לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 20:45
  רושוש:) רושוש:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
באתי להגיד לכם משהו...מי שרוצה יכול לקרוא, קצת ארוך

אז ככה, אני אתחיל במסקנה, ואז אני יספר איך הגעתי לזה..
תזכרו את מה שאני אומרת לכם טוב טוב ! אין אבל אין דבר כזה חברים
פשט א=י=ן
רוצים דוגמא? הכי קלאסית והכי נכונה שיש?
קבלו..סיפור אבל מי שמבין יהיה לו רק טוב!
הכל התחיל שנה שעברה שעברתי לבית ספר חדש (אני בכיתה י' זה הי בכיתה ט')
הכרתי מישהי והאמת.
מהרגע הראשון התחברנו
התחלנו לדבר על הכל ממש על הכל
סיפרתי לה על בנים שהיתי איתם
על מישהו שאהבתי
כל דבר שקרה לי איתו סיפרתי לה, באיזהשהו שלב שממש התחברנו ועזרנו אחת לשניה בבעיות.
ממש כל דבר בעיות עם ההורים הכל
אחרי כמה זמן היא סיפרה לי משהו שקרה לה וזה ממש נגע לי ובכיתי בגלל זה וניסיתי לעזור לה
הרבה פעמים ההורים שלי מצאו מצית או סיגריות וחשבו שזה שלי ועדין המשכתי להיות חברה שלה
בעיקר בתקופה הזו של שנה שעברה דיברתי איתה על זה שאהבתי מישהו
ממש אהבתי, ובוא נגיד שהוא לא היה מהצדיקים האלו.
יותר מאלה שמשחקים בבנות ומניאקים
ופשוט יום אחד אין לי עדין מושג למה היא עשתה אתזה
זה היה ביום שישי אחד
שלא יצאנו. היא הלכה אליו בלילה. והם...הם שכבו
היא לא סיפרה לי על זה בהתחלה
לקח לה כמה ימים, ולפני זה היא רמזה לי הרבה ושאלה אותי שלא משנה מה יקרה אני עדין ישאר חברה שלה והכל
ואז בבית ספר היא סיפרה לי.
אני סלחתי לה והמשכתי הלאה אחרי ריב באמצע שיעור שהיא דאגה להעליב אותי ולזרוק הערות כמו "מה הוא שלך?!"
המקרה עבר סלחתי לה.
כל הקשר שלנו היה שהכרתי לה ילדים שאני מכירה חלקם היתי איתם בסוג של קטע או משהו
ולא שהפריע לי שהיא הכירה
אבל לאט לאט היא פיתחה איתם קשרים כאלו, ועם חלק מהם אפילו התנשקה
הרגשתי רע
ולא דיברתי על זה חשבתי שהיא צודקת שהיה מה שהיה ומה זה קשור אלי מי שהיה איתה.
היו לנו הרבה ריבים ובעיות
יום אחד יצאנו כל הלילה בלי שההורים ידעו והסתובבנו,
ואז אבא שלי גילה אתזה. והוא אמר לי שהוא לא רוצה שאני אהיה איתה יותר
הינו נפגשות פה ושם בסתר ומדברות.
ובשלב מאוחר יותר הוא גילה את המשהו הזה מהעבר שקרה לה
הוא רצה לעזור לה ומרוב שהינו קשורות הרגשתי שהיא חלק מהחים שלי
בכיתי לו בטלפון שיתן לי להיות איתה.
הוא קרה לה והם דיברו היא כעסה קצת שהוא גילה את זה כי בכל זאת זה משהו רגיש..
הוא סלח. ונתן לנו להיות ביחד
באיזה שהו שלב היא הצליחה לדרדר אותי בערך
הברזתי מלימודים בשעות שונות התחלתי לעשן אפילו פה ושם
עצם מה שהיה איתה ועם זה שאהבתי התחלתי די לעשות שטויות .
והכל עדין המשיך כל מי שהייתי איתו היא היתה
היא הכירה , התחילה איתו הכל.
והכל נשבר היום
היום שאתמול היה יום האהבה והיתי אמורה להיות אצל מישהו
שהיא ידעה מזה
היום היא הלכה אליו
והם התנשקו
הבנתי באמת שאבא שלי צדק שאני לא צריכה חברה כזו
שהיא היתה מכשול בשבילי. ולכלוך שנתקע בנעל.
ושזה נתקע? מחליפים נעלים וממשיכים ללכת
אחרי ריב של שעה שהיא גרמה לי להרגיש חרא עם עצמי היא אמרה לי שפתאום היא התנשקה איתו
היתי בהלם ואז אמרתי לה שכנראה שצדקתי בהכל
שהיא באמת חרא
ואני לא רוצה חברה כמוה
היא היתה כמו אחות
היתי יושנת אצלה עם אחותה עם אמא שלה הינו ביחסים מדהימים
אבל זהו
אני לא צריכה אותה!
ותאמינו לי מנסייון א=י=ן ד=ב=ר כ=ז=ה ח=ב=ר=י=ם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2007, 21:35
  שבל!ל שבל!ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי kookie שמתחילה ב "יש דבר כזה חברים. לצערך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kookie
יש דבר כזה חברים.
לצערך, במקרה שלך פשוט מדובר בקקי בנאדם.

תקחי דברים בפרופורציה, זה לא סוף העולם, חברים באים והלכים ורק מעטים הם כאלה שנשארים איתנו לאורך כל החיים.

לגבי מה שהולי כתבה, זה תלוי, פגשתי אנשים שיש להם קשרים שטחיים עם המשפחה אבל החברים הקרובים שלהם הם המשפחה האמיתית שלהם וגם אנשים שהם המקרה ההפוך. אז אין צורך להכליל באופן גורף מהניסיון האישי שלנו.

אמת לאמיתה..
אבל משהו אחד הפריע לי פה בכל הסיפור..
משהו שגרם לי באמת שלהיות חצוי בדעתי..
מה הסיפור הכלכך מסתורי שגרם לאבא שלך להרשות לך להסתובב עם אותה הילדה?
יש דברים מהסוג הזה שבאמת מצדיקים..
הייתי שמח אם היית כותבת מה הוא הדבר , הסוד הגדול?
תיהי חזקה ..חברות היא דבר חזק..גם קרע גדול יכול להתאחות עם הזמן.
וכמו שקוקי אמרה..אין צורך להכליל =].
ישן 15-02-2007, 23:51
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מסכים ולא מסכים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "באתי להגיד לכם משהו...מי שרוצה יכול לקרוא, קצת ארוך"

דבר ראשון, אני מצטער שנפגעת. חבל לי, אבל ככה לומדים הכי טוב את הלקחים בחיים. ואני בטוח, עכשיו את תבחרי את הקרובים לליבך ביותר הצלחה ותלמדי לשים לב לסימנים שבדרך.

דבר שני, בקשר למה שיש ללמוד מהמקרה שלך:
נכון, חברים מתחלפים והולכים - ומשפחה זה משהו שנשאר תמיד. מסכים. אבל, דבר ראשון, זה לא נכון תמיד. אני מכיר אנשים שהמשפחה בריב איתם או "נידתה" אותם - או ההפך - וחבריהם זאת היא משפחתם.
חוץ מזה, אני מאמין שכמו שיש את "האחת" או "האחד" - יש את אותו הדבר גם בחברים. חבר אמת אחד או שניים.

כל השאר?

אינטרסים... לא ממש. לא מאמין בזה. אני מאמין שלפעמים קשרים מתנתקים כי אנשים משתנים. אני מאמין שלפעמים דברים משתנים ובגלל שקשר מבוסס על משהו משותף... אם תקחי את המשהו המשותף הזה - פתאום, לקשר אין רצפה... והוא יתחיל ליפול...

בזמן האחרון, נפתחים פה הרבה אשכולות. אי אמונה באהבה. אי אמונה בנישואים. אי אמונה בחברים.
מקרה בודד - זה בדיוק מה שהוא. מקרה בודד. אדם אחד שפגע.

אל תאבדי את האמון שלך באנשים כליל - רק בגלל אדם אחד. מי שעושה את זה - רק מפסיד יותר משמרוויח...

שיהיה לך יום טוב...

ישן 16-02-2007, 01:48
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
לא קראתי את התגובות פה, כי רציתי לרשום את דעתי האישיתי מיד אחרי שקראתי את מה שכתבת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "באתי להגיד לכם משהו...מי שרוצה יכול לקרוא, קצת ארוך"

קודם כל, קחי נשימה עמוקה.

תרגעי, חבל בגיל שלך לקבל התקף לב.

אז נפלת על חברה שהתגלתה לך אחרי זמן כ-חרא של בנאדם.
משהו חריג?
ממש לא.

דבר ראשון- את עוד צעירה. ובאמת שאני לא סתם אומר את זה. את כולה בכיתה י', זה לא הרבה. בגיל שלך עוד מגלים אנשים שחשבת שהם הכי טובים בעולם- ובסוף הם נבלות. זה טבעי כמעט, וזה קורה.

דבר שני- זה גם דיי אשמתך. את בעצמך רצית לנתק איתה את הקשר אחרי שהיא שכבה עם ההוא שאהבת, ואת המשכת. זה רק מראה כמה שהיית תלויה בה כחברה, ולה היה את ה"כוח" בחברות שלכן. את זאת שתמיד סלחת, והיא זאת שתמיד הרסה לך וגרמה למשברים. אז האשמה היא לא רק שלה, אלא גם שלך שלא עצרת אחרי שני מקרים כאלו ואמרת זהו, נשבר לי ממנה, ואני לא מוכנה לספוג עוד.

דבר שלישי- רק כדי לחזק את מה שאמרתי בתחילת ההודעה, אני "כולה" מסיים י"ב..אבל אפשר להגיד שעוד בקיץ שעבר (בין י"א לי"ב) הבנתי מי אלו חברי הטובים באמת. וגם בגיל ההוא עדיין התברר שהיו לידי לא מעט חראות שהיום אני כבר לא מדבר איתם, ולא שווים אפילו להיות בספר-הטלפונים שלי. מה שאני מנסה להגיד זה שיקח לך עוד הרבה זמן עד שבאמת תדעי מי אלו החברים שבאמת, אבל באמת, את יכולה לסמוך עליהם. כי אני רק הבנתי את זה לפני 8 חודשים. (וגם כל זה בערבון מוגבל כי אלו רק חברים מהבית, ועוד לא התגייסתי (: )

לסיכום, קחי הכל באיזי, תזרקי "ז*ן" על הילדה הזאת שרק מיררה לך את החיים, ותמשיכי בחייך.
בהצלחה, ותעדכני.

נערך לאחרונה ע"י LoneWolf בתאריך 16-02-2007 בשעה 01:51.
ישן 16-02-2007, 10:06

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "לא קראתי את התגובות פה, כי רציתי לרשום את דעתי האישיתי מיד אחרי שקראתי את מה שכתבת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
קודם כל, קחי נשימה עמוקה.

תרגעי, חבל בגיל שלך לקבל התקף לב.

אז נפלת על חברה שהתגלתה לך אחרי זמן כ-חרא של בנאדם.
משהו חריג?
ממש לא.

דבר ראשון- את עוד צעירה. ובאמת שאני לא סתם אומר את זה. את כולה בכיתה י', זה לא הרבה. בגיל שלך עוד מגלים אנשים שחשבת שהם הכי טובים בעולם- ובסוף הם נבלות. זה טבעי כמעט, וזה קורה.

דבר שני- זה גם דיי אשמתך. את בעצמך רצית לנתק איתה את הקשר אחרי שהיא שכבה עם ההוא שאהבת, ואת המשכת. זה רק מראה כמה שהיית תלויה בה כחברה, ולה היה את ה"כוח" בחברות שלכן. את זאת שתמיד סלחת, והיא זאת שתמיד הרסה לך וגרמה למשברים. אז האשמה היא לא רק שלה, אלא גם שלך שלא עצרת אחרי שני מקרים כאלו ואמרת זהו, נשבר לי ממנה, ואני לא מוכנה לספוג עוד.

דבר שלישי- רק כדי לחזק את מה שאמרתי בתחילת ההודעה, אני "כולה" מסיים י"ב..אבל אפשר להגיד שעוד בקיץ שעבר (בין י"א לי"ב) הבנתי מי אלו חברי הטובים באמת. וגם בגיל ההוא עדיין התברר שהיו לידי לא מעט חראות שהיום אני כבר לא מדבר איתם, ולא שווים אפילו להיות בספר-הטלפונים שלי. מה שאני מנסה להגיד זה שיקח לך עוד הרבה זמן עד שבאמת תדעי מי אלו החברים שבאמת, אבל באמת, את יכולה לסמוך עליהם. כי אני רק הבנתי את זה לפני 8 חודשים. (וגם כל זה בערבון מוגבל כי אלו רק חברים מהבית, ועוד לא התגייסתי (: )

לסיכום, קחי הכל באיזי, תזרקי "ז*ן" על הילדה הזאת שרק מיררה לך את החיים, ותמשיכי בחייך.
בהצלחה, ותעדכני.

קודם כן רציתיי להגיד לך תודה ושעזרר לי מאוד כל מה שאמרת
כי כל הזמן הזה אולי באמת חשבתי שעשיתי טעות
אבל אני לא!
אני לא צריכה אחת כזו ובטח בטח לא רוצה!
אז תודה רבה רבה רבה
ואתה צודק בכל מילה שאמרת כאן!

ישן 16-02-2007, 10:41
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
טוב קודם כל...

אני ממש מסכימה איתך.. חברה.. לא קיים דבר כזה באמת.. אבל זה באמת לא סופ העולם...
יהיו לך עוד הרבה חברות כאלה ועוד הרבה אכזבות כאלה.. גם לי זה היה.. ועכשיו אני בי"ב
והחלטתי פשוט לשנות גישה.. להפסיק להיות תמימה... ועכשיו חברות שלי הם בגדר כייפ ולא מעבר..
סתומרת.. אני יוצאת איתם מסתובבת איתם... כייפ לי איתם.. אבל שזה מגיע לדברים אמיתיים באמת.. אכזבה.. באסה.. בעיות.. או אפילו שסתם עצוב.. רק דבר אחד י-ד-י-ד-י-ם תאמיני לי בנים הרבה יותר טובים מבנות בקטע הזה.. והם בדר"כ לא יבואו ויתקעו לך סכין בגב.. ובטח שלא ילכו ויתשנקו עם הבן שאת רצית =) ובאמת.. ידידים שלי הם החברות הכי טובות שלי היום.. כי באמת שעל בנות אני לא סומכת.. אנחנו מן עם שכזה.. לכי תביני וחוצמזה שמעבר לכל החברות והידידים.. יש את המשפחה שלך.. ותאמיני לי שאין דבר בעולם הזה יותר מהמשפחה...

בקיצר אל תתבאסי! צאי תבלי תהני עם חברות שלך.. אבל אף פעם אל תסמכי עליהן יותר מדיי..
בשביל זה יש ידידים והכי חשוב.. משפחה!

ישן 16-02-2007, 10:56

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "טוב קודם כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -DeKeL-
אני ממש מסכימה איתך.. חברה.. לא קיים דבר כזה באמת.. אבל זה באמת לא סופ העולם...
יהיו לך עוד הרבה חברות כאלה ועוד הרבה אכזבות כאלה.. גם לי זה היה.. ועכשיו אני בי"ב
והחלטתי פשוט לשנות גישה.. להפסיק להיות תמימה... ועכשיו חברות שלי הם בגדר כייפ ולא מעבר..
סתומרת.. אני יוצאת איתם מסתובבת איתם... כייפ לי איתם.. אבל שזה מגיע לדברים אמיתיים באמת.. אכזבה.. באסה.. בעיות.. או אפילו שסתם עצוב.. רק דבר אחד י-ד-י-ד-י-ם תאמיני לי בנים הרבה יותר טובים מבנות בקטע הזה.. והם בדר"כ לא יבואו ויתקעו לך סכין בגב.. ובטח שלא ילכו ויתשנקו עם הבן שאת רצית =) ובאמת.. ידידים שלי הם החברות הכי טובות שלי היום.. כי באמת שעל בנות אני לא סומכת.. אנחנו מן עם שכזה.. לכי תביני וחוצמזה שמעבר לכל החברות והידידים.. יש את המשפחה שלך.. ותאמיני לי שאין דבר בעולם הזה יותר מהמשפחה...

בקיצר אל תתבאסי! צאי תבלי תהני עם חברות שלך.. אבל אף פעם אל תסמכי עליהן יותר מדיי..
בשביל זה יש ידידים והכי חשוב.. משפחה!

תודה רבה עזרת לי מאוד!

ישן 16-02-2007, 14:49
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
אוקיי

דבר ראשון,יש דבר כזה חברים,פשוט נפלת על מישהי מתוסכלת..יכול להיות שבגלל מה שקרה לה בעבר היא יותר חשדנית,וקנאית והיא קינאה לך ורצתה שמה שלך היה גם שלה יהיה...ובגלל זה היא הלכה ככה לכל האקסים שלך...
או שפשוט זה האופי שלה ושזה לא מושפע מהעבר....
לדעתי אבא שלך צודק ואם הגעת למצב שהיא דירדרה אותך ככה זה ממש גרוע,טוב שעזבת את הקשר הזה....יבוא יום ואת תמצאי את הבן אדם שבאמת תגידי שהוא החצי השני שלך בקטע של ידידים,לי זה קרה לפני 8 שנים ואני עד היום מודה לאלוהים שהכרתי אותו,במקרה שלי זה בן,והוא הידיד הכי טוב שלי.
עוד משהו,בנות זה עם מגעיל את עוד תלמדי את זה,הן קנאיות מאוד, אני לא אשכח משפט שהמורה שלי אמרה לי כשנהייתי ידידה טובה של אותו אחד, היא אמרה דבר כזה:"חברים טובים הם הרבה יותר טובים מחברות טובות"... והאמת?רוב החברים שלי הם בנים ולא בנות כי כבר היו לי הרבה חברות בנות שאיכזבו אותי....
אז תחשבי על זה ותעברי הלאה את עוד תמצאי מישהי או מישהו חדש שתוכלי לשתף ככה בהכלאל תתבאסי ממה שקרה את כל החיים שלך תעברי דברים כאלה...רק תקחי את הטוב מכל דבר ותזכרי שמכל דבר לומדים לקח לחיים

ישן 17-02-2007, 22:52
  Xkiller Xkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
אני חושב שכדי שתקראי את זה

קודם כול, ממש חבל לי על מה שקרה לך. אבל זה לטובה, עכשיו את יודעת למה לצפות מאנשים כאלה.
תראי מה שאני רוצה להגיד לך זה שלא תתני לזה לשבור אותך מבחינה חברותית.. על תפחדי ליצור קשר עם אנשים רק בגלל שתפחדי שהם "ידפקו"אותך בעתיד. ותשמחי עליי, הם ידפקו.
אבל, וזה אבל גדול, לפעמים זה מחיר קטן שכדי לשלם.. בני אדם הם קודם כול אנטרסנטים מה שאומר שגם את צריכה להפיק את המיטב מהקשר הזה. ולמה אני מתכוון? נגיד ויש לך חברה טובה שאת נהנית מחברתה.. אז זה כבר בונוס אם היא עוזרת לך בצרות ובאמת מקשיבה לך כשאת צריכה לספר משהו והכול.. אז כן.. את יודעת שמתישהוא היא תשים לך תמקל בין הגלגלים, אבל את כבר תהיי מוכנה ככה שלא תופתעי יותר מידי.
ובקשר למקרה הזה ספציפי, תראי לפי איך שאני רואה את זה הבחורה הזאת חושבת שמותר לה הכול, היא מסוג האנשים שחושבים שבגלל שמישהו חבר\ה שלהם אז מותר להם לעשות לו הכול בתמורה.
מה עוד גם שאני די בטוח שבגלל המקרה הזה שקרה לה היא חושבת שהיא יכולה לעשות כול דבר.
(לפי דעתי ואני לא רוצה סתם להכניס תאף למקומות שלא צריך אבל אני חושב שחס וחלילה אנסו אותה, או הכו אותה בילדותה או משהו בסגנון, כעיקרון כול מקרה שהיה מעורר תסכול אצלה).
אז את צריכה לדעת שאת לא צריכה אנשים כאלה לידך .... ואת צודקת לחלוטין במקרה הזה.
אבל אל תתני לזה למנוע ממך ליצור קשרי ידידות עם אנשים, פשוט על תסמכי עליהים לגמרי בהתחלה.
אין שום דבר יותר מועיל מזמן... רק חברים אמיתיים.. או אם זה לא קיים.. אז הכי קרובים לאמיתיים שורדים את מבחן הזמן אנשים שהם חברים שלך שנים על גבי שנים את באופן טבעי מתחילה לשמוח עליהים יותר, אבל לא לחלוטין, לפי דעתי בן אדם אפילו על עצמו לא יכול לשמוח על חלוטין רק על המשפחה שלו בגלל שלהם אין אנטרס ספציפי והם רואים הכול מהצד.
לדוגמא לי יש חבר שאני איתו בקשר מגן חובה (סיימתי יב' ואני לפני גיוס) משהו כמו 13 שנה, ומה את חושבת לא דפקנו אחד את השני? לפעמים לא הבנו את זה.. אבל דפקנו אחד תשני ולא פעם ולא פעמיים, אבל ההבדל הוא שידענו לוותר אחד לשני והיינו שם ברגעים שבאמת היינו צריכים חבר.
לסיכום : אל תתני למקרה הזה למנוע ממך להנות מחברה של אנשים ולהיות בקטע של אין חברים אמיתיים..וכאלה, כי למרות שאת ב99% צודקת .. האחוז האחד שווה תסיכון.
=].
מקווה שעזרתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר