לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2007, 08:51
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
סיפור אמיתי מתקופת מלחמת לבנון השניה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asya_kor שמתחילה ב "טעויות נפוצות בדייט"

ביום ההולדת שלי (יום לפני תחילת המלחמה) התחילה איתי מישהי. נראתה לא רע, ועשתה רושם ראשוני מאוד חיובי.
קבענו לצאת בסוף השבוע (זה היה ביום שלישי), אבל המלחמה קצת הרסה את התוכניות, אז החלטנו שאגיע אליה- היא גרה בקיבוץ ליד חיפה ולי יש אוטו, כך שזה פותר את בעיית ההגעה והמרחק מהנפילות, שאז עדיין לא הגיעו לאזור חיפה.

הגעתי אליה, דיברנו, צחקנו, שמענו מוזיקה, ואז...
היא הוציאה באנג.
התחילה לעשן, שאלה אם גם אני רוצה. כאן המקום להזכיר (שוב) שאני לא שותה אלכוהול, לא מעשן, ובטח לא עושה סמים. מאותו רגע הדבר היחיד שרציתי היה לעוף משם הביתה.
משכתי עוד איזה שעה שם, ונסעתי הביתה (לא עשינו כלום, ביוזמתי).

אחרי מספר ימים היא התקשרה אליי ושאלה אם אני רוצה לבוא אליה, היא עברה לחדר חדש בקיבוץ ורוצה ש"אבוא לראות אותו". אמרתי לה שממש עכשיו אני במילואים (מה שלא היה נכון).

מאז יצא לי לפגוש אותה באוניברסיטה כמה פעמים. מהצד שלי זה היה "שלום", מהצד שלה קצת יותר מזה. אני חושב שהיא הבינה את הרמזים שלי- שאני לא מעוניין, והכול בגלל הבאנג.

מי לעזאזל מוציא באנג בדייט ראשון?

*יש לי חברה, כמעט חודשיים, והיא גרה בקיבוץ הסמוך לנרקומנית...

תוספת:
אחרי מספר חודשים התברר לי שהיא למדה בכיתה עם עוד שתי בחורות שיצאתי איתן.
שלושתן מקיבוצים שונים בגליל המערבי (המבאנגגת עברה לאזור חיפה לא מזמן) ולמדו באותה כיתה בביה"ס של המועצה האזורית...

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 20-02-2007 בשעה 08:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2007, 15:40
  -Back to reality- -Back to reality- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.07
חע
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "יצאתי עם מישהי היום (חזרתי לפני כמה דקות)"

asya_kor יצא לדייט עם בחורה, אבל היה לו נאדים, אבל הוא לא רצה שהיא תישמע, אז הוא עשה רעשים ברקיעת רגל בריצפה ואמר: "אחחח נירדמה לי הרגל." אמרה לו הבחורה: "שומעים את הנחירות..."
מבואס יצא ממנה ופגש חבר, שנדף ממנו ריח טוב, שאל אותו asya_kor: "מזה הריח הזה?" ענה לו החבר:"אפטרשייף"... שאל אותו החבר:"יייייווו ומזה הריח הזה?" ענה לו asya_kor :"אפטר טונה בצל.."
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהני מזוכיסטית, דיסקרטית, אנטיפטית, פרזיטית, מיזרכיסטית, אנורקסית, דיסקרטית, אגואיסטית, סדיסטית, שובניסטית, פמיניסטית, אלכוהליסטית,אתאיסטית,קומוניסטית, אנרכיסטית, נדליסטית, נרקומנית, סוציומטית, אנטישמית,
בשתי מילים-שמור מרחק!

חבר הוא מי שמבין את עברך, מאמין בעתידך ואוהב אותך כפי שאתה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:49

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר