לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2007, 15:10
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MOI שמתחילה ב "[QUOTE=cohenrm]שמע כעיקרון..."

טוב תראה, קצת מידע:
קרם לחות=שומר על איזון הלחות בעור, ככה שהעור לא יהיה שמנוני מדיי, לא יהיה יבש מדיי וכו'...
קרם לחות גם נותן צבע אחיד לעור, שלא יהיה גוונים שונים בכל מקום.גורם לעור לא להיראות מחוספס.
פילינג=שמים על הפנים, גורף לקילוף תאים מתים ואז העור נראה נקי וכו'..
קרם הגנה=השמש ומכשירים מקרינים על העור שלנו, מאיצים את הזדקנותו ואת הופעת הקמטים. קרם הגנה ממזער את כמות הקרינה והנזק הנגרם.
מי פנים+אלכוהול= מנקים את התאים החיים מחיידקים ואבק ושומנים שמצטברים על העור. נותן ויתמין E ומונע זיהומים.
תחליב פנים=פילינג עדין (בד"כ לשימוש יומיומי) שמוריד שכבה דקה של תאים מתים.

יש גם בין השאר "קרם עשיר" שמומלץ לשים אם יש יובש במקומות מסויימים או קרם נגד קמטים שיעיל מאוד ומאחר את הופעת הקמטים בעור..

מקווה שעזרתי

חזרה לפורום
ישן 17-02-2007, 15:44
  MOI MOI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "טוב תראה, קצת מידע: [b]קרם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohenrm
טוב תראה, קצת מידע:
קרם לחות=שומר על איזון הלחות בעור, ככה שהעור לא יהיה שמנוני מדיי, לא יהיה יבש מדיי וכו'...
קרם לחות גם נותן צבע אחיד לעור, שלא יהיה גוונים שונים בכל מקום.גורם לעור לא להיראות מחוספס.
פילינג=שמים על הפנים, גורף לקילוף תאים מתים ואז העור נראה נקי וכו'..
קרם הגנה=השמש ומכשירים מקרינים על העור שלנו, מאיצים את הזדקנותו ואת הופעת הקמטים. קרם הגנה ממזער את כמות הקרינה והנזק הנגרם.
מי פנים+אלכוהול= מנקים את התאים החיים מחיידקים ואבק ושומנים שמצטברים על העור. נותן ויתמין E ומונע זיהומים.
תחליב פנים=פילינג עדין (בד"כ לשימוש יומיומי) שמוריד שכבה דקה של תאים מתים.

יש גם בין השאר "קרם עשיר" שמומלץ לשים אם יש יובש במקומות מסויימים או קרם נגד קמטים שיעיל מאוד ומאחר את הופעת הקמטים בעור..

מקווה שעזרתי

תודה, בהחלט עזרת!

ממתין לתגוביתיהם של שאר חברי הפורום...
חזרה לפורום
ישן 19-02-2007, 01:26
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MOI שמתחילה ב "[QUOTE=cohenrm]טוב תראה, קצת..."

מה ש-cohenrm שכח להזכיר זה שפילינג עדין הוא יומיומי ופילינג עמוק הוא פעם-פעמיים בשבוע.
ובנוסף מה שחסר הוא שלמי שיש פצעי בגרות (בעיקר ברמה המוגלתית שדורשת רואקוטן) אסור לעשות פילינג עמוק עד שיעברו הפצעים כי זה רק יזיק!
אלכוהול יתרום להקטנת הפצעים. תחליב פנים יעזור לתהליך השיקום מהפצעים. קרם לחות לעור שמן לא יזיק אלא רק יתרום. קרם לחות אחר עלול להזיק ואף להחמיר את הפצעים.
תימנע משטיפת הפנים יותר מפעמיים ביום ואל תשתמש בקרם לחות או מרכך לשיער כי הם מחמירים את פצעי הבגרות.
קרם עשיר בוודאי שלא יתאים לך כרגע כי עור אקנתי (בעל פצעי בגרות) צריך להתרחק מדברים שומניים ומרככים למיניהם.
לגבי קרם הגנה- רק קרם הגנה נטול שומן או דל שומן.
במידה ותשתמש באלכוהול, מי הפנים לא נחוצים.

חזרה לפורום
ישן 19-02-2007, 16:40
  MOI MOI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tkhg שמתחילה ב "מה ש-cohenrm שכח להזכיר זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tkhg
מה ש-cohenrm שכח להזכיר זה שפילינג עדין הוא יומיומי ופילינג עמוק הוא פעם-פעמיים בשבוע.
ובנוסף מה שחסר הוא שלמי שיש פצעי בגרות (בעיקר ברמה המוגלתית שדורשת רואקוטן) אסור לעשות פילינג עמוק עד שיעברו הפצעים כי זה רק יזיק!
אלכוהול יתרום להקטנת הפצעים. תחליב פנים יעזור לתהליך השיקום מהפצעים. קרם לחות לעור שמן לא יזיק אלא רק יתרום. קרם לחות אחר עלול להזיק ואף להחמיר את הפצעים.
תימנע משטיפת הפנים יותר מפעמיים ביום ואל תשתמש בקרם לחות או מרכך לשיער כי הם מחמירים את פצעי הבגרות.
קרם עשיר בוודאי שלא יתאים לך כרגע כי עור אקנתי (בעל פצעי בגרות) צריך להתרחק מדברים שומניים ומרככים למיניהם.

תודה רבה!

אבל יש כמה דברים שלא הבנתי...
בעזרת מה אני יכול לעשות פילינג עדין /פילינג עמוק?

האם תוכל לתת לי שמות של תכשירים ספיציפים של פילינג עדין /פילינג עמוק / תחליב פנים/ קרם לחות/ מי פנים?
חזרה לפורום
ישן 19-02-2007, 18:16
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MOI שמתחילה ב "[QUOTE=tkhg]מה ש-cohenrm שכח..."

לך לסופר פארם ותבקש את המוצרים ויציעו לך חברות שונות.
אני ממליץ על קרם לחות של Sebocalm, שטוב לנו- אלה שסובלים מאקנה ומעור שמן בכללי.
פילינג עדין נעשה ע"י סבון מיוחד (קשה/נוזלי). יש פילינג עדין של Dove, שהוא נוזלי (נקרא: תחליב פנים) ומאוד נוח לשימוש לטעמי. אם אתה מעדיף סבון קשה, יש של C&B ואני ממליץ לקנות אותו ב"אביגייל" אם יש באיזור שלך את החנות הזו... אם לא אז בסופר פארם (המחיר כמעט כפול בסופרפארם).
פילינג עמוק ניתן לרכישה בקופסא והוא מין משחה שמורחים על הפנים ומורידים לאחר זמן מסויים (כמו מסיכות).
אם כבר נזכרתי במסיכות- גם זו דרך לטפל בפנים. מסיכות שחורים עוזרות במצב של אקנה.
כל סוגי המי פנים הם אותו בולשיט. לא חושב שיש הבדל, אבל לך אני ממליץ אלכוהול כי רמת האלכוהול במי פנים נמוכה מאוד ובאלכוהול 70% היא גבוהה וטובה לעור עם אקנה.

חזרה לפורום
ישן 20-02-2007, 12:15
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MOI שמתחילה ב "תודה רבה! תוכל רק לומר לי..."

קרם לחות וקרם הגנה מעורב איתו או עליו- פעמיים ביום
אלכוהול/מי פנים- פעמיים ביום
תחליב פנים/סבון פילינג (שניהם פילינג עדין)- כל בוקר
מסיכות- רשום על הקופסא. בד"כ פעם-פעמיים בשבוע.
כל הידע בא לי מאתרים שונים שבדקתי בהם את הנושאים ומניסיון. רוב הידע מאתר העור הישראלי.
אני משתמש כמעט בכל התכשירים ועדיין קשה לראות אצלי תוצאות כי האקנה שלי מסרב להיעלם.
אני משתמש בתכשירים אבל עדיין ממשיכים לצוץ לי פצעונים פה ושם והעור מסרב להירפא מזה לגמרי.
מקווה שיעבור כבר =] מה שכן ראיתי תוצאות טובות עם כל התכשירים שהשתמשתי.
שכחתי להזכיר שיש נוזל שנקרא אקטיב ריפיינר סקין, שהוא תכשיר שמונע שחורים ומזין את העור במלא ויטמינים ושמנים שונים. הוא עושה לי את העור חלק ובריא לעור בכללי ליומיום. עולה 96 ש"ח בסופר פארם =] חחח היה מבצע אל תיבהלו! עלה לי 57.

חזרה לפורום
ישן 19-02-2007, 08:36
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MOI שמתחילה ב "[QUOTE=cohenrm]שמע כעיקרון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tkhg

אמרתי לך יש כאן חבר'ה מבינים

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר