לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2007, 16:37
  HaZiZ HaZiZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
חווית פורים שלכם

שלום חבר'ה, פעם ראשונה שאני כותב כאן בפורום.
אז אשכול ראשון שלי החלטתי להעלות את החוויות פורים שלכם.
והחווית פורים שלי:

שנה שעברה החלטנו כל החבר'ה שזאתי השנה האחרונה שלנו בתיכון אז צריך לעשות משהו מצחיק בפורים. אז החלטנו להתחפש לבלרינות. השקענו את מיטב כספנו בקניית התחפושת.

בבוקר פורים כולנו התאספנו לבשנו את התחפושות ואת הגרביונים-שאגב עכשיו הבנתי למה בחורות לובשות את זה. פוצצנו את עצמנו באיפור ונצנצים.

יצאנו לרחוב ובדרך לבצפר אמרנו לעצמנו- שאנחנו הולכים לזכות השנה בתחרות התחפושות הבית ספרית, אבל בשביל שב- 100% נזכה עבדנו על ריקוד, אז תפסנו לנו איזה פינה ריקה ברחוב {על הכביש} ואילתרנו כמה תנועות.

מצויידים בטונה נצנצים ואודם הלכנו בחזה מנופח לבצפר. איך שהגענו כולם פשוט נקרעו ומיהרו להצטלם איתנו- מזכרת לאמא " הבלט הרוסי" בארץ...

נכנסנו לתחרות, הצגנו את עצמנו- " הבלרינות של פרומה" { המחנכת שלנו } , חחחח אמרו לנו שהיא פשוט התגלגלה מצחוק. שמו לנו איזה מוזיקה מפגרת והרבצנו את הריקוד שלנו שכלל הרבה אלמנתיים אומנותיים של קפיצות, דילוגים ונפילות. בסוף הריקוד חשפנו את התחת לקהל { ניראה לי שזה מה ששרף אותנו אצל השופטים...לא אהבו את זה כל כך}.

והנה מגיע רגע הקראת הזוכים בתחרות -תופים-
החזקנו אצבעות...... אבלללל לא זכינו, אפילו לא במקום 3!! איזה ביזיון...הכל מכור... לא משנה, העיקר החוויה, היה נורא מצחיק וכיף, אפילו אח"כ במופע של נאור ציון הוא השחיל עליינו בדיחה אז ככה שזה היה שווה הכל.

תמונות להמחשה:

פוזה יפה לאמא-

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האימון-

ההצגה מול הקהל-

ההפסד { איך הפסדנו לשני ההומואים האלה שהתחפשו לבננות בפיג'מה???} -

נערך לאחרונה ע"י HaZiZ בתאריך 07-02-2007 בשעה 16:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2007, 17:51
  dor_dafna dor_dafna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dor_dafna שלח הודעה דרך MSN אל dor_dafna
כשהייתי בכיתה ד'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaZiZ שמתחילה ב "חווית פורים שלכם"

מלפני 3-4 שנים כשהייתי בכיתה ד' התחפשתי לאיש הממתקים ממש השקעתי קניתי חולצה ומכנסיים רגילים קניתי איזה 15 חבילות של מיקס מיני ממתקי עלית (טעמי , פסק זמן וכו'...) וקניתי גם רובה דבק חם ודבק חם , אז בקיצור הדבקתי את כל הממתקים על הבגד עד שלא ראו את הבגד בכלל וראו רק ממתקים בקיצור באתי לבצפר בפורים ובהתחלה הכל היה שמח כולם התחפשו לתחפושות מכפר השעשועים וכמעט רק אני הכנתי תחפושת לקראת כל התחנות והתחרויות ילדים באים אליי ואומרים לי אפשר אחד ????? אז נתתי רק טיפה ממתקים מהתחת אחרי זה ראיתי מישהי שהתחפשה ל"מלכת הממתקים" (היא שמה על עצמה 10 עטיפות טופי ושמה שלט מלכת הממתקים) הלכתי ואמרתי לה ששלה חרא ושלי יותר טוב והיא נעלבה אז באו המדריכים של הנוער העובד (הייתי בקן) ונתתי להם ואז באו נערים מהחטיבה והתחילו לתלוש לי ממתקים ברחתי מהם והתחלתי לבכות והתקשרתי לאמא שלי והיא לקחה אותי לבית .

ישן 08-02-2007, 14:47
  HaZiZ HaZiZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaZiZ שמתחילה ב "חווית פורים שלכם"

רוב החבר'ה התגייסו כבר באוגוסט ובנובמבר, נשארנו רק שלושה חברים במרץ.
את התמונה צילמנו שנה שעברה בטיול השנתי באילת...מאחורנו זה הנוף של הרי אילת
ולפננו זה שאר הכיתה..חחח היה אחלה טיול...

הבחור באמצע שעומד לידי {אני עם היד למעלה...} קוראים לו סבא..חחח הוא באמת ניראה הכי מבוגר אצלנו אבל בעצם הוא הכי קטן בגיל- {18}

ולגבי החוויות??יש הרבה מאודדד..אני יכל לעשות כאן אשכולות על אשכולות-
מהשטויות שהיינו עושים לאנשים בימי הולדת- היינו מגיעים אל הבנאדם ב- 12 בלילה בדיוק כשהייתה לו יומולדת ועושים לו משהו- מישהו גילחנו לו את הראש מאחורה, אחד אחר הוצאנו מהבית בלילה ומלאנו אותו בקמח וביציים, ואפילו לבחורה אחת הגענו מחופשים עם כאפיות ומסכות קומנדו וחטפנו אותה בלילה.. ועדדד השטויות של נאפה... אחלה תקופה

נערך לאחרונה ע"י HaZiZ בתאריך 08-02-2007 בשעה 14:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר