לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2005, 18:36
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
מילה טוב לעיתון "הארץ"

בימים אלה מחלק "הארץ" למנויו הוותיקים ספר במתנה (ניתן לבחור בין היתר בברלינאי האחרון של קניוק, ספינות טרופות של יושימורה ושעת הפעמונים של ז'ורז' סימנון). עלי להודות שהג'סטה הזאת הרשימה אותי. יפה שהוא דואג לטפח את הקשר עם המנויים. ההשקעה הזאת, שוודאי עלתה להם לא מעט, מצטרפת להקפדה של העיתון על איכות תכניו (גם אם יש מעט שחיקה בשנים האחרונות), עושר בכתבות רציניות ומושקעות, ומגוון רחב של נושאים שלא ניתן למצוא בעיתונים האחרים. המוסף הכלכלי החדש שלהם מצוין, למוסף הנדל"ן אין תחרות, וכך גם לחלק הפובליציסטי, למוסף הספרים, לכתבות החברה החשובות, לחדשות החוץ ועוד ועוד.
אני לא מצפה משני עיתוני הזבל ידיעות ומעריב להגיע לרמה הזו, אבל אני מצפה מהם להשקיע בי, כקורא, כפי שעושה הארץ. כיוון ששני העיתונים האלה נוגסים בחלק הארי של שוק העיתונות, הגיע הזמן שקוראיהם ידרשו מהם את המגיע להם, ויעמדו על כך שילמדו מ"הארץ". זה חשוב לנו כצרכנים, וזה חשוב לנו כחברה דמוקרטית שרוצה לשאוף למודעות ולמעורבות אזרחית רבה יותר (והרי העיתונים הם עדיין אחד "המחנכים" החברתיים המשפיעים ביותר).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר