לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2007, 10:45
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
מילקשייק וניל עם פיצפוצי שוקולד :-/

מילקשייק וניל עם פצפוצי שוקולד-זהו המשקה שהזמנתי אתמול כשיצאתי עם חברים שלי לפאב אחרי שכמעט חודש לא התראינו(פעילות בצבא).

בהתחלה שקלתי המון אם להזמין חצי מרפי או אפילו איזשהוא קוקטיל כמו שכל החבר'ה הזמינו אבל פשוט לא יכולתי.

העדפתי להיות האני האמיתי,ולהיות נאמן להוריי ולחברתי לאחר שהבטחתי להם לפני מספר חודשים שאני לא אשתה יותר אלכוהול,ובטח שאני לא אחזור שיכור הבייתה.

הכול התחיל לפני חודשיים וחצי בערך לאחר שאני וכל החבר'ה(4זוגות בערך)החלטנו לצאת לעיר ולשבת בפאב,לאחר שדיברנו וצחקנו החלטנו לעשות התערבות בין כולם על שתיית הקוקטיל החזק ביותר שניתן ליצור(לפחות באותו פאב)פשוט ביקשנו מהברמן שימלא בכוס של קולה אבסנט שחור,אבסנט ירוק,וליקר שוקולד.

וההתערבות הייתה שמי ששותה חייב לגמור הכול בפחות מדקה(יענתו בערך 3שלוקים גדולים)ולהצליח ללכת לפחות 100מטר עד הרכב בלי עזרה של אחרים.

אז כמובן שכולם נרתעו,אבל אז החבר'ה התחילו לעלות את השם שלי,בגלל שאני דיי מפורסם בחבורה כאחד שאלכוהול לא משפיע עליו(כאילו עד לאותו יום היה ממש קשה לי להשתכר)ואז האגו הגברי שלי נכנס לתמונה,הרי אם ההיתי אומר ליד החברה שאני לא בעסק ההיתי יוצא פחדן,אבל מנגד אם ההיתי גומר את הקוקטיל ההיתי יוצא גבר(או יותר נכון טיפש כפי שיתברר בהמשך...).

אז למרות שחברה שלי הפצירה בי לא לשתות את הקוקטיל באותו רגע ממש לא חשבתי,והאגו שלי גבר על המחשבה העצמית,ופשוט הסתערתי על הקוקטיל בדיוק כמו שלימדו אותי בצבא להסתער על יעד מבוצר.

גמרתי את הקוקטיל ב2שלוקים בפחות מ30שניות-ואני חייב לומר שללא ספק זה היה הקוקטיל הגועלי ביותר ששתיתי איי פעם.

בהתחלה לא הרגשתי את האלכוהול אבל לאחר רבע שעה בערך נכנסתי לאופוריה מטורפת,ולמצב של שיכרות וממש ההיתי צריך להיעזר בחברים שלי שיקחו אותי הבייתה.

למחרת התעוררתי אצל חברה שלי עם בגדים חדשים וכאב ראש מטורף,והיא פשוט אמרה לי שכשהגענו הבייתה התחלתי להקיא לכל עבר ולהתנגש בדברים,והיא הייתה צריכה לנקות ולסדר הכול.

באותו רגע הרגשתי כמו אפס ואדיוט-לזה שבעצם הגעתי למצב הזה.

אז פשוט חיבקתי את חברה שלי ואמרתי לה שאני נורא מתנצל,ואפילו הזלתי דמעה-כי היא זו שסבלה בסה"כ,היא זו שאמרה לי מלכתחילה לא לשתות את הקוקטיל הדפוק הזה,ואני פשוט כמו אהבל שמתי עליה פס וההיתי מוכרח לצאת גבר עם החברים שלי.

למזלי כל הסיפור קרה ביום חמישי ככה שהצלחתי להתאושש עד יום ראשון ולחזור לצבא(אך עדיין עם האנגאובר לא נורמאלי,שהשפיע עליי במשך כל השבוע)בסופ"ש של אותו שבוע כשחזרתי הבייתה קניתי לחברה שלי זר פרחים מהממם ענק עם דובי ענק רק בשביל להזכיר לה עד כמה שאני אוהב אותה,ושהיא חשובה לי.

למזלי היא סלחה לי על אותו יום,ואני הבטחתי לה שלעולם זה לא יקרה שוב.

אז מה שאני בעצם רציתי להגיד ב"סיפור" שלי זה שיש דברים שהם הרבה יותר חשובים מהאגו הגברי שלנו,ומהאופי שלנו-ההיתי צריך להיות ממש חירש כדי לא לשמוע את החברה שלי באותו יום אומרת לי לא לשתות את הקוקטיל,ותחשבו גם על הקטע הבריאותי-אז הפעם נהייתי שיכור תחת והקאתי ובקושי הלכתי,אבל בפעם הבאה זה יכול להגמר בביה"ח עם הרעלת כיבה או אחוז אלוכהול גבוהה מדיי בדם-שעלול אפילו להוביל למוות.

אני את העונש שלי קיבלתי,ואני יודע שאני לעולם לא אגע יותר בקוקטלים או בכל משקה אלכוהולי כבד,למעשה אני אפילו נמנע מלשתות בירה או יין למרות שאין חשש להשתכרות-פשוט בכל פעם שאני אפילו חושב על לשתות אלכוהול אני מיד חושב על הדברים שבאמת חשובים לי כעת בחיים-שזה ההורים שלי,הבריאות שלי,וחברתי המדהימה.

מקווה שהבנתם את המסר שניסיתי להעביר לכם פה.

וחשוב לי להבהיר לסיום-שאני לא אומר שאסור לשתות אלכוהול או להנות מהחיים-חס וחלילה,רק תחשבו על הדברים שחשובים לכם בחיים לפני שאתם גומרים את השוט/קוקטיל/כוס באותה מסיבה/אירוע.

המשך שבוע טוב לכולם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2007, 18:25
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
סלח לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "מילקשייק וניל עם פיצפוצי שוקולד :-/"

אבל אתה מדבר כמו בחורה שנאנסה לאחר שבאה לבית עם 3 גברים, שתתה אלכוהול,
ואז התלוננה על אונס.
הם פתחו לך את הדלת לבית, ואתה הכנסת את עצמך לסיטואציה.

עשיתי דברים טפשים בכוונת תחילה, אבל לא משהו כזה.
אני לא מבין על מה כולם משבחים אותך פה שלמדת לקח, אתה בעצם אומר הכנסתי את היד לאש וזה היה חם, NO SHIT אייך עלית על זה.

אם היית משתכר לרמה כזו שלא בכוונה, אפשר היה להגיד שלמדת לקח.
אבל השתכרת לרמה כזו בכוונת תחילה, זה פשוט לצאת אידיוט.

אני שותה כל יום, הפעם האחרונה שהשתכרתי למצב שצריך לסחוב אותי לאוטו היה לפני
שבועיים, ולפני שנה, הסיבה היא שאני מכיר את המגבלות של עצמי וזורם עד גבול מסוים.

בכל מקרה,מה שקרה קרה, יהיה לך עוד סיפור לספר לחברה בפעם הבאה

ועכשיו אני צריך לזוז לשיעור ברמנים, אז ערב טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר