לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 00:09
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
מניפלאות המשק הישראלי

מנפלאות המשק הישראלי 11.2.07

מאת אלכס לוין

היום ניגשתי לחנות מגה החדשה שנפתחה במערב ראשון לציון לבצע שם קניות שונות של מצרכי מזון. תוך כדי ביצוע הקניות ניגשתי לעמדת המשרד של מגה אשר נמצא בכניסה ממש לחנות הגדולה שנפתחה לפני מספר ימים במערב ראשון לציון. ניגשתי לאחת האחריות שם וביקשתי לפתוח כרטיס מועדון בכדי שאוכל לקבל את ההטבות השונות שמקבל כל חבר מועדון. האחראית בשמחה רצתה לפתוח לי את כרטיס המועדון. אך מכיוון שראיתי שהיא מידית מוציאה טפסים של הצטרפות למועדון לקוחות ביחד עם כרטיס אשראי של life ,הודעתי לה כי אין אני מעוניין לקבל את כרטיס האשראי של מגה life, מייד היא אמרה לי כי אין כל אפשרות להצטרף למועדון בלי לקבל את הכרטיס האשראי של מגה. אמרתי לה שוב פעם שאני משלם רק במזומן ואיני מעוניין לקבל את כרטיס האשראי שלהם, היא אמרה לי אין מועדון. לאחר דקה שאלה אותי, יש לך אולי את הכרטיס הישן של מגה ללא כרטיס האשראי, אמרתי לה שזאת הפעם הראשונה שאני מבקש לקבל כרטיס מועדון של מגה. היא ניסתה לשכנע אותי כי זה כרטיס של הרשת ואין בו מחויבות לחברת אשראי זאת או אחרת או לבנק זה או אחר. הסברתי לה כי איני מעוניין בכרטיס אשראי של אף חברה. וגם לא של מגה.

נשאלות כאן מספר שאלות.

1) האם יש לרשת מגה רישיון מבנק ישראל לנהל חברה לכרטיסי אשראי.

2) האם יש לרשת מגה רישיון לפתוח ולהנפיק כרטיסי אשראי.לרשום לקוחות לקבלת כרטיסי אשראי. ואם אין לה באיזו זכות היא מבצעת פעולה זאת. אם אין לה מי נתן לה את הסמכות לעשות זאת אם בכלל.

3) האם זה חוקי לחייב אותי ולדרוש ממני לקבל כרטיס אשראי זה או אחר של חנות זאת או אחרת בניגוד לרצוני , אם אני לא מסכים לא לתת לי את השרות המגיע לי ככל קונה אחר בחנות ולקבל כרטיס חבר מועדון.

4) האם כל אדם יכול לפתוח לו רשת להפצת כרטיסי אשראי. האם מר בוזגלו מירוחם שיש לו רשת פיצוציות בירוחם יכול לפתוח לו רשת להפצת כרטיסי אשראי. מה היה בנק ישראל ומפקח על הבנקים עושים לאותו בוזגלו אם היה מבצע מעשה כזה . לבטח שמים אותו מאחורי סורג ובריח. אם כך היו עושים למר בוזגלו מירוחם מדוע לא יעשו זאת למנהלי מגה שעושים זאת.

5) האם לפי חוקי מדינת ישראל יכול גוף מסחרי ציבורי לחייב אותי בקבלת כרטיס אשראי זה או אחר אחרת לא ייתן לי שרות שלו זכאי כל קונה" חבר מועדון" באותה חנות.

אני מבקש ממפקח על הבנקים. בנק ישראל. משרד מסחר ותעשיה .חברי הכנסת והשרים הממונים, שר המסחר והתעשייה. שר האוצר. שר המשפטים. ארגוני בצרכנים לבדוק ולראות האם כאן לא מבוצעים מעשים חמורים הגובלים בפלילים ועברות על חוקי המסחר ההוגן וחוקי המטבע. עיסוק בנקאי שלא ברישיון.עיסוק בנקאי למי שאין לו רישיון לעסוק בעסקי בנקאות. אשראי. מתן אשראי. ועוד.

שאלה לי לרשת מגה אם כל מה שכתבתי לא נכון ואתם ממש לא נתתם הוראה כזאת למנהלים שלכם בחנויות אז מדוע הם מבצעים דברים הנוגדים את ההוראות שלכם.

מנהלי מגה היקרים אתם מוזמנים להשיב ולהגיב ללא כל צנזורה על מכתבי הקצר. כל תגובה תתקבל באהבה וללא צנזורה כי לי אין את הזכות בכל הפורומים שבהם אני כותב לצנזר את דברי המגיבים אז הבמה שלכם. העיקר מתי אוכל לקבל את כרטיס חבר המועדון ללא כרטיס אשראי שלכם ושל כל חברה אחרת. פשוט מאוד כרטיס חבר כפי שהונפק רק לפני כחצי שנה וללא כרטיס אשראי שלכם. ממתין לתשובתכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר