לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2007, 23:47
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
מפחד להסתבך בבלאגן של עצמי !

שלום לכולם !
כמו שאתם יודעים או לא יש לי חברה כבר 10 חודשים ובזמן האחרון המצב ביננו לא האיר פנים בגלל תסביכים נפשיים שלה .
לא משנה.. בכל מקרה תמיד שמרתי את הדיבורים שלה ואת הבעיות שלה רק ביננו דיברנו על הכל.
אז פעם אחת יצאתי למועדון עם זוג חברים שלי והיא לא באה ( הלכה לישון) והזוג הזה היו פרודים אבל הם ידידים טובים כאילו שומרים על קשר טוב. בכל מקרה דיברנו בנסיעה וידידה שלי התחילה להגיד לי שחברה שלי השתנתה קצת ואמרתי לה כן נכון והיא אמרה לי שאל תגגרו למצב שהם נפרדו ולבעיות שקרו לזוג החברים שלי .
אז המשכנו להיכנס לנושא ובניתיים אני במועדון ושותה לי כמה כוסות ולא שמתי לב עד שהייתי מסטול ממש .. והתבאסתי שחברה שלי לא הייתה ובינתיים הזוג הזה ביאס אותי כי לא רציתי להגיע למצב של להיפרד ואני שיתפתי אותם שכמה אני אוהב את חברה שלי וכמה אני פוחד לאבד אותה
ואמרתי להם בקטנה למה המצב הנפשי שלה קשה ולמה היא מבואסת תמיד ( סיבה לא רצינית ) ואני יספר לכם גם למי שלא יודע - זה בגלל שהיא לא מוצאת את עצמה בחיים במקום העבודה ובצבא וכו'.
אז אמרתי להם על זה ושהמצב שלה משפיע על הזוגיות שלנו . וזהו
ובאותו יום גם הקאתי ומזה הרגשתי חרא ומבואס חבל על הזמן . ולא אמרתי לה על כל מה שקרה , לא רציתי לספר לה כי פחדתי כזה מהתגובה שלה ומזה שהקאתי כי לא מתאים לי לעשות שטויות כאלה.
חבר טוב שלי שמהזוג חברים המשכתי לדבר איתו ושיתפתי אותו בבעיות שלי והוא רק אומר לי תמיד תיהיה קר תיהיה ככה אל תתיחס אליה שתעריך אותך קצת וכו' וכו' ולא הקשבתי לו כי זה לא האופי שלי .

בכל מקרה... אחרי שבוע בערך חברה שלי דיברה עם הידידה הזאת והידידה הזאת אמרה לה מין משפטים שיערערו לחברה שלי את הביטחון בי . וחברה שלי אמרתה לי את זה וזה היה מזה מוזר כאילו היא מנסה לגרום לה לערער על הקשר ביננו ולגרום לה להיפרד ממני .
עכשיו אני באותו שבוע העברתי מצבי רוח עם החבר הטוב שלי שגם הוא סיפר כמה קשה לו להיות בלי ידידה שלי וכמה הוא אוהב אותה. ודיברנו ונפתחנו אחד לשני ולא דיברתי על זה עם אף אחד על המצבי רוח שלי ועל מה שחברה שלי עוברת שבגלל זה אני עצוב כזה חוץ ממנו.

ואחרי מה שקרה שידידה שלי ניסתה לערער לי את הביטחון אני מרגיש שעשיתי טעות שנפתחתי ופקרתי את מה שהיה לי על הלב כי זה יכול להתגלות לחברה שלי וזה לא נעים להסתיר ממנה דבר כזה שדיברתי עליה ועל הצרות שלה מאחורי הגב שלה . ובנוסף פתאום הרגשתי שעשיתי טעות שסיפרתי לחבר שלי כי פתאום אני לא סומך עליו שלא ינצל את זה כנגדי או שידידה שלי תגיד לה שינצלו את זה כנגדי כדי לגרום לנו להיפרד או משהו כזה כדי שהם יהנו שהם הפרידו ביננו וככה כל אחד יממש את האינטרסים שלו ( כי אם הם לבד אז גם אנחנו ניהיה לבד ).

אז אחרי הרבה בילבולי מוח ומצטער על זה פשוט הייתי חייב לפרוק את זה
אז הגעתי למצב לא נעים כזה שחברה שלי לא יודעת על היום שהשתכרתי ( ולא אמרתי סוד מי יודע מה הייתי שפוי ) ואמרתי כל מיני דברים מאחורי הגב כי פרקתי את זה פשוט ( בכיתי ימים בגללה כי לקחתי את המצב שלה קשה עלי גם ).
אז איך לצאת מזה ואני לא רוצה שהיא תדע - פשוט להשכיח את העינין !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2007, 23:49
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
כ"כ מכירה את זה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "מפחד להסתבך בבלאגן של עצמי !"

לק"י

ולדעתי בגלל שזה כ"כ ברור שזה יתגלה במאוחר או במוקדם עדיף שתספר לה אתה ולא אחרים.חבל שהקשר יסתבך יותר ממה שהוא.אם הוא יגמר תדע שהוא היה אמור להגמר, וגם תרגיש טוב שלפחות עשית מה שהיה עלייך לעשות, והתגברת על הפחדנות האנוכית שלך.
מזכיר מאוד את שירה של תרצה אתר-אהבה יומיומית:
שקרים שקטים שקרים קטנים
בתוך ליבנו ישנים
על פני חבצלות סגולות
ושלל צמחי המים
שטים הם הס על פני הזרם
שטים הם עצומי עיניים
שקרים שקטים שקרים קטנים
בתוך ליבנו ישנים

ישן 18-02-2007, 07:11
צלמית המשתמש של MC BENSI
  משתמש זכר MC BENSI MC BENSI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.07
מחזק!!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rona 888 שמתחילה ב "לדעתי אתה צריך לספר לה"

באמת עדיף שתספר לה אתה ותגיד לה את זה מאשר מישהו אחר..
כי אז האמון שלה בך יירד וזה יגרום לה לעוד יותר משברים (והיא אפילו תגיע למצב שהיא לא סומכת עליך) ואז היא לא תרצה לספר לך דברים והיא תעדיף לשמור בבטן או ח"ו ללכת לספר למישהו אחר (אני מקווה שאתה מבין את הרמז)..
אז תימנע מזה...כי גם אני הייתי במצב בהרבה הרבה יותר מסובך משלך והחלטתי ברגע האחרון לספר לה (היא לא הייתה יודעת מזה בחיים על אותה בעיה , פשוט הלב שלי התפוצץ כשהסתרתי את זה ולא יכלתי עוד , אז סיפרתי לה..והיום אנחנו קצת יותר מ 8 חודשים ביחד ואם היא הייתה מגלה לבד אז כנראה שלא...)..
אז תספר לה אתה בעצמך , ותסביר לה שהיית בדיכאון בגלל כל מה שעובר עליה ורק רצית לפרוק את זה ואתה אוהב אותה ועשית את זה מאהבה...ואת ההמשך אני כבר סומך עלייך שתעשה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר