לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2007, 02:13
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Tal53 שמתחילה ב "נסה לשנן את החתימה של יוסיפון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tal53
למרות שאני בספק שזה יעזור.
דרך אגב,
כמה מבוני ומתכנני האמצעים השונים אכן כותבים כאן בפורום (בדרך כלל אחרי שעות העבודה, לא תמיד).
יש כאן מומחים "אמיתיים" לתחומים שונים ומתכניי אמצעי לחימה הוא רק אחד מהם (מ"פ במילואים המבינים בהפעלת הכוח, היסטוריה צבאית, אלקאטרוניקה, נק"ל ועוד ועוד)
בכול מקרה, רוב הכותבים בפורום משתדלים לכתוב על מה שהם מבינים בו ולא להיות טוקביקיסטים.
זה בדיוק ההבדל בין פורום צבא ובטחון לפורום "תראו מה מצאתי באינטרנט".

לילה טוב
טל

יש פה מעט מעט מעט מאוד בוני ומתכנני האמצעים השונים, ורוב המגיבים בפורום זה - לא, ובטוח גם לא אתה..
"מ"פ במילואים המבינים בהפעלת הכוח, היסטוריה צבאית, אלקאטרוניקה, נק"ל ועוד ועוד"...
נעים מאוד, אני סגן בצנחנים, אמנם לא מ"פ בשריון, אבל אני מאמין שמספיקים לי 30 ומשהו חיילים במחלקה...
"יש כאן מומחים "אמיתיים" לתחומים שונים ומתכניי אמצעי לחימה הוא רק אחד מהם"..
יש כאן כנראה בודדים, לא אמרתי שאין, אבל הרוב לא, (בלי להעליב משהו ספציפי חוץ ממך) בעיקר הרבה מאוד חובבנים שמתים להיות מומחים אמתיים, שוב, גם אם היו בקבע ופיקדו על פלוגה כזו או אחרת .
"בכול מקרה, רוב הכותבים בפורום משתדלים לכתוב על מה שהם מבינים בו ולא להיות טוקביקיסטים"

בדיוק כמוני.. כותב במה שאני מבין, לא חושב שאתה מכיר אותי אישית מכדי להיות חצוף קצת כמוך ולקבוע עד כמה אני מבין וכמה לא..
הנושא הנ"ל נפתח כדי לעורר דיון שמשום מה בחרת לדפוק אותו, חצי מאשכולי הפורם כולו מבוססים על מקרי "מה מצאתי באינטרנט".. אז תעשה טובה ואל תבלבל

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 16-02-2007 בשעה 02:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2007, 03:17
  Tal53 Tal53 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
למבוגרים בלבד אתה הבאת את זה על עצמך.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "[QUOTE=Tal53]למרות שאני בספק..."

אתה לא מ"מ בצנחנים במילואים, במקרה הטוב אתה בן 14 ואני מתביש שנכנסתי לויכוח הזה איתך!

למרות שברור מהתגובות שלך שאין לך מושג בצבא בזבזתי כמעט עשר דקות ותראה מה מצאתי.
רוב התגובות שלך בפרש מסתכמות באיקון צוחק או בחזרה מרובה על האות ח.
כמה לינקים מענינים, למען הסר ספק, בהם אתה מציג עצמך כ: (1) מלש"ב המחפש מידע על קורס טיס, (2) מכונאי בחיל אויר, (3) צנחן במילואים ו (4) מ"מ או סגן במילואים שהשתחרר לפני עשר שנים.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=182573
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=189980
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...059#post1249645
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...348#post1318096

נערך לאחרונה ע"י Tal53 בתאריך 16-02-2007 בשעה 03:23.
ישן 17-02-2007, 04:38

תמשיך לשנוא... אין לך כל דרך לדעת אם אני מתחזה או לא
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "ממש בושה, זה ביזיון!"

אז חבל לומר מילים קשות ומפוצצות, כמובן שלא אנסה להוכיח לך מי אני ומה אני, וחזיבזי זה הכנוי שלי בסה"כ.
אף פעם לא חיפשתי מידע על קורס טיס, אומנם הייתי בקורס לפני 11 שנה ונפלתי בשלביו המתקדמים,ואני נכנס מדי פעם למתגייסים וסדירים כדי לספק מידע שאני יודע על הקורס...
דבר שני, לא ידעתי שאסור לצחוק בפרש, ולהגיב בסמיילים, לא שמעתי על כזה חוק שקיים במדינה, וגם אם אני מבוגר ולא בן 14 כפי שאתה חושב, לא חושב שאסור לצחוק מדי פעם.
אף פעם לא הייתי מכונאי בחיל האוויר ..

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 17-02-2007 בשעה 04:42.
ישן 17-02-2007, 13:33
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
מבית היוצר של חזי-בזי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Tal53 שמתחילה ב "אתה הבאת את זה על עצמך."

נכתב בפורום סקופים וחדשות:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hezibezi
חבל על גבי אשכנזי. רבים הסיכויים שגם הוא כמו שני קודמיו, יסיים את כהונתו באקורדים צורמים. ולא מפני שאין הוא מוכשר או ראוי לתפקידו, להיפך: אשכנזי הוא דווקא בחור טוב וחכם (כמו כל הרמטכלים...), וגם מפקד עם קבלות. הוא בהחלט מתאים לשמש כמפקד הצבא. אבל צה"ל כבר מזמן איננו צבא, החברה בישראל והפוליטיקאים שלה הפכו אותו למשהו שהוא ספק כוח שיטור לאומי, ספק ארגון שמרטפות לאומי. המפקדים אינם פנויים היום להתאמן ולבנות את הכוח כדי להגן על המדינה ואזרחיה מפני אויבים ואיומים חיצוניים, כיוון שהם טרודים במשימות של אכיפת חוק בשטחים - או בריצוי ההורים, העיתונאים וחברי-הכנסת, המתקשרים אליהם בסלולרי.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...664#post1853596

כתיבה מרשימה למדי...
אלא שהיא של רון בן-ישי, והנה, עשיתי copy-paste מ-ynet
"חבל על גבי אשכנזי. רבים הסיכויים שגם הוא, כמו שני קודמיו, יסיים את כהונתו באקורדים צורמים. ולא מפני שאין הוא מוכשר או ראוי לתפקידו, להיפך: אשכנזי הוא דווקא בחור טוב וחכם, וגם מפקד עם קבלות. הוא בהחלט מתאים לשמש כמפקד הצבא. אבל צה"ל כבר מזמן איננו צבא; החברה בישראל והפוליטיקאים שלה הפכו אותו למשהו שהוא ספק כוח שיטור לאומי, ספק ארגון שמרטפות לאומי. המפקדים אינם פנויים היום להתאמן ולבנות את הכוח כדי להגן על המדינה ואזרחיה מפני אויבים ואיומים חיצוניים, כיוון שהם טרודים במשימות של אכיפת חוק בשטחים - או בריצוי ההורים, העיתונאים וחברי-הכנסת, המתקשרים אליהם בסלולרי"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3365273,00.html
לא צריך לחפש הרבה. זאת הפסקה הראשונה

ישן 18-02-2007, 01:42

טוב אני מודה אני סגן הרמטכל קפלינסקי, ואם לא אז אלוויס פרסלי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "מבית היוצר של חזי-בזי"

העיקר שהשגתי את מטרתי באשכול זה.. יותר מ1100 צפיות של גולשים שראו איך מפילים מסוק מטיל כתף והתפוצצות אמיתית של מטען על אנשים...
הווכוח הילדותי שאתם התחלתם הוא שולי לעומת הנושא עצמו..
וכן אני מודה שציטטתי פסקה אחת של רון בן ישי, מה שכל אחד עשה לפחות בחיים שציטט מישהו.. רק אל תפרסם בעיתונות מודעת "מבוקש" על שמי... . לא קרה כלום.. יש לי מאות הודעות ורק בודדות מהן אבל ממש בודדות, הם לא מושלמות.
לא משנה לאיזו רמה תרצו לרדת.. המסוק שנפל והמטען שהתפוצץ הינם צילומים נהדרים שהיה שווה למענם לפתוח אשכול.. הרבה יותר שווה מאשר לפתוח כמו כמה אנשים בפורום אשכול מיוחד רק כדי להראות צילום של שתי F-16 במבנה וכל שאר התגובות הם "תודה רבה על התמונות הנהדרות" "וואו" "כל הכבוד" וכדומה..
לל"ט.
מחר אני דן חלוץ רק כדי לעדכן אתכם..

ישן 16-02-2007, 10:46
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "למי שזלזל בטיל כתף נ"מ ובמטענים... נא לחשוב פעמיים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hezibezi
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1120862

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1120940

הראשון כנראה באפגניסטאן או עיראק, רק משער לא יודע בדיוק איפה, למרות שכתוב שזה בלבנון מה שלא ניראה לי בכלל

השני בעיראק או בעזה, גם לא יודע למרות שכתוב שזה בשטחים, לא בטוח גם.
..

למען הסר ספק, הסרטון הראשון הוא של הפלת מסוק רוסי (נראה כמו Mi24 אבל אני רחוק מלהיות מומחה בזיהוי מסוקים) בצ'צ'ניה. סרטון ישן מאד ש"העלו" (או פשוט מצאו אותו בשיטוט באינטרנט והדביקו את הקישור) לא מעט פעמים. יש גם גירסה ארוכה יותר שמראה את ההתארגנות של החמושים לפני ירי הטיל, והסרטון בדרך כלל בא גם בליווי פסקול של מוסיקה מקומית.

הסרטון השני הוא של מטען חבלה בעיראק, לפני כשנתיים. האזרחים המקומיים התקהלו סביב המטען והמחבלים הפעילו אותו.
ישן 18-02-2007, 13:26
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Fox450 שמתחילה ב "התצלום התחתון מעניין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fox450
רואים בו תרגולת הגנה על מטוסי תובלה בנחיתה/המראה בשד"ת קאבול.
היות ומספר פעמים מטוסים גדולים נפגעו מטילי כתף בשלבים אלה, הוטל על צוותי הינד ללוות אותם ולהטיל נורים בנתיב שלהם כדי לסוכך עליהם. ישנם ותיקי אפגניסטן הטוענים כי פקדו עליהם להכנס לנתיב הטיל במקרה של שיגור כדי למנוע בכל מחיר פגיעה במטוס.

מעניין מאוד אבל זו לא הוראה רלוונטית
בצורה שהם טסים בתמונה, לא נראה לי שזה ממש מגן על המטוס, צריך לטוס ממש צמוד למנוע שלו בכדי שתהיה השפעה של הנורים..ואני לא חושב שהמסוק יכול לעשות זאת בהמראה של מטוסי תובלה..
גם עניין הכניסה לנתיב הוא לא רלוונטי למסוקים, עם המהירות ויכולת התמרון של מסוק, אין לו את היכולת לתמרן עצמו לטיל שלא נורה עליו...
אמיל.

ישן 18-02-2007, 10:48
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "טוב אז צריך לעשות בדק בית בביסנ"מ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
כי אותי לימדו שאכן לטיל ה1 במשפחת טילי ה"ברקן" קראו רד-איי(עין אדומה ככוונה לכך שהוא בעל ביות אינפרא-אדום).

וכשהוא הגיע לארץ הוא נקרא "בזק"(ואם אני לא טועה יוסף טריגר(מקווה שלא טעיתי בשם) הצליח ליירט מטוס סורי איתו במלחמת של"ג)

בכל אופן המדריכות ברקן לימדו אותנו שהרד איי זה הגרסא המוקדמת ביותר של הסטינגר-מה שמתברר כלא נכון.

לא הטעו אותך בביסנ"מ, הרד-אי הוא בהחלט הגרסה המוקדמת של הסטינגר, או יותר נכון להגיד, הסטינגר הוא גירסה חדשה של הרד אי, שמו הראשון של הסטינגר היה... רד אי 2, עד שהחליפו את השם לסטינגר.
כפי שכתבו כאן, שניהם טילי IR (מונחי חום..), כמובן שהסטינגר מתקדם הרבה יותר ואני לא יודע כמה כבר דומות הגרסאת החדשות של הסטינגר לאביהם הרד-אי...
אמיל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר