לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 13:44
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת מה שבראש! :)

העתקתי את זה מפורום "מה שבלב" כי כאן יש אנשים יותר מצחיקים וגם כי בא לי קקי (נו.. לא ידעתי מה לכתוב וזה יצא סוגשל חרוזי)

בקיצר, תכתבו 5 דברים עליכם ואז ניהיה כולנו מגובשים ונכיר אחד את השני ואז גם נוכל להפגש ולשחק סקווש ביחד!!

אז אני אעתיק מה שכתבתי שם:
1) ביום הולדת 17 בזמן שהמשפחה שלי עשתה לי פיקניק באיזה יער בצפון אני וחברה שלי עשינו את זה על ספסל במרחק 150 מטר מהם (ואיכשהו הם לא עלו עלינו חחח)

2) זכיתי מקום שני בתחרות רובוטים. ות'אמת... לא עשיתי כלום בעשייה של הרובוט...

3) אני לא יודע להתחיל עם בנות ואפעם לא התחלתי עם מישהי

4) לראות בנות אשכנזיות ששומועת מוסיקת ראפ ורוקדות זה מצחיק אותי מאוד כנ"ל לבנים שרוקדים במועדונים

5) בתעודה היו לי 95 חיסורים ואיכשהו הצלחתי לשכנע את המורה לרשום לי 30 חיסורים

יאללה! שוט!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 14:21
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת מה שבראש! :)"

1. באפריל אני הולך לעשות את הפסיכומטרי הרביעי שלי...
2. לא שירתתי בצבא.
3. אני עובד בחברת תקשורת גדולה כנציג שירות...
4. האדם הכי הזוי שדיברתי איתו היה איש אשר משדרג כל חצי שנה-שנה לבנו את הסולולרי. הקטע ההזוי הוא שבנו נהרג באינטיפאדה לפני כמה שנים...
5. אני נורא ביישן עם בנות, היחידות שהתחלתי עוד איכשהו איתן די סירבו, לכן אני נמנע מליזום.
6. אומרים עליי שאני נורא מצחיק.
7. אני עובר כל יום כמעט באוניברסיטה של נור ועוד לא ראיתי אותו.
8. יש לי יומולדת עוד שבוע בול, אין לי מצב רוח לחגוג אותו בגלל כמה וכמה סיבות ואירועים שהלמו בי לאחרונה, אני מאמין שעוד אפתח על זה אשכול במה שבלב כשהסיוט שאני נמצא בו יחלוף.
זהו...

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 24-02-2007 בשעה 14:24.
ישן 24-02-2007, 15:32
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "5 דברים שלא ידעתם עליי - מהדורת מה שבראש! :)"

1 . אני שותה 4+ פעמים בשבוע
2 . אני ממש ממש גברית...
3 . יש לי ריבועים בבטן.. לא הרבה אבל אלה שיש לי ממש חזקים...
4 . יש לי 8 מחשבים בבית
5 . עוברת עלי תקופה ממש ממש טובה עם בנים... 3 חתיכים וחמודים לבחירתי
6 . אני בת 18 ועדיין בתולה
7 . נשקים סכינים והומואים ממש עושים לי את זה...
8 . אני האדם הכי הזוי בעולם.. הכל קורה לי... נפל עלי פלורסנט , הפילו אותי בתחרות הרמת פצוע וממש נפצעתי, קיבלתי שידה\ארון\הרבה הרבה כדורים\וכו.. בראש , ואלה רק הדוגמאות שעלו לי בראש...

ישן 24-02-2007, 17:19
צלמית המשתמש של Aviv-Y
  Aviv-Y Aviv-Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviv-Y שלח הודעה דרך MSN אל Aviv-Y Facebook profile
מידע נו שיהיה...

1- אני לא אוהב לאכול סלט (שזה כולל: עגבנייה, מלפפון ובצל),
__אני אוהב כל דבר בנפרד ורק בחתיכות גדולות

2- יש לי רישיון כבר יותר מ-4 שנים, אני מודה שאני רוב הזמן "פסיכי" על הכביש
__ועד היום (טפו, טפו, טפו) עברתי רק תאונה מסוכנת אחת ובה לא אני הייתי על ההגה
__...רק חבל שזה היה הרכב שלי

3- עד כיתה ו' (כולל) היו לי משקפיים בגלל פזילה עצבנית ביותר
__כל עדשה הייתה נראית כמו תחתית של בקבוק ערק () ועד כיתה ג' זה היה גם עם רטיית פלסטר שכזו על עין ימין

4- אני תמיד קורא את ההורוסקופּ השבועי במוסף "7 ימים" ומאמין שזה באמת מה שיקרה
__ומשום מה זה תמיד קשור לרווח/בזבוז של כסף

5- חודש לפני השחרור המיועד שלי פרקתי את הכתף ועכשיו אני נמצא בהליכי תביעה נגד הצבא
__ובינתיים ממשיכים לדחות לי את מועד השחרור

נערך לאחרונה ע"י Aviv-Y בתאריך 24-02-2007 בשעה 17:22.
ישן 24-02-2007, 21:27
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
כתבתי כבר ב"מה שבלב", אבל נעשה חדש כאן.. (:

1. כשאני לבד בבית אני הופכת להיפר אקטיבית

2. כל השוליים של המחברות שלי מקושקשים ומאויירים ואני לא יכולה בלי זה, אם אין לי על מה לצייר אני מציירת על עצמי.

3. לא מסוגלת לשמור על סדר במשך יותר משלושה ימים.. (בין אם זה החדר שלי, הארון שלי או הלוקר..)

4. המורה שלי לספורט אמרה לי פעם שאני לא אהיה עקרת בית טובה (כי לא רציתי להפוך את החולצות של ליגת הכדורעף לפני שאני מקפלת אותם, מה הטעם?)

5. איכשהו תמיד יוצא שבאירועים כלשהם, או ליד הרבה אנשים אני מביכה את עצמי.. למרות שכבר התרגלתי ואני לא מובכת בקלות.

ישן 25-02-2007, 07:55
  בת לילה בת לילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "כתבתי כבר ב"מה שבלב", אבל נעשה חדש כאן.. (:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
1. כשאני לבד בבית אני הופכת להיפר אקטיבית

2. כל השוליים של המחברות שלי מקושקשים ומאויירים ואני לא יכולה בלי זה, אם אין לי על מה לצייר אני מציירת על עצמי.

3. לא מסוגלת לשמור על סדר במשך יותר משלושה ימים.. (בין אם זה החדר שלי, הארון שלי או הלוקר..)

4. לא רציתי להפוך את החולצות לפני שאני מקפלת אותם, מה הטעם?

5. איכשהו תמיד יוצא שבאירועים כלשהם, או ליד הרבה אנשים אני מביכה את עצמי.. למרות שכבר התרגלתי ואני לא מובכת בקלות.

כל זה נכון... -_- מה הטעם בלהפוך חולצה?

ישן 24-02-2007, 21:40
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
5 דברים שלא ידעתם עליי (ואולי כן)

1. יש לי חברה חדשה, כמעט חודשיים. היא בסך הכול החברה הרצינית השנייה שלי (ביה"ס יסודי וחטיבת ביניים לא נחשב). לפניה הייתי עם מישהי 5 שנים (כן, אין כאן טעות, חצי עשור). אותו קשר הסתיים לפני קצת יותר משנה. מאז יצאתי עם כמה בנות אבל לא יותר מזה.

2. אני גר עם שותפה בחיפה, אני לא "מת" עליה, וזה בלשון המעטה. היא חסרת אחריות, מבולגנת, ואי אפשר לסמוך עליה. לזכותה ייאמר שהיא נראית ממש טוב אבל זה ממש לא איכפת לי, רק לבנים המסכנים שמתחילים איתה ולא יודעים מה מחכה להם...

3. מחר או מחרתיים בבוקר אני הולך לקנות כרטיסים למשחק של מכבי חיפה נגד אספניול (אלון, מה קורה איתך בסוף? לקנות גם לך?).

4. מכור ל"כריות" לארוחת בוקר. אני מחסל אריזת 900 גרם בקצת פחות משבוע.

5. לפני שבועיים הייתי בהקרנה מיוחדת לעיתונאים של הסרט "בופור"- על פי הספר "אם יש גן עדן" של רון לשם. יש למה לצפות...

ישן 24-02-2007, 22:27
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...

1) אני מכור לפלאפונים, אני יודע כול דגם מה התכונות והחסרונות שלו, אפילו מכשירים שמעולם לא יצא לי לראות
2) שונא ירקות, במיוחד עגבניה, זה מגעיל אותי, שאני מחזיק אחת שהיא סגורה אני נגעל.
3) אני מכור לסדרות, ראיתי 24 עונה ראשונה ושנייה, עכשיו אני בשלישית, את רביעית אני אביא מהבלוקבאסטר, ואת החמישית יש לי כבר במחשב
אני רואה במקביל LOST, ורוניקה מארס, פריזן ברייק, הירוס, דירט, האוס... בעבר ראיתי המגן, ועוד כמה סדרות שאני כבר לא זוכר..
4) אוהב אנימות (לא מהסוג הזול כמו דרגון בול זי או יוגיהו) אלה אנימות רציניות עם הרבה אקשן, את האנימות הטובות שראיתי יש לי על דיסקים, שבקרוב אני מעתיק אותם למשחב וצורב מחדש על דיסקים של DVD. (אגב, כול האנימות הן באנגלית)
5) אוהב לשבת על חברים על נרגילה למטה, לא אוהב להשאר יותר מידי בבית בחוסר תעסוקה.

ומה שאני הכי אוהב את זה הלילה, אני יכול להשאר ער כול הלילה במחשב.. עם שירים באוזניות וסתם לגלוש, כול הלילה, זה מה שהייתי עושה לפני שהתגייסתי.

ישן 26-02-2007, 02:04
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
הנה כמה דברים עליי

1. אף פעם לא שברתי שום חלק בגוף שלי
2. אני לא יודע לשחות אבל אחד השאיפות שלי בצבא זה ללכת לחובלים (למרות שהגיבוש שם הכי מסריח בעולם!!)
3. הפעם הראשונה שעשיתי סקס הייתה במלון בפולין במשלחת
4. אני מכור לסדרות עם בנות לוחמות (זינה, באפי....)
5. אני אוכל כל דבר ובכמויות (חוץ מכבד וחצילים) ולא משמין
6. יש לי פירסינג בלשון ובגבה ואני הולך לעשות קעקוע ב-3.1
7. רוב החברים והידידות שלי אומרים לי שאני אוהב את עצמי יותר מידיי (ואני תמיד טוען שלא ואפילו אם הייתי אז בהחלט יש מה לאהוב )
8. אני לא מאמין באלוהים אבל במצבים קשים אני מוצא את עצמי מדבר אליו
9. לדעתי טל (RedHunter) סקסי למרות שהוא קטין
10. החברה הרצינית היחידה שהייתה לי נמשכה 3 וחצי חודשים ואחרי חודשיים בטעות נפלט לי "בחיים לא הייתה לי חברה"...
11. אני מעריץ שודדי בנקים- לדעתי לשדוד בנק זה מגניב!!!

קצת נסחפתי אבל תצטרכו לסלוח....

ישן 26-02-2007, 12:41
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
מה אתה משתגע? מסריח במובן קשה אחושרמוטה
בתגובה להודעה מספר 218 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "גיבוש הכי מסריח בעולם? ככה..."

דוחפים אותך באמצע הים לתוך איזה מיכל ואתה צריך להיות שם איזה כמה שעות... כולם מקיאים שם על כולם
חבר שלי בדיוק חזר מגיבוש חובלים מלא שברי מאמץ ברגליים... סיפר שזה אחד הדברים הקשים
לא זלזלתי חס וחלילה.... אם הייתי מזלזל לא הייתי רוצה ללכת....
ואני האחרון שמזלזל בצבא שלנו יא אידיוט.... אתה לא מכיר אותי אז אל תבוא אליי בכלל עם "אתה מזלזל בצבא"... כי אני הכי לא בארץ!
אז תרגע קצת אחי... ובוא תגיד לי מה למדת עליי? ולמה אני שחצן אפס? (אחרי שליבנו את חוסר ההבנה הקטנה שגרמה לך לצאת עליי) אני אשמח לדעת

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 26-02-2007 בשעה 12:59.
ישן 26-02-2007, 15:39
צלמית המשתמש של yotman
  yotman yotman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06

תורי (אני לא מגיב בפורום הזה הרבה, אבל הדיון מגניב אז למה לא )

1. הייתי דלוק על הידידה הכי טובה שלי במשך 4 שנים ולא יכלתי להגיד לה את זה, בסופו של דבר אמרתי לה את זה באייסיקיו :\
2. יש לי חברה כבר שנה וחצי, אני אוהב אותה עד השמיים אבל אני לא רואה את עצמי חיי איתה...
3. בגיל 17 שקלתי 42 קילו (גובה 160), וזה לא שהייתי אנורקסי או משהו - אני פשוט קטן מצ'וקמק כזה...
4. אני מנגן על כינור שנה 11, על גיטרה (רגילה) שנתיים וחשמלית שנה..
5. למרות העובדה שאותרתי כמחונן מגיל צעיר ועברתי המון העשרות במגוון תחומים, סביר להניח שלפני האוניברסיטה אני אצטרך לשפר 90 אחוז מהבגרויות שלי...
6. למרות שהתאמנתי בכושר קרבי במשך שנה וחצי לפני הגיבוש חובלים, פרשתי ביום הראשון...
ישן 26-02-2007, 21:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05

1. אני מכור למוצר אוכל מוכן של טבעול שנקרא "תבשיל כפרי". כבר 10-12 שנה שאני אוכל כמויות ממנו ודי מפחד שיום אחד הוא יעלם. הבעיות העיקריות הן שהוא מאוד יקר (יחסית לאוכל מוכן) ושאני נראה מאוד מרוצה כשאני אוכל אותו אז הסובבים תמיד רוצים גם כן.

2. בצפייה בטלוויזיה או קריאת עיתון (שניהם נדירים בשנים האחרונות) אין לי שום העדפה מיוחדת לשום דבר ואני מרותק באותה מידה לפרק של PUCCA כמו לפק של "תיקי הFBI" בדיסקברי. מה שנופל ראשון כשאני מדליק.

3. לא נמשך, ומעולם לא נמשכתי, לחזות של המראה ה"ישראלי", (לא לאף אחד מה 4-5 מראות כאלה...). לא משהו קריטי שמפריע מה שכן. מצד שני מבחינה מנטלית הישראליות (בהכללה גסה) בהחלט עדיפות בעיני על הגויות - כל זה הופך אותי לגבר מאוד מאושר במדינתינו שבה אפשר להנות מחברות אמיתית עם בחורות בלי שהראש מסתובב לו לכוונים אחרים (מעולה כשאתה נשוי ועובד במקצוע שבו הרוב נשים!).

4. יש לי אפס סבלנות לכל מיני מאמצי פוזות ואנשים שמחזיקים בדעות בגלל שככה הם רוצים להראות. קשה לי מאוד להתאפק ולא להפציץ אותם בירידות (למרות שהתכונה רדומה מחוסר פנאי).

5. בדיבור אני ממצה, אבל בכתיבה מאוד קשה לי לתמצת... מעולם לא עניתי על שאלה במבחן עיוני בפחות ממקסימום המרחב שהוקצה לכך.

6. (זה רק עבור אלה שהבינו את 5 גם בלי שאציין את זה במפורש) - אני בז לאנשים שאוהבים מכוניות יותר מאשר בני אדם (ולכן אני אוטומאטית אנטיעארס מושבע). בעברי כסטודנט צעיר איזה חטיאר צפוני כמעט דרס אותי בסיבוב הקטלני ליד גשר הירקון ועוד העיז לצרוח עלי ולקלל. לא הזיז לי בגרוש הקללות, אבל רק בשביל ה BMW הכסופה שהקיפה אותו, צעדתי 5 מטר אחורה, ועשיתי לו צלחת לויין חביבה על הדלת (שברתי שני אצבעות בכף הרגל, והפיטריה החביבה שהחליפה את הציפורן של הבוהן (ירושה מצה"ל) קרעה לגמרי את העור של האצבע...

בכל מקרה, היה שווה!

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 26-02-2007 בשעה 21:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.55 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר