לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 15:24
  _Stinky_ _Stinky_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
הנהלת בית הספר ריאלי בחיפה ניסתה להשתיק פרשת ניצול מיני

חדשות "הוט": בת 13 צולמה כשהיא מקיימת מין אוראלי, והמצלמים סחטו ממנה יחסי מין במשך חודשים. ביה"ס בחר שלא לערב את המשטרה, והפנה את הילדה לעובדת סוציאלית

ילדה בת 13, תלמידת כיתה ח' שלומדת בבית הספר הריאלי העברי בחיפה, באחד מסניפיו, הוכרחה לקיים יחסי מין עם נערים בבית ספרה במשך חודשים. כאשר התלוננה הילדה בפני הנהלת בית הספר, בחרה זו שלא לערב את המשטרה ולהשאיר את הסיפור בין כותלי המוסד, ולהסתפק בהפניית הילדה לעובדת סוציאלית העובדת מתוך בית הספר. כך חושפת מערכת חדשות "הוט" בצפון.

תחילת הפרשה לפני מספר חודשים, אז קיימה הנערה יחסי מין אוראליים עם חבר לכיתה, במהלך הטיול השנתי. חבריו של הנער צילמו את האקט באמצעות מצלמת וידאו, ולאחר מכן פנו אל הנערה ודרשו שתקיים עמם יחסי מין, אחרת יפרסמו את הקלטת ברבים.

לפני כ-10 ימים פנתה הילדה לאמה, וזו פנתה למשטרה, ובמקביל חשפה את הפרשה בפני כתבי "הוט". עד כה הספיקו השוטרים רק לחקור את הנערה, אולם הנערים המעורבים טרם נחקרו. במשטרת חיפה מוסרים כי מדובר באחד המקרים הקשים שבהם נתקלו בשנים האחרונות. הנהלת בית הספר סירבה להגיב לידיעה.

[הועתק מ"וואלה! חדשות")

http://news.walla.co.il/?w=//653039

תוספות ודעה אישית (כתלמיד בבית הספר)

ערכתי את הכתבה כך שידעו באיזה בית ספר מדובר, אני מעוניין גם לציין שלדעתי ההנהלה נהגה בטפשות גמורה, אני יודע שמסתובבים פה מס' אנשים מן ההנהלה של בית הספר (ביניהם מזכירת הסניף) אז פירסמתי פה את דעתי. זו לא הפעם הראשונה שבית הספר מנסה להסתיר מקרים כאלו, כדי לשמור על המוניטין שלו כ"בית ספר ללא אלימות" אך, זה שהם לא פנו למשטרה פגעה יותר בבית הספר. כי אם הם היו מספרים, זאת לא הייתה אשמתו אלא "אשמת" המעורבים בפרשה, ברגע שהבית ספר התערב ולא קרה למשטרה או לגורמים מוסמכים אחרים, הוא (לדעתי) הוריד הרבה מאוד מהערך שלו.

אני לא רוצה להגיד מי אני מחששות כאלו ואחרות, ואני מבקש שגם אחרים פה לא יגידו.

נ.ב

לדעתי, מי שניסה להסתיר את כל זה, זאת לא ההנהלה של הסניף עצמו אלא ההנהלה "הגדולה" (יש 7 סניפים, 3 סניפי יסוד, 3 סניפי חטיבות ביניים ותיכון 1, ויש הנהלה שונה לכל סניף, והנהלה אחת גדולה שמפקחת על כולם) אני לא בטוח בזה, אבל זאת דעתי, מכיוון שהמרכזת של אותה השכבה היא בנאדם מדהים וכך גם המנהלת החדשה, ולדעתי הם לא יכלו לעשות כזה דבר. זה לא היה אמור להגיע למצב כזה. בנוסף, רוב מקרי האלימות שאני אישית שמעתי עליהם הגיעו דווקא מהסניף שלי. דעתי? אין לי מושג למה. דווקא הסניף שאני לומד פה, רוב האולוסייה היא אוכלוסייה עמידה מאוד (מאוד, מאוד, מאוד, מאוד...) ודווקא מהאוכלוסייה הזאתי לא הייתי מצפה לכל כך הרבה מקרי האלימות...פשוט מטריד.

נערך לאחרונה ע"י _Stinky_ בתאריך 12-01-2005 בשעה 15:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2005, 15:40
  _Stinky_ _Stinky_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
תודה.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ואף פורסמה גם כאן, ובכלל זאת ניתן לה הזדמנות נוספת"

מה שקרה בבית הספר פשוט מרתיח אותי.
הקטע הזה של "להסתיר הכל" ולהשאיר את התלמידים בבועה כאילו הכל בסדר,
ואת ההורים שמשלמים אלף (טיפה יותר) ש"ח בחודש, ולתת להם הרגשה כאילו הכל בסדר
והבית ספר מושלם, כאילו שכל השאר גרועים ואנחנו מושלמים, זה נוראי.
זה מפריע לי מאוד, אישית, כל סיפור כזה שנחשף מוריד יותר ויותר מערך בית הספר.
במיוחד מאיכותו. אני אישית יודע שההורים שלי שלחו אותי לריאלי בגלל "חוסר האלימות" שם, והמידיניות של הבית ספר בפעולות נגד אלימות, אבל תראו!
המקרה הזה אלים לכל דבר, סחיטה...לדעתי אפילו אונס, והבית ספר בקושי נוקט עמדה.
במיוחד עכשיו, כאשר כל השנים הללו בית הספר לא הסכים שיעמוד "נציג" של המשטרה בבית הספר כמו בכל בתי הספר האחרים באיזור, (ואולי בארץ), רק השנה הכניסו מפקח איזורי.
רק השנה!!! בושה וחרפה.

ישן 14-02-2007, 15:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בחרוים ובחורות יהודיים צריכים ללמוד בבית ספר של שומרי מצוות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Stinky_ שמתחילה ב "הנהלת בית הספר ריאלי בחיפה ניסתה להשתיק פרשת ניצול מיני"

נכון שמקרים כאלו קורים גם אצל שומרי מצוות, אבל הרבה הרבה פחות. ולעולם זה לא קרה באופן קבוצתי: גם אם אחד או שניים סורחים, הם מודעים שיוקיעו אותם ונאלצים להתחבא, ולא מעיזים לשתף אחרים בזה.

גם עצם הדבר שנערים ונערות לומדים בנפרד זה קורה שם פחות.

וכשכל היהודים ילמדו בבתי ספר דתיים, הצב יהיה עוד יותר טוב, בגלל שיש גם השפעה של הסביבה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 14-02-2007, 16:21
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אני לא מדבר שטויות, זה שהדת היהודית בנגוד לדתות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אתה מוזמן להצטרף לרפורמים"

אחרות היא דת מתפתחת זו עובדה(ולא מן הנמנע שבעתיד יהיו רפורמות מהסוג הנ"ל).
אני לא ניזון מהתיקשות, חלק ממעגל חברי הם דתיים, וחלק מהבנות שהייתי איתן שייכות למעגל זה.

פעם גם חשבו שלהיות נשוי לכמה נשים זה תקין(שלא לדבר על השרמוטות של המלך שלמה), אבל מאז השתנו כמה דברים...

לגבי עניין השידוכים- בתורה לא נאמר כי כך הדבר חייב להיעשות, ולראיה יש שם זווגים מכל הסוגים והמנים.
לגבי גיל החתונה, גם כאן יש מקום לרפורמה, שכן גיל התמותה עולה בצורה מתמדת, ומי יודע? אולי בעתיד גיל התמותה יחזור להיות 600 שנה ויותר...?

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-02-2007 בשעה 16:27.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר