לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 01:07
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "חפרת :| (עד כדי כך שאתה אפילו לא מאמין במילים של עצמך! רואים את זה P: )"

1. חפרתי.. בואי וכנסי לפורום צבא ובטחון ואני יראה לך טוב טוב טוב מה זו חפירה אחושרמוטה של חפירה...
2. אם 4 משפטים חופרים או מעייפים לך את המוח תצטרכי לעשות בחינה פסיכומטרית מיוחדת ללקויים לפני קבלה לאוניברסיטה.
3. "(עד כדי כך שאת ה אפילו לא מאמין במילים של עצמך! רואים את זה P: ) ..."
לא הבנתי את המשפט הזה בדיוק, יכול להיות שניסית לרדת עלי בדרך מקורית שאני לא מכיר עדיין או שניסית בדרך "הכל עובר עליך וקקה בידיך"?...
4. כפי שאמרתי בפעם האלף, מישהי כמוך גם אם תתחנן לעזרה אני לא יעזור כי אני לא חייב לך כלום, זה גם מה שאמרתי בשאר התגובות שלי, לא רוצה לעזור גם אם תבקשי, מצידי תפלי תמותי.. איך אני ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2007, 01:15
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "1. חפרתי.. בואי וכנסי לפורום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hezibezi
1. חפרתי.. בואי וכנסי לפורום צבא ובטחון ואני יראה לך טוב טוב טוב מה זו חפירה אחושרמוטה של חפירה...
2. אם 4 משפטים חופרים או מעייפים לך את המוח תצטרכי לעשות בחינה פסיכומטרית מיוחדת ללקויים לפני קבלה לאוניברסיטה.
3. "(עד כדי כך שאת ה אפילו לא מאמין במילים של עצמך! רואים את זה P: ) ..."
לא הבנתי את המשפט הזה בדיוק, יכול להיות שניסית לרדת עלי בדרך מקורית שאני לא מכיר עדיין או שניסית בדרך "הכל עובר עליך וקקה בידיך"?...
4. כפי שאמרתי בפעם האלף, מישהי כמוך גם אם תתחנן לעזרה אני לא יעזור כי אני לא חייב לך כלום, זה גם מה שאמרתי בשאר התגובות שלי, לא רוצה לעזור גם אם תבקשי, מצידי תפלי תמותי.. איך אני ?

1. אם אתה חושב שצבא ביטחון זה חפירה אמיתית, חבל.. (ראה: scoopolitics)
2. 4 משפטים בד"כ לא חופרים, אבל אתה חפרן טוב.. למרות שאתה לא יודע לעשות את העבודה כראוי P: לקבלה לאונ' אני אתקבל גם בלי המבחן.. ויכול להיות שיש לי גם יותר שכל ממך.. אל תצחק על אנשים לקויים, טיפש. (:
3. לא הבנת את המשפט? חבל.. שוב.. אל תצחק על לקויים.. (:
4. ברוך השם יש לי ממני לבקש עזרה, ולא חושבת שאני אצטרך את העזרה שלך אי פעם.......... (:
אתה חלוד, תמשיך זה ישתפר..
5. תן חיוך, הכל לטובה - (:

נ.ב
לל"ט (:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-02-2007, 01:38

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "[QUOTE=Hezibezi]1. חפרתי....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
1. אם אתה חושב שצבא ביטחון זה חפירה אמיתית, חבל.. (ראה: scoopolitics)
2. 4 משפטים בד"כ לא חופרים, אבל אתה חפרן טוב.. למרות שאתה לא יודע לעשות את העבודה כראוי P: לקבלה לאונ' אני אתקבל גם בלי המבחן.. ויכול להיות שיש לי גם יותר שכל ממך.. אל תצחק על אנשים לקויים, טיפש. (:
3. לא הבנת את המשפט? חבל.. שוב.. אל תצחק על לקויים.. (:
4. ברוך השם יש לי ממני לבקש עזרה, ולא חושבת שאני אצטרך את העזרה שלך אי פעם.......... (:
אתה חלוד, תמשיך זה ישתפר..
5. תן חיוך, הכל לטובה - (:

נ.ב
לל"ט (:

1. מצטער.. פשוט המילואים שעשית אתמול בצפון עם דרגת הסגן שלך והאשכול המנופח שעשית בצבא ובטחון גרמו לי קצת "לקנא" בך שאין לוחמת יותר מוכשרת ממך שיכולה כל כך ללמד אותי רבות אודות כשלונות חיל האוויר במלחמה.....
2. "למרות שאתה לא יודע לעשות את העבודה כראוי P", גם את המשפט הזה לא הבנתי בכלל, כנראה שתצטרכי לשפר יותר את ההסברה הלקויה שלך.. זריקת משפטים חסרי תוכן לא תורמת גם להבנה של חכמים (כמוני )
2.ב.. לקבלה לאוניברסיטה ועוד איך תצטרכי לעבור מבחן... אלא אם כן את טיפשה אז כנראה שבאמת התכוונת לאוניברסיטה הפתוחה שהיא האוניברסיטה היחידה שאכן לא דורשת מבחן פסיכומטרי וגם לא לומדים בה בין השאר... הם ישמחו לארח אנשים כמוך, בהצלחה ...
"יכול להיות שיש לי גם יותר שכל משלך".. צודקת ב100 אחוז, באמת יכול להיות.. תודה על המחמאה 2.ג. לא צוחק על אנשים לקויים אבל את מקרה יוצאת דופן..
3. צודקת אסור לצחוק על לקויים, אבל שוב, את מקרה יוצא דופן..
4. סוף סוף הבנת את הנקודה שלי, ככה הכי טוב, בלי עזרה שלך ובלי עזרה שלי.
5. מה קשור חיוך לנושא ? כרגיל משפטים סתמיים בלי כל קישור הגיוני לנושא.

לל"ט גם לך

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 15-02-2007 בשעה 01:44.
ישן 15-02-2007, 01:46
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "[QUOTE=RedBlossom]1. אם אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hezibezi
1. מצטער.. פשוט המילואים שעשית אתמול בצפון עם דרגת הסגן שלך והאשכול המנופח שעשית בצבא ובטחון גרמו לי קצת "לקנא" בך שאין לוחמת יותר מוכשרת ממך שיכולה כל כך ללמד אותי רבות אודות כשלונות חיל האוויר במלחמה.....
2. "למרות שאתה לא יודע לעשות את העבודה כראוי P", גם את המשפט הזה לא הבנתי בכלל, כנראה שתצטרכי לשפר יותר את ההסברה הלקויה שלך.. זריקת משפטים חסרי תוכן לא תורמת גם להבנה של חכמים (כמוני )
2.ב.. לקבלה לאוניברסיטה ועוד איך תצטרכי לעבור מבחן... אלא אם כן את טיפשה אז כנראה שבאמת התכוונת לאוניברסיטה הפתוחה שהיא האוניברסיטה היחידה שאכן לא דורשת מבחן פסיכומטרי וגם לא לומדים בה בין השאר... הם ישמחו לארח אנשים כמוך, בהצלחה ...
"יכול להיות שיש לי גם יותר שכל משלך".. צודקת ב100 אחוז, באמת יכול להיות.. תודה על המחמאה 2.ג. לא צוחק על אנשים לקויים אבל את מקרה יוצאת דופן..
3. צודקת אסור לצחוק על לקויים, אבל שוב, את מקרה יוצא דופן..
4. סוף סוף הבנת את הנקודה שלי, ככה הכי טוב, בלי עזרה שלך ובלי עזרה שלי.
5. מה קשור חיוך לנושא ? כרגיל משפטים סתמיים בלי כל קישור הגיוני לנושא.

לל"ט גם לך

1. אתה מזיין תשכל הרבה... חבל שרק את השכל..
2. אתה לא מבין כי אתה טיפש.. ואל תתלהב במה שאתה לא (:
הכוונה היא למבחן פסיכומטרי ללקויים, כ"כ קשה להבין? צריך פירוט עד הסוף?
3. תגובה של ילד
4. אני מבינה תמיד, לבנתיים ראיתי שלך יש את הבעיות קליטה פה..
5. חיוך תמיד קשור, זה בריא וזה טוב. להנעים את הקריאה (:

נוסף בכל -

נראה אותך "עוזר" לחבר שלך בנגיעה בתחת ככה (:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 15-02-2007 בשעה 01:54.
ישן 15-02-2007, 03:12

סליחה סליחה... מצטער צודקת, לא מתאים לחכם כמוני לשכוח כזה דבר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "חבל שלא הגבת לחשוב מכל. ..."

ציטוט: "נראה אותך "עוזר" לחבר שלך בנגיעה בתחת ככה (: "

הממ..
דווקא כן בצבא עזרתי ועזרו לי בצורה הזו הרבה מאוד במהלך צעידה בשטחים קשים עם משקל כבד על הגב שמצריך הרמת תחת שכזו.. , וכן, נגעו לי קצת בתחת ודחפו אותו וכן הטרדתי מינית את חברי בכך שגם אני עזרתי להם בעבירת מכשולים ולפעמים היד מחליקה קצת יותר פנימה את יודעת אבל לא נורא...
ויותר מכך יש כזה נוהג שאתה נמצא בשטח הרבה זמן בלי בית שימוש במקום, אתה נאלץ לעשות חירבון אוורירי שכזה כשחברך החביב מוציא שקית ורוכן לפניך ואתה נאלץ לכוון את הסל אל המטרה, ופלוק...
מקווה שזה סיפק אותך, או שמה תרצי לדעת יותר ?

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 15-02-2007 בשעה 03:16.
ישן 15-02-2007, 00:06

הטרדה מינית או לא, כאלו תמונות קורות בעולם כל יום בעשרות אלפים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "האם זאת הטרדה מינית."

אין לי דעה בקשר לנושא וגם לא איכפת לי תאמת כי אני שונא לחפור בנושא לא מעניין שגורר וויכוחי אין קץ. אבל בשורה התחתונה והעובדתית כל יום מישהו נוגע בתחת של מישהי גם כדי לעזור וגם כדי לא לעזור.
במקרה הזה אין ספק שמדובר בעזרה, התמונה אומרת הכל, לא היית מחזיק לה בתחת.. היתה נופלת על הסלעים עם הגוף החשוף שוברת איברים נשרטת ומדממת.
הבעיה במקרים האלו שהבחורה יכולה לתפוס מדי פעם "תחת" על הנושא ולנצל את האדם שניסה לעזור לה, וזה קורה הרבה פעמים בעולם להרבה אנשים, לכן אני מציע, כדי לא לעורר אי הבנות או כאלו שטויות, תעזבו תאשה איך שהיא שתטפס לבד, תיפול תשבור משהו תדמם או תמות, בעיה שלה, לא תיפול, הצליחה לטפס בלי "הטרדה מינית", הכי טוב מה שנקרא לא נגעתי לא הרגשתי לא מיששתי... רק שלא יאשימו אותך אחרי זה כשתיפול באשמה שלא ניסית לעזור לה

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 15-02-2007 בשעה 00:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר