לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2007, 17:44
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מגעיל איזה ביזיון, פשוט בושה וחרפה!!!

המדריך להתמודדות עם "שירות הלקוחות"
איך תנקמו באנשים ש"עושים את כל המאמצים" כדי "לעשות את כל מה שניתן" כדי "לעזור לכם" – ותוציאו מהם בדיוק מה שאתם רוצים.

http://www.nrg.co.il/online/10/ART1/547/688.html
בקיצור ולעניין, חברים - הכתבה הנ"ל היא מדריך ל"איך למרר את החיים של נציגי שירות הלקוחות/תמיכה טכנית אליהם פניתם". אני קורא את הכתבה ובאמת שבא לי לתת אגרוף למסך מולי ולצרוח על הלקוח הבא שמתקשר שמצידי הוא יכול לדחוף את המקלדת לתוך הת** שלו! ברגע זה NRG הוכיחו שאין גבול לכמה נמוך אפשר לרדת. פשוט עלוב!

ותנחשו מה? זה לא יקרה, כי בניגוד ללקוחות לפחות לנו יש רמה מינימלית של דרך ארץ וכבוד לזולת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 18:32
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
כמו בכל דבר בחיים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "לא מסכים איתך"

גם פה אי אפשר להכליל, אני מסכים איתך שיש אנשים טובים ורציניים גם בשרות לקחות. אני גם מבין שיחס גורר יחס ושהלקוח הישראלי הוא לא לקוח קל או מנומס. אבל אני מקבל את הרושם שיש מדיניות של חברות נותנות שרותים (כבלים, אינטרנט, סלולר וכו') להקשות כמה שיותר על לקוח שרוצה להתנתק מהשרות שלהם. נציגי שירות הלקחות, בתור אלו שבאים במגע עם הלקוחות וצריכים לייצג את החברה, הם אלה שסופגים את כל הכעס של הלקחות, גם אם זו לא ממש באשמתם.

ד"א אולי כדאי לחשוב מה גרם לכתב לכתוב משהו כזה. הרי לכעס הזה יש סיבה, ולדעתי זה לא יכול ליהיות שהאשמה היא רק על הלקוח.

ישן 28-02-2007, 19:14
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

מגעיל מסתבר שזה לא עבר בשקט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "איזה ביזיון, פשוט בושה וחרפה!!!"

החרא הקטן יונתן זילבר לא כל כך ידע איך לאכול את ערימת התגובות הזועמות של נציגי השירות שהפגיזו את הכתבה המגעילה שלו, אז הוא החליט להוציא את עצמו גבר ולהפוך את כל הסיפור לאלק-הומור ולטעון שהמגיבים "לא מבינים מה זה בדיחה"...
http://www.nrg.co.il/online/10/ART1/549/082.html

אגב, מקריאת הטוקבקים לכתבה המקורית עולה שככל הנראה זילבר הנ"ל עבד כנציג באורנג'. כנראה שאת המרמור שנצבר במהלך עבודתו הוא לא רצה (או שלא היו לו ביצים) לפרוק על האחראים עליו אז הוא מצא את המטרה האולטימטיבית - האנשים שאין ביכולתם לענות למשנתו המגעילה.

ישן 01-03-2007, 00:34
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

תתפלא
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה נשמע לי כמו אוי אוי אוי"

היו לנו בימים האחרונים כמה מטומטמים שדאגו לצטט מהכתבה המטומטמת הזאת, ועוד באים אלינו בטענות שאנחנו לא נותנים שירות טוב! רציתי לעקור לבנזונה את הריאות דרך האוזניים!

לא יודע כמה נסיון יש לך בשירות לקוחות טלפוני, ולא אכפת לי כרגע שמזלזלים גם בשוטרים רופאים או כל אחד אחר. אני רוצה לראות מה יקרה ביום שבו מישהו יפרסם קריאה פומבית לזלזל ולפגוע במילוי תפקידם של שוטרים או רופאים - סביר להניח שאם לא תיפתח חקירה פלילית אז לפחות יהיה מי שיתבע אותו על לשון הרע או הסתה או משהו כזה.

יש לי הרבה חוש הומור, הוא נגמר בדיוק בנקודה שבה מישהו מפרסם קריאה פומבית להקשות על חיי ועל ביצוע עבודתי (שאותה אני מבצע נאמנה למרות כל הקשיים והשחיקה). אז תעשה טובה...

ישן 01-03-2007, 01:17

אני רוצה להבין משהו
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תתפלא"

לפני הכתבה הזו לא הציקו לטלפנים? כל מי שהתקשר היה אומר תודה, סליחה ובבקשה בלי לצעוק ובלי לקלל? מטומטמים היו לפני הכתבה ויהיו גם אחריה, אנשים כאלה לא צריכים כתבה טיפשית ברשת כדי למצוא רעיונות איך להקשות על אנשים אחרים ולא משנה אם הם טלפנים של שרות לקחות, או נהגי מונית לצורך העניין.
עוד שבועיים אף אחד בכלל לא יזכור את "הכתבה" הזו, יותר מזה אם הטלפנים (והאמהות שלהם) לא היו שולחים את כל האימיילים האלה ועושים מהשטות הזו כזה ביג דיל, היו שוכחים את הכתבה הזו יומיים אחרי שהיא נכתבה ואף אחד לא היה יודע על מה מדובר.
ושוב אני אומר, לדעתי הכתבה הזו לא נכתבה סתם, הכתבה היא כניראה סימפטום לבעיה שקיימת. אם כל הטלפנים היו בסדר, הכתבה הזו לא הייתה נכתבת. ד"א על כל מכתב של טלפן חסר חוש הומור שנשלח ל NRG יש לפחות מכתב אחד של לקוח שלא היה מרוצה מהשרות של הטלפנים. לכל מטבע יש שני צדדים.

ישן 02-03-2007, 09:54
צלמית המשתמש של oryan
  משתמשת נקבה oryan oryan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל oryan Facebook profile
אויש
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "If you can’t stand the heat"

אני מבינה שאתה אחד מהאנשים האלו שאני מכירה כ"לקוח הישראלי"

אלה שחושבים שמגיע להם הכל ודורשים בצעקות ולא אכפת להם על מי הם דורכים.

לידיעתך אף פעם לא הייתי מהלקוחות התובעניים האלה. ואני מתמודדת איתם יום יום.

קצת כבוד לנציגי שרות, אנחנו לא שם כדי להיות שטיח. אולי זה מתבקש שנהייה שטיח כי אנחנו אמורים "לשרת"..

אבל זה לא אומר שצריכים להתייחס אלינו כאילו אנחנו הזבל של החברה. גם אנחנו רוצים להתפרנס בכבוד ושלא יצרחו עלינו כל שיחה שלישית.

הכתבה הזו בסך הכל נתנה לגיטימציה לאנשים מסוגך להתקשר לשרות הלקוחות ולעשות בלגאן על מנת לדבר עם המנכ"ל.

באמת שצר לי עליך אם זו הגישה שלך.

שום דבר אישי
ישן 02-03-2007, 17:34

הסירי דאגה מליבך
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי oryan שמתחילה ב "[indent]קודם כל, פסיכולוגית..."

אני לא אגיע אליך כי למזלי אני לא צריך להגיע לטלפנים אנטיפטיים כמוך. כשיש לי בעיה בטלפון (וזה דווקא לא קורה הרבה) אני נותן את המכשיר לאדם בעבודה שלי שהתפקיד שלו הוא להתמודד עם ממורמרים כמוך, אני מקבל טלפון חליפי ובד"כ אחרי שעתיים אני מקבל את המכשיר שלי חזרה (מי אמר שלסלקום יש רק צדדים רעים???). גם בפעם היחידה שהייתי צריך את שרות הלקוחות בטלפון, התקשרתי למוקד העסקי שם עובדים אנשים שיודעים לתת שרות, בניגוד אליך כניראה.
גם לי אין עניין להיכנס איתך לויכוח הזה, התגובה המתלהמת והתוקפנית שלך לטענות הלגיטימיות שהעלתי כבר אמרה הכל.

וכמו שאת אומרת, שום דבר אישי

ישן 04-03-2007, 20:10
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

אוי נו, עכשיו אנחנו ילדים בגן?
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "במיוחד כשחוש ההומור הוא כלפי הצד השני"

מה קשור מחט לתחת? אני מבטיח לך שגם אצלנו יש תומכים מטומטמים ברמה גלקטית - אחד מהם יושב שני מטר ממני ומלהג כמו פיל על אקסטזי באוזני לקוח מיואש.
ועדיין, יש הבדל ענק בין גיחוך על לקוח מפגר או נציג שירות מטומטם לבין פרסום מאמר באתר עיתונות מהגדולים במדינה שמהווה (אמנם בקטנה) סוג של הסתה. אז אולי אין כאן הסתה לפגיעה פיזית או חומרית, אבל עדיין יש כאן קריאה ציבורית להקשות על חיי עובדי מגזר מסויים רק מעצם העובדה שהם עומדים בקו הראשון של הטיפול בלקוחות.

יונתן זילבר יכול לתרץ עד מחר - הוא החליט ללכת בדרך הקלה ולעשות רייטינג על הגב של הקורבן הכי קל בסביבה. מצידי שילך לדחוף פלאפון (החדש, זה שקיבל כפיצוי) עמוק עמוק!

ישן 02-03-2007, 10:57
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
תגובה יפה של אחד הנציגים לכתבה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "איזה ביזיון, פשוט בושה וחרפה!!!"

נציג מתל אביב כותב:
"אנחנו בעידן הקפטיליזם החזירי: גם המוקדנים שמרויחים שכר מינימום וגם הצרכן שהוא הפרולטריון העשוק של ימינו הם שני צדדים של אותו מטבע, כשבעלי ההון שאחראים לעושק של הצרכנים והעובדים כאחד משאירים לנו לצעוק אלה על אלה כשהן יושבים במשרדיהם המרווחים מעשנים סיגרים וגורפים מיליונים....
לנו לא נותר אלא להתוכח אלה על אלה על שנים וחצי שקלים לחודש..."

----------

לדעתי,בסה"כ הנציגים צודקים ובטח שאין למה לשים להם רגליים ...
בכ"ז עבודה קשה,לחץ,צעקות ושכר נמוך
(יוסיפו לשכר 1.20 לשעה אחרי שנה התמדה! :-(יפיי! )

אבל כמובן שיש חריגים לכאן או לכאן-
--------
תקנו אות אם אני טועה:
בסלולריות מעיפים נציג רק בגלל שדיבר מעל משהו כמו דקה לשיחה או משהו כזה..

...זה הזמן לעשות הסבה למוקד הטכני/מכירות/כל דבר אחר... :-)

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 02-03-2007 בשעה 11:09.
ישן 02-03-2007, 14:48
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
צודק
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "תגובה יפה של אחד הנציגים לכתבה..."

אותו נציג שירות מסכן לא אשם שהמנכ"ל הקמצן שלו הציב במוקד השירות
מעט מידיי אנשים שיטפלו בתלונות של לקוחות על המוצר שהם שילמו עליו ממיטב כספם
הוא גם לא אשם בזה שהטכנאי לא הגיע בזמן או בגלל שהמכשיר הדפוק מתקלקל כל שבועיים
אבל הכי קל זה להפיל את האשמה על נציג השירות המסכן שמרוויח בקושי שכר מינימום
זה הכי נוח לאותו מנהל שאגב מקפיד להורות לנציג השירות לשקר ולומר שהוא לא נמצא
כמובן עד לרגע שבו אותו לקוח ישלח פקס לביטול העסקה ואז פתאום המנהל "יופיע" ..
זה השירות שאנחנו מקבלים ועד שהלקוחות יבינו איך להתמודד עם המנהלים ולא עם אנשי
שירות הלקוחות זה לא ישתנה..

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 02-03-2007 בשעה 14:52.
ישן 05-03-2007, 08:37
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
תלוי אם את השירות אתה מקבל מהיבואן או מהחנות בה רכשת
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "ברוב המקרים זה לא פשוט להתנתק.."

יבואנים שזורקים זין זו בעיה מוכרת וכאן החוק אכן עומד לצד הצרכן כי מדובר ברכישת מוצר שאמור להחזיק מעמד שנים רבות.

אגב, ישנם מקרים בהם החנות מטפלת בכל הנושא הנ"ל (בתור בעל חנות שמוכר הרבה מוצרים של אותו יבואן, יש להם יכולת להשפיע יותר), אבל שוב, מן הסתם ברוב המקרים לא תמצא שירות כזה בחנות שמוכרת את אותו מוצר במחיר הכי זול (כלומר, איזה מחסן בטיזניבי עם 2.5 עובדים ובלי חנות ממשית).

נושא השירות הוא פונקציה של לפחות שני גורמים:
א) טיב והכשרת האנשים שנותנם לך שירות
ב) מספר האנשים שמופקדים על מלאכה נאמנה זו ביחס למספר הלקוחות.

אם העסק עובד על מתח רווחים נמוך, מן הסתם הוא לא יוכל לממן כמות גדולה של אנשי שירות, קל וחומר להעסיק כמות עודפת של עובדים על מנת להתחשב בעומסים לא צפויים.

לדוגמא, נחזור לנושא שירות הלקוחות הטלפוני, החברות עושות כל הזמן סטטיסטיוקת וניתוחים כדי לבחון מה העומס הצפוי על המוקד. המטרה היא זמן המתנה קצר ככל שניתן עם כמה שפחות תומכים שנמצאים ב"איידל" (מצב בו יש המתנה של מספר דקות בין שיחה לשיחה) כי מדובר בעצם במצב בו משלמים משכורת לאדם שבעצם לא עושה כלום בזמן הזה.
לפעמים קורה שיש עומס לא צפוי (בין אם בגלל תקלה כלשהי, סתם משעמם לאנשים או שהם בדיוק קראו את הכתבה הטיפשית ההיא, בעיית כוח אדם - עובדים חולים או עובדים שעזבו ולוקח זמן להכשיר עובדים חדשים ועוד) ואז יש זמן המתנה ארוך.
אם הלקוח רוצה, הוא מוזמן לממן עוד ועוד עובדים. לבעל העסק לא יהיה איכפת כי הוא לא יפגע מכך כלכלית, לעובדים לא יהיה איכפת כי תהיה להם 15 דקות הפסקה בין שיחה לשיחה וללקוח בטוח לא היה איכפת כי הוא יקבל מענה מידי.
הבעיה היא שברגע שבעל עסק אחד יעלה את המחירים כדי לשפר את שירות הלקוחות, המתחרים שלו יתגאו ב"מחיר הכי זול" (ואולי אף יורידו קצת את המחיר, כדי להגדיל את ההפרש), ונחש לאיזו חברה הלקוחות ההדיוטים ינהרו?
ישן 05-03-2007, 14:29
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
אז בא אני אתן לך דוגמא ספציפית...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "תלוי אם את השירות אתה מקבל מהיבואן או מהחנות בה רכשת"

חברת תדיראן-אמפה זו חברה ריווחית שהמוצרים שלה ממש לא זולים ועדיין
השירות שלהם גרוע - זמן המתנה רב ומוצרים שמרבים להתקלקל. אז נכון שיחסית
למקרר תוצרת קזחסטן השירות של תדיראן יהיה טוב יותר אבל עדיין הוא יהיה לא מספק
תרבות השירות הגרוע מאפיינת את רוב החברות בארץ, כמעט כל מי שהזדקק לשירות
לקוחות מכיר את זה, רק חבל שהתסכול לא מופנה כלפי מנהליי אותן חברות אלא כלפי
אנשיי השירות שאין להם כמעט שום שליטה על הגורמים האלה...

ישן 05-03-2007, 08:22
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

נראה אותך מתלונן שבמחלקת תיירים אין לך דיילת אישית שמלקקת לך את הטוסיק כל 2 דקות
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "טיב השרות לא אמור ליהיות פונקציה של הסכום שהלקוח הוציא"

איכות השירות שאתה מקבל תלויה בהחלט בסכום אותו אתה משלם.
בין אם זה זמן המתנה (מי אמר ש-15 דקות זמן המתנה זה דבר רע? היכן כתוב בחוזה בינך ובין ספקית האינטרנט על זמן המתנה מקסימלי?) ובין אם זה תמיכה הכוללת נושאים גדולים יותר (מה זאת אומרת אתם לא תומכים בראוטר הטיוואני שקניתי דרך הפועלים הזרים בתחנה המרכזית בת"א?).

ישנן ספקיות שעובדות עם לקוחות גדולים אשר משלמים הרבה כסף במיוחד בשביל נושא השירות, ושם אכן רשום בחוזה שיהיה מענה אנושי תוך חצי דקה, לדוגמא (אם אין נציג פנוי, מישהו יענה, וזה יכול להיות אפילו אחמ"ש או ראש צוות, יקח פרטים וחוזרים לאותו לקוח תוך 15 דקות).

אתה לא יכול לצפות לשלם מחיר זנות ולקבל שירות יוצא מגדר הרגיל. מה שכן, צריך לשאוף לתת את השירות המקסימלי במגבלות הקיימות, ואת זה רוב התומכים עושים.
ישן 05-03-2007, 10:35

אתה צודק בחלק מהדברים
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "נראה אותך מתלונן שבמחלקת תיירים אין לך דיילת אישית שמלקקת לך את הטוסיק כל 2 דקות"

אבל עובדה שבמדינות אחרות זה לא ככה. גרתי כמה שני בחו"ל ויצא לי לקבל שרות מטלפנים של חברות שרותים (אינטרנט, סלולר, כרטיסי אשראי וכו') ורואים את ההבדל בין חו"ל לארץ. איפה שגרתי לא משנה אם קנית סלולרי ב 100$ או ב 1000$,אתה תקבל שרות מכל הלב מאנשים שאוהבים את העבודה שלהם ומבינים שלקוח מרוצה זה לקוח שחוזר (לפחות זה הרושם שקיבלתי). בארץ זה לא ככה, בארץ רוצים למכור לך בשלושת אלפים שקל ולתת לך שרות של חצי שקל. בארץ אין לך שום זכות בתור לקוח חוץ מהזכות לשלם לחברה כל חודש, אתה רוצה להתנתק מהשרות? תתחיל לרדוף אחרי השרות לקוחות, הם יעשו לך טובה אם הם יחזרו אליך אחרי שבוע.

ישן 05-03-2007, 13:24
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

השאלה היא לא מחיר המוצר אלא המחיר שלו יחסית לשוק
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה צודק בחלק מהדברים"

או בקיצור, מתח הרווחים של בעל העסק.
רווח גדול יותר של בעלי העסקים מתורגם במשכורת נאה יותר לעובדים ובמספר גדול יותר של עובדים, משמע, שירות טוב יותר.

לכן, אם אתה רואה שמוצר מסויים נמכר במחיר זול משמעותית ממקומות אחרים, קח בחשבון שתקבל שירות גרוע, ומי שקונה טלויזית פלזמה 50" דרך אתר עלום שם באיטרנט כדי לחסוך 100 ש"ח, שלא יבכה אח"כ שקיבל שירות גרוע (אני לא מדבר על רמאויות, אתה בסוף תקבל את מה שמגיע לך לפי החוזה, אבל עד שתקבל אותו יצא לך המיץ).

יצא לי גם לקבל שירות אדיב אך לא יעיל לחלוטין בחו"ל (אוסטרליה), שם מסבירים לך שעם כל הצער שבדבר ועם כל הרצון הטוב, הפניה תטופל רק בעוד X ימים, ולא משנה עד כמה הדבר דחוף לי בתור לקוח.

שימור לקוחות זה לא שירות לקוחות כי הם משרתים את בעל העסק ולא את הלקוח. במקרה הזה אני מסכים איתך בפה מלא ומקווה שיאכפו את חוקי משרד התקשורת בתחום זה (אם מדובר בספקיות תקשורת). מישהו יודע אם קיימים חוקים כאלו גם בתחומים אחרים?

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 05-03-2007 בשעה 13:26.
ישן 05-03-2007, 14:35

אני שוב מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "השאלה היא לא מחיר המוצר אלא המחיר שלו יחסית לשוק"

אבל הכיוון שלך לא נכון. אנחנו לא מדברים על איזה אתר קיקיוני באינטרנט שחוסכים בו 100 ש"ח על פלזמה, אנחנו מדברים על חברות הסלולר והאינטרנט שהן מהגדולות והעשירות במשק. נטויז'ן, לצורך הדוגמה, לא חוסכת לי כסף ודואגת לדפוק אותי יופי יופי כשהיא מעלה את מחירי החבילות לאחר תום המבצע בלי להודיע לאף אחד. אורנג' וחבורתו מקבלים מהלקחות שלהם סכומים לא מבוטלים כל חודש, ואני עוד לא מדבר על הסכום שעולה המכשיר. תמורת הכסף הזה מגיע לכל לקוח באשר הוא טיפול לא של מחלקה ראשונה, אלא רמה אחת מעל זה. מיותר לציין שהלקוחות בד"כ מקבלים שרות ברמה הרבה יותר נמוכה, אבל מה זה משנה לחברות? הם כבר קשרו את הלקוח אליהם ל - 36 חודש אז למי אכפת ממנו.

ישן 05-03-2007, 17:03
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

אתה שוב מבלבל בין דברים שונים.
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני שוב מסכים איתך"

העברת התעריף מתעריף מבצע לתעריף מלא באופן אוטומטי לאחר גמר התוכנית לא קשורה לשירות הלקוחות, ועד כמה שידוע לי יש חוק בעניין זה שהוגש לכנסת (מישהו יודע מה עלה בגורל החוק?).
אגב, מעניין באמת כיצד חבורת התקשורת יסתדרו עם חוק כזה, מה תעשה עם לקוח שפקעה תוכניתו?
תשאיר אותו בתוכנית הנוכחית?
תנסה ליצור איתו קשר?
תנתק אותו (כלומר, תקפיא את השירות) ללא התראה מראש (או במקרה שניסית להשיג אותו מספר פעמים ללא הצלחה)?

וכן, היו ספקיות אינטרנט שניסו לתת שירות טוב יותר בתמורה למחירים גבוהים יותר, קח לדוגמא את אקטקום (שתמכה בנתבים ובלינוקס) שלא הצליחה להמריא ונרכשה לאחרונה ע"י בזק בינ"ל.

מה שכן, יש בעיתיות, במיוחד בתחום התקשורת, בו המדינה מגבילה את מספר החברות המספקות שירותים ובכך מגבילה למעשה את התחרות.

רוצה לרגוש כיסא? אין בעיה, יש לך אלפי יצרנים, יבואנים וחנויות בתחום. רוצה סלולרי? נתקעת עם 3 חברות.

אולי אם יתנו אישור לחברות סלולריות וירטואליות הדבר ישפר את השירות.
ישן 05-03-2007, 17:17

אני לא מתבלבל
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אתה שוב מבלבל בין דברים שונים."

זו הייתה סתם דוגמה לאיך לוקחים הרבה כסף מהלקוח בכל מיני תיחמונים (שאין ספק שהם חוקיים, אבל מסריחים), אבל עדיין לא נותנים לו את השרות שלו הוא זכאי. איך שאני רואה את זה לחברות אין אינטרס לתת שרות טוב ללקוח, הרי הוא שלהם לפרק זמן (בד"כ 36 חודשים בחברות הסלולר) אז למה להשקיע בשרות טוב? זה לא שיש לו לאן ליברוח.
נתתי את הדוגמה הזו רק כדי להראות לך שיש שרות לא טוב גם בחברות שמקבלות מהלקוח מאות שקלים בחודש במשך תקופה ארוכה, ולא רק בחברות שמוכרות לך פלזמה בהנחה של 100 ש"ח כמו שקראת לזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר