לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2007, 23:12
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השבוע שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

התלבטתי אם לכתוב את זה באותו אשכול שבו פתחתי אבל למען הסדר הטוב החלטתי לשים את זה בתור הודעה כמו השאר ישימו:
השבוע שלי היה מקסים בעיקר בגלל שהשבוע חגגנו 5 שנות נישואים ויצא המקרה שגם אישתי היתה בחופש ואני יכולתי לארגן לי חופש וניצלנו את המצב ונסענו לצימר בראש פינה לכמה ימים, האמת הצימר היה דיי פשוט וסתמי אבל האיזור מאוד יפה נסענו שוב בהרכב החדש לאחר שבנובמבר נסענו והיה מוצלח וההרכב החדש הוא אני אישתי הילדה/ תינוקת והכלבה כך שכולם יכולים להנות
הגענו ביום שני בערב לצימר התארגנו וכבר היה דיי מאוחר אז מלבד קצת טלויזיה שם לא עשינו הרבה והלכנו לישון. למחרת יצאנו לטיול נחמד באיזור ואדי ראש פינה (חכמולוגים שכמונו שכחנו את הכובעים בבית אז היינו צריכים לארגן מסלול שיש בו הרבה צל כדי שלא נתייבש ובייחוד לא הקטנה) וגם הגענו לצפת. בערב ישבנו במסעדה טובה לחגוג את היום נישואים, ולמחרת טיילנו בהר מירון וביום האחרון טיילנו בהר תבור, הנוף שם עוצר נשימה והיה לנו קטע בסוף שכמו שאנחנו יורדים ברכב מההר ועוצרים לרגע בסיבוב במקום שאפשר לראות שוב את הנוף אנחנו פוגשים את אחותי שגם יצאה לנופש בדרך להר. מה הסיכוי אה?
חזרנו הביתה מרוצים מאוד מהטיול

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 08:11
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
כשגילו שיש לו את זה הייתי בת 13..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "איך אפשר להסתיר דבר כזה במשך..."

באותה שנה גם אבא של חברה שלי נפטר מסרטן.. העדיפו לא להגיד לי ממש את השם.
מה שידעתי זה שצריך להוציא לו את הטחול, שהוא אנמי והמערכת החיסונית התחלשה אז חשבתי שמה שעושים לו כל שבוע זה רק בדיקות, או התרמת דם.. לא הבחנתי במשהו יוצא דופן מהרגיל (אבא שלי אכל את גושית השטן- פטרייה קטלנית ועדיין חי, כח הסיבולת שלו די חזק טפו טפו..)
ככה אפשר להסתיר 3 שנים סרטן (:
עכשיו המצב קצת השתנה, אז היו חייבים לספר (וגם אז לא ממש רצו שאני אדע את השם..)

תודה רבה לכולם על התמיכה (:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר