נורא, למרות שבנות אוהבות פינוקים ושטויות של אהבה היא תוכל להבין את המצב.
אז כל מה שעליך לעשות הוא לעבור את מבחן הרושם הראשוני.
שוב, את אותה בעיה אתה יכול לפתור בדבר אחד שנקרא יוזמה. לך תעבוד, תשקיע בעצמך, והכי חשוב תזכור שאם יש לך אישיות טובה, זה יותר חשוב מהכל.

ישן 30-01-2007, 23:17
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
קודם כל

ונתחיל מזה- אתה לא אפס ואל תגיד דבר שכזה !
אתה לא אשם במצב שנוצר, אם כי אתה נושא בהשלכות שלו; אני אישית ממליצה לך לפתח את הראייה מעבר ל-איך אתה נפגע ולהסתכל יותר על המשפחה שלך, על ההורים שלך שתמיד נתנו לך כל שהצטרכת (במסגרת המתאפשר) ועכשיו זה לא מתאפשר, אז תפגין הבנה וסובלנות, זה חשוב מאוד שתתמוך ולא שתקשה על הוריך .
בנוגע לאביך - בראש ובראשונה, שתהיה לו החלמה מהירה .

ומה מכאן ? -אני לא יודעת באילו צעדים הוריך נקטו ע"מ להתמודד עם המצב, אבל אני בטוחה שהם עושים כל שביכולתם, גם בשביל להחזיר לעצמם את הבטחון הכלכלי, וגם בשבילכם - הילדים .
אני מסכימה שהמצב לא נעים ובטח גם קשה לכם לדבר עליו בקול רם, אבל אתם צריכים ! מה שייתן להורים שלך את הכוח זה המילה הקטנה שתתן להם לעידוד, החיבוק, הנשיקה, האמרה ש"הכל יהיה בסדר" ומעל לכל - התחושה של ההבנה צריכה לבוא לידי ביטוי לא רק באמירות אלא גם במעשים, אתה מכיר במצב - תתעדף את הצרכים שלך ותחשוב איפה גם אתה יכול לחסוך .

אני חושבת שבשורה התחתונה, מצבים שכאלו בחיים גורמים לאנשים להבין שלא הכל מובן מאליו, אני מצטערת שנאלצת להיחשף למצב שכזה אך כולי תקווה שמשפחתך תצא ממנו במהרה, מחוזקת ואיתנה .

בהצלחה לכם, תהיו חזקים ואשמח לעדכון,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-02-2007, 05:53
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

היי, ממש הזדהתי עם מה שכתבת, גם לי היה סיפור דומה.

תראה, הפתרון זה לצמצם כמה שיותר, פתאום מגלים גם כמה דברים דרשנו שלא באמת היו כ"כ חשובים, יפה שאתה עובד ושאתה מנסה לעזור, זה מראה על כח ועל האופי שלך.. מראה שבאמת אכפת לך.

לפעמים מצבים כאלה יכולים לתסכל, גם אבא חולה ודואגים לו <אצלנו הוא היה נכנס ויוצא מבית החולים במשך תקופה..>, גם אמא שכל הזמן בלחץ ולא עובדת כמו מקודם ובכלל כל האווירה בבית משתנה, הקטע עם הכסף והצמצום נראים כהבעיה הכי קטנה לעומת האחרות ובאמת גם הכי קל להתגבר עליה.

אל תחכה לצבא על קוצים כדי לצאת מהבית, הרי זקוקים לך.. אתה לא נטל ואל תראה את עצמך כנטל! כרגע אתה מה שמביא להם אור! בנוסף, הייתי ממליצה לך לבקש לעבוד בזמן הצבא אבל זאת כבר החלטה שלך בהתאם לחלומות שלך מהצבא <שבטוח יותר חשובים להורים שלך מאשר הכסף>.

לא ציינת מה יש לאבא שלך אבל תחזיק לו אצבעות שהוא יבריא.. לפעמים יש לנו תקופות כאלה לא צפויות ואז כשהן עוברות לומדים להעריך את הדברים הקטנים שיש לנו.

בקשר לעיניין עם ה"אפס" , תראה לי אפס שיש לו קשר כזה לבית ולמשפחה, תראה לי אפס שרמת האכפתיות שלו כ"כ גבוהה עד שהמצב מציק לו והוא מנסה לעזור... בעיני העולם ובטח בעיניי הבנות זה בדיוק ההפך מאפס ואפילו מראה כמה אתה משקיע באנשים שחשובים לך, קשר אמיתי בא רק מאהבה ואין לו שום קשר לכסף.

המון בריאות לאבא שלך, ותהיה חזק! התקופות האלה עוברות!!

ישן 02-02-2007, 16:53
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אלוהים ישמור איך אתה מדבר?!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "מהגישה שלך ונקודת המחשבה שלך אני יכול להגיד לך רק דבר אחד,"

לאף אחד לא מגיע להיות במצב כזה!!!!
האיש היה רגיל לכל המותרות שרובינו מקבלים. רב האנשים בגיל שלו לא עובדים אז מה לכולם מגיע עוני?!
אתה שוכח גם באילו נסיבות הוא הגיע למצב הזה! תתבייש לך על צורת הדיבור המגעילה הזאת! מה לעשות פעם היה לו גב כלכלי, הוא יכל לעשות את רב הדברים שרובינו עושים ורובינו מקבלים את הגב הכלכלי הזה מההורים, עכשיו שאין לו זה קשה!!!! אני רוצה לראות אותך במצב שאתה צריך להתחשבן על כל שקל! זה מייסר! אני מכיר אנשים במצב שלו ותאמין לי זה מייסר! חבר שלי גם באותו מצב של שני הורים מובטלים הוא מגביל את עצמו בצורה שמונעת ממנו המון הנאות ומותרויות בחיים! אם זה לצאת למסיבות, לצאת למסעדות, אפילו סתם להזמין פיצה! אני באמת מרחם על אנשים במצב הזה. אז צודק כאילו הוא לא פועל בדרך הנכונה כרגע אבל זה בכלל שהוא עדיין בהלם מהכאפה שהוא קיבל מהחיים האלו.
מה אתה רוצה ממישהו כזה?! שימכור את האחים שלו?! עכשיו הוא התחיל לעבוד גם ואני מקווה מאוד שרב הכסף ילך להורים כדי להסב להם קצת נחת.

בקיצור, אמן שהמצב שלו ישתפר כמה שיותר מהר וכמה שיותר בקלות, כי לאף אחד לא מגיע להיות ככה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר