לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 00:22
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מכיר את ההרגשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ' שם בדוי שמתחילה ב "איך ליזום נשיקה?"

פעם כשהייתי נדמה לי בכיתה י' ישבתי עם ידידה שלי באיזה חניון בלילה וצפינו בשמיים ואני לא יודע בקשר אליה אבל אני רציתי לנשק אותה וחיפשתי רמזים אם כדאי לעשות זאת או לא, ההתלבטות הגדולה היתה אם לעשות את הצעד ואז אולי זה יקלקל משהו במערכת יחסים הארוכה והטובה שלנו או שלא וכיוון שלא ראיתי שום רמז ועד כמה שאני זוכר (סך הכל זה קרה לדעתי לפני בערך 20 שנה (וואו 20 שנה כבר עברו )) ניסיתי להטות את הראש אליה ולהתקרב אבל לא ראיתי שום נכונות מצידה ולכן ויתרתי

לדעתי כמו שאוסקר כתב פה ומה שאני עשיתי בערך אם אתם יושבים אחד ליד השני תתקרב אליה עם הראש וקצת לכיוון הפנים ואני מאמין שאם היא גם תרצה היא תמשיך ותפגוש אותך ואז תהיה הנשיקה
אפשר גם להשתמש ביד שתלטף קלות את הלחי (אולי בהתחלה בתירוץ שיש איזה לכלוך) ואז גם היד תכוון ואם הראש ינוע לכיוון נראה לי שיהיה לה ברור שזה מה שאתה רוצה
קח רק בחשבון שאולי היא לא תרצה ואז אולי יהיה מצב לא נעים אבל מצד שני צריך לקחת סיכונים אחרת החיים יהיו משעממים |קורץ.,
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 22:40
צלמית המשתמש של O-SilveR
  O-SilveR O-SilveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ' שם בדוי שמתחילה ב "איך ליזום נשיקה?"

חכה לסילבסטר :-)

ועכשיו ברצינות...הרעיון של פשוט לשאול "אפשר לנשק אותך?" זה חוסך הרבה מבוכה וככה אתה גם ניגש לנשיקה עם יותר ביטחון שזה מה שהיא רוצה, ניסיתי פעם אחת וזה לא הרס ת'סיטואציה, להיפך, זה הפך את הסיטואציה לפשוט נוחה הרבה יותר
עוד משהו שניסיתי זה הנשיקה הקטנה החמודה בהפתעה...זה קורה בסיטואציה שאין כבר מה לומר ויש מבט ויש חיוך...אז אתה פשוט מדביק לה נשיקה קטנה אבל עם רגש בשפתיים ונותן לה חיוך חמוד של "אופסי...", אם היא מחייכת בחזרה אז אתה יכול לרשום V ולהמשיך
וכמו שהזכירו כבר בתגובות הנוספות, חלק מהחוויה זה פשוט ללכת על זה בשיטת הקפה, ככה אני קורא לזה...למה קפה? כי כמו שבקפה אתה צריך לכבות שניה לפני שהוא גולש אז אתה צריך לנסות לנשק כשאתה מרגיש שהלב שלך דופק כל כך חזק שעוד שניה אתה מתפוצץ...(אני אשמח לתגובה על השיטה שהמצאתי, תודו שזה דימוי מקורי חחח)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר