לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2007, 15:10
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ענבלולה שמתחילה ב "חברים-בא לי למות |:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ענבלולה
אני בכיתה ח' סתם שתדעו

החברים אצלי תמיד היו אצלי הכי חשובים יותר ממשפחה יותר מהכול וביום אחד הכל נהרס כל היום דמעות שלא מפסיקות לרדת אני לא יכולה להסתכל לאנשים בעיניים כי כולם צבועים ושקרנים שמנסים להרוס לי תדבר הכי חשוב והם באמת הצליחו
ביום אחד..

אז עכשיו ראית איזה טעות עשית כששמת את החברים לפני המשפחה, בחיים כל אחד תמיד יכסה את התחת של עצמו, בזמן אמת - רק המשפחה! אין טעם להתייפות או לחיות באשלייה שהחברים שלך באמת יעשו הכל בשבילך, טוב שלמדת את זה עכשיו, קחי את המסקנות, אין טעם לבכות על זה.

אגב, מה שכתבתי לא מתיחס אליך ספציפית, זה ככה אצל כולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2007, 17:57
  ענבלולה ענבלולה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ענבלולה שמתחילה ב "חברים-בא לי למות |:"

טוב אז ככה
דבר ראשון זה לא ששמתי אותם לפני המשפחה פשוט הם יותר קרובים אליי שאני נמצאת איתם מספרת להם הכול וזה..

אז החברה הכי טובה שלי חושבת שאמרתי עליה דברים והיא לא מוכנה אפילו לשמוע אותי ובאמת אני יעשה הכול שהיא תאמין לי וניסיתי כבר הכול והדבר היחיד שאני יודעת שמי שאמר לה את זה קורא לעצמו חבר שלי ואני עכשיו מנסה לעשות הכול כדי לדעת מי זה.

טוב עבר כבר כמעט שבוע כל יום אני מגלה משהו חדש שעשיתי פתאום אתמול החברה השנייה שלי שעוד האמינה לי כי היא אשכרה הייתה מוכנה להסתכל לי בעיניים ולראות את הדמעות שלי ולהאמין לי אמרו לה ילדים אחרים שאותם אני גם לא יודעת אבל זה לא אותם ילדים עוד משהו שיוצא שריכלתי עליה אני לא יודעת עדיין אם היא מאמינה לי או לא אבל אני חושבת שלא

אולי זה נראה לכם סתם ריב (ככה זה גם לי נראה) אבל הן היו הכי חשובות לי בעולם תמיד רציתי לעזור להן ואם הן בעצמן רבו ניסיתי שישלימו ואפילו מאז שנהיינו ככה פעם אחת אפילו לא רבתי איתן וככה בגלל יום אחד ריב קטן ובכלל לא משמעותי הכול נהיה שחור ומה שהיה כבר לא יחזור לעולם אתם בכלל לא יודעים ולא מבינים תהרגשה שלי זה נראה כל כך ריב דפוק אבל אין בחיים לא הרגשתי ככה ואני יודעת שבחיים לא נחזור להיות שוב ביחד

אין לי כוח לאף אחד ולמי שכבר כן יש לי כוח בבצפר השכן שלנו שהייתי בו אבל עזבתי רק בשבילן שכבה שלמה בשביל שתיהן.
אין לי חשק ללמוד אני כל היום עם עיניים אדומות לא מבינה למה למה זה קורה לי ?!

זהו וזה רק חלק קטן ממה שקרה זה רק חלק קטן ממה שאני מרגישה זה חלק קטן מהכול..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר