לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2007, 16:15
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile
סיפורו של חייל.

הנה אני יושב, יושב כבר כמה ימים חסר שינה ומשרת את המטרה של אלוהים יודע מי. בגלל איזה חייל שלא היה לו את האומץ לעשות את העבודה כמו שצריך ורק "ניטרל" אותו. אותו, ילד פליסטיני בן 14 פלוס מינוס, וכבר הוא נחשב לסיכון מדיני בעיניי מדינתי שאותה אני משרת הרגע. המדינה שלי. זוכרים מה אתם עשיתם בגיל הזה? מעשי קונדס כמו גנבת פרי מחנות הירקות השכונתית או פילוח מסטיק בזוקה מהמכולת מתחת לבית לא הפכו אתכם לאויב המדינה, מקסימום הייתם מקבלים מכות מהמוכר אם היה תופס אתכם על חם. אני בספק אם הוא בכלל גנב דבר בחיו, אז מה כן היה צריך לעשות כדי לזכות ב"תואר הזהב" של סיכון חברתי כילד פליסטיני? אולי רק העובדה על היותו פליסטיני נותנת לגיטימציה לתואר? כמו שהיותי יהודי נותנת לגיטימציה לשאר העולם לשנוא אותי. עדיין, אני לא יודע מה הילד עשה, אני רק יודע מה שאני רואה מול העיניים. אני רואה ילד בן 14 שוכב במיטת בית חולים משותק מהמותן ומטה, נשמר ע"י 2 חיילים חמושים בנשק. זה אבסורדי! עזבו פוליטיקה בצד לרגע. זה לא משנה איזה שפה הוא מדבר או מה צבע עורו, לאף אחד אין את הזכות לקחת ממנו את הילדות. לא לצבא שלנו שאם לחייליו אין את האומץ להרוג ילד אז שלא ירו, ולא לכל אירגוני הטרור האיסלמים ששוטפים את מוחו מגיל 0. אל תדאג אחמדינג'אד הוא ישנא את ישראל לבד ובכוחות עצמו ברגע שירצה למצוא עבודה, לבנות בית או להקים משפחה. אז הוא יבוא אלייך לבד להתייעצות בלי שתשתוף לו ת'מות, עד תן לו לגדול בשקט!

כמעט אחרי שבוע באו להחליף אותי ואת חבר שלי עוד 2 חיילים חמושים בנשק. כדי לשרת את המטרה של אלוהים יודע מי, ולהגן עלינו מפני ילד פליסטיני בן 14 שמשותק מהמותן ומטה...

הועתק מבלוגו של עידן סמית' כוס קפה, תהנו!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2007, 07:36
  thelord23 thelord23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan1986 שמתחילה ב "סיפורו של חייל."

אני שונא את העובדה שאתה אומר שהוא בסכה"כ בן 14 ושאנחנו עשינו מעשי ילדות בזמן הזה..

אני מאד מאד מאד משוכנע שאם הוא היה עושה מעשה קונדס ילדותי לא היו שומרים עליו שני חיילים כשהוא משותק.. כנראה שהוא עשה משהו שגם ילד בן 14 מסוגל להבין שהוא אסור.

כל ילד בן 14 בעולם גם אם אין לו חינוך כמו שצריך מסוגל להבין מגבלות חברתיות בסיסיות בנוגע למה שמותר לעשות ולמה שאסור לעשות (לרצוח, לאנוס, לגנוב וכו').. גם הוא יודע מה מהדברים שאמרתי הם דברים שיפגעו במישהו אחר מכוונה תחילה ויש מצב גדול שהוא יענש לאחר המעשה במידה ויתפס.
הקלות דעת שלו גרמה לו להגיע למצב שלו ולא שום דבר אחר.. אפשר גם להאשים את ההורים על החינוך, אבל גם אותו ילד היה מודע למה שהוא נכנס איליו.. זה קשקוש להגיד שהוא לא ידע מה הוא עושה.. אני משוכנע שהוא ידע מה הוא עושה ובחר להתעלם מההשלכות, בעיה שלו-- על טעויות משלמים.
ישן 22-02-2007, 11:41
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי thelord23 שמתחילה ב "אני שונא את העובדה שאתה אומר..."

אתה באמת צודק שכל ילד מבין ויודע את המקבלות של הטוב והרע בחברה שלו, ישראל היא לא החברה שילד הזה גודל בה אלא השטחים, ותתפלא בשטחים טוב = לשנוא ישראל, רע = לאהוב ישראל. נכון כל הערכים האלו מתחילים מחינוך ביתי פשוט אבל כמה כבר אפשר לחנך את הילד שלך כ"שמולאני מת" כשכל שני וחמישי הוא שומע יריות, רואה גופות, ומתעורר בלילות כי חיילי צבא הרוע באו לחפש את אחיו הגדול. אני לא מצדיק את המצב אני רק אומר שהמצב רע.

ישן 22-02-2007, 16:07
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan1986 שמתחילה ב "סיפורו של חייל."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idan1986
לאף אחד אין את הזכות לקחת ממנו את הילדות. לא לצבא שלנו שאם לחייליו אין את האומץ להרוג ילד אז שלא ירו, ולא לכל אירגוני הטרור האיסלמים ששוטפים את מוחו מגיל 0.

מציע לך לכתוב מייל נוקב לחברים שם בארגונים.. אולי תצליח להזיז משהו.
הנה כתובות שמהן אתה צריך להתחיל את רשימת התפוצה שלך:

khaled.mashal@hamas.terrorism.com
ramadan.abdullah.shallah@jihad.com

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ויש עוד רבים ו"טובים" בין "משחיתי הילדות" שאתה מדבר עליהם.

אותם פסיכופטים הגורמים לרצף של טרגדיות.
אז לפני שאתה נוקט בגישת ה"אני מאשים" שלך ומפנה אצבע מאשימה וגרסה חד-צדדית של העימות - הרי לך התזכורת לחלק מהסיבות שבגללן אתה שם להגן על המדינה מכל גורם המאיים על קיומה.

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 22-02-2007 בשעה 16:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר