לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2007, 19:43
  Graizel1 Graizel1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06
אני חייב להשתנות

אני מרגיש שבזבזתי את הנעורים שלי על כלום לא בילויים, מסיבות מועדונים ולא קשר רומנטי.
אנשים מהצד רואים בי אחד שיש לו הרבה חברים טובים. כל מי שמכיר אותי חושב אותי לאחד שיש לו ראש שיכול לנהל שיחות ולדבר עם רגש אבל אף אחד מהם לא יודע כמה שאני מת בפנים.
נמאס לי שאין לי בחורה לאהוב ולהרגיש.בעבר היו בנות שניסו להתחיל איתי קשר ואני התביישתי ולא עניתי בחיוב, ביניהן הייתה אחת שהייתה דוגמנית, לעצמי ולחברים שלי מכרתי תירוץ שאני מוותר על הבנות האלו בגלל שאני מפנטז על אחרת שלמרות שלמדה איתי מכיתה ז' עד ט' באותה כיתה ומי'-יב' באותה שכבה (כולה 4 כיתות) לא דברתי איתה לעומק אפילו פעם אחת. עכשיו אני כל יום לפני שינה מבקש מה' שייתן לי אותה בחלום. לפחות שם. בכל החיים שלי עד עכשיו (18.5) הדבר הכי קרוב למגע שהיה לי זה נשיקה עם אחת שאני התחלתי איתה בלי שום רגש. סתם כדי לראות איך זה. וגם זה כי הרגשתי ביטחון שאני שווה לה. לגבי האחרות לא היה לי הביטחון העצמי הדרוש.
איך אני יכול להשתנות ולהספיק משהו מהנעורים המבוזבזים האלו, למצוא אהבה להצטרף לחבורה (משהו שתמיד רציתי ולא יצא) כי בלי הדברים הללו אני אסתכל אחורה בעוד כמה עשורים וכשכולם יספרו על הנעורים. אני אזכור רק תקיעות במחשב ובדיכאון.
על הדברים שכתבתי אין לי אפילו עם מי לדבר כך שאני חש מוחלש עוד יותר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 00:33
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
וואלה גם אני מרגיש מעט ייקה ובזבוז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Graizel1 שמתחילה ב "אני חייב להשתנות"

מרגיש שהייתי אהבל שלא יצאתי לפחות ל2-3 מסיבות כדי להכיר ולהרחיב את המעגל של החברים שלי,אם לומר את האמת סובבים אותי כ15 חברים מימי התיכון הנוצצים מתוכם 3 באמת באמת טובים,עם השאר זה לקפה ושיחות חולין רגילות.
אני לא יודע אם אני איש של מסיבות או שלא,אני מאוד חלוק בדעתי כי מצד אחד אין בנות על רמה במסיבות ואתה מצפה להכיר, אבל כשאתה יוצא מצד שני קיבינימט הבנות אני בא להשתולל ולהנות.
גיליתי שלשתות בירה זה סבבה בשבילי רק שכל החברים שלי בצבא,חלק מהם הוקפצו לצפון ויש להם יציאות של רון ארד.תשמע אז יש אלטרנטיבה אחרת להכיר בנות נחמדות ולצאת איתן,אני באמת שוקל לצאת עם בנות שאני מכיר באינטרנט סתם בשביל להעביר את הזמן עד הגיוס,כי די משעמם לי שגרתי לי מדי,את האמת אם אני אהנה עם מישהי כ"כ ומעבר לידידות אז הרווחתי.
בחורות זה לא הצד החזק שלי,גם אני כמו הרבה בנים ביישן ומתקשה להתחיל עם בחורה,ועד שיוצא לי לדבר עם מישהי אז באמת אני מרשים אותה אבל אני לא טעם שלה,גם זה קורה בשביל זה צריך לנסות-ראית בחורה באוטובוס נסה לפצוח בשיחה,ראית מישהי בחדר כושר שנראית טוב אז אפשר לדבר ולייעץ לה קצת.
זה יהיה קשה בהצלחה יהיו מקרים שיזרום ויהיו מקרים שלא.
עצתי לך אל תבכה על חלב שנשפך,תראה קדימה,עבר הוא לא תמיד חלק מן העתיד

אם תרצה תוכל לשלוח לי פרטית,אחלה לילה.

ישן 14-02-2007, 09:38
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Graizel1 שמתחילה ב "אני חייב להשתנות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Graizel1
על הדברים שכתבתי אין לי אפילו עם מי לדבר כך שאני חש מוחלש עוד יותר

ראשית כל, ראה כמה זה לא נכון.
אנחנו כאן. אתה יכול באותה המידה לשתף אותנו בדברים העוברים עליך ביתר קלות - משום שאיננו מכירים וישנה תחושת האנונימיות.
לכן - כבר בשלב ראשוני - נקודה חיובית אחת.

אינך בן שמונים ! החיים לא חלפו להם... הם בקושי מתחילים.
לכן - אין מה לדבר על "בזבוז" בשלב זה של החיים.
הכל הפיך ! הכל ניתן לשינוי.. כפי שאתה עצמך מייחל לו.

קשר רומנטי אינו המיצוי של הקיום האנושי... ולכן אין לך מה לראות בכך "פספוס".
זה נכון שאנו מקדישים זמן רב ואנרגיות במציאת אהבה - זה מרכיב חשוב מאוד אך לא בלעדי.

השינוי שאתה כה מייחל לו יבוא אך ורק ממך - ללא שום סיוע "מבחוץ"
הבחירה לכך טמונה רק במידת הרצון האישי שלך ובמידת האמון שתיתן בעצמך.

דרך אחת שהעידו כאן הרבה שסייעה להם - היא עיסוק בספורט .
העיסוק בספורט מחייב יציאה מן הבית. פעילות קבוצתית ספורטיבית יוצרת חברויות.
במכוני הכושר ניתן לרכוש חברים חדשים (ואפילו לפגוש בנות) - והבונוס המתווסף לכל אלה - הוא שיפור בתדמית העצמית ועלייה כללית בתחושת הביטחון.

המלצה נוספת - פתח תחביבים.
אתן לך דוגמה. אחד התחביבים שלי - הצילום, הוביל אותי לניהול פורום צילום כאן בפרש. זו קהילה של צלמים חובבים הנפגשים מדי פעם ומצלמים יחד.
הפורום כולל חברים מקצוות שונים של הארץ שנפגשו על רקע תחביב משותף. נרקמו מערכות יחסים מאוד מיוחדות בין החברים בפורום.

זה מאוד נחמד לבקש מה"קדוש-ברוך-הוא" שיביא את הבחורה אליך - אני גם מבקש ממנו לזכות בלוטו לפעמים.
על אותו משקל... לא ייקרה דבר אם תמשיך לבקש בלי שתתאמץ קצת.. בלי שתרצה בכך מספיק.

צא מהבית - מצא לך עיסוקים, חפש אולי עבודה אפילו במקביל ללימודים (זו גם סוג של מסגרת חברתית).
העיקר - היה אופטימי... החיים ממ-ש רק מתחילים

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 14-02-2007 בשעה 09:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר