לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2007, 20:17
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yneta1 שמתחילה ב "אודי בן מוחא, מפקד דגול עתיד לגדולות"

אודי בן מוחא, כסמג"ד 13, פקד עלי פקודות בלתי חוקיות בעליל וכמעט הרג אותי עד כדי כך שסרבתי לו פקודה ולמרות שהוא השתולל הוא לא עשה לי כלום.
כמ"פ הוא נשפט על ירי לא מוצדק.
כמג"ד שמשון נהרגו לו חיילים בנסיבות שאני לא ממש מקבל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 17:52
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yneta1 שמתחילה ב "תן דוגמא יוסיפון"

אחרי "מבצע" היינו שני טנקים מיותרים בעישייה ואחד בריחן (לצורך המבצע הביאו יותר טנקים מהסד"כ הרגיל). אודי היה סמג"ד 13 ועישייה הייתה בפיקוד מג"ד 13, יואלי אור.
העלו שיירה בלילה, שני מובילי טנקים הושארו בעישייה ואחד עלה עם השיירה לריחן. הרעיון היה שהם יאספו את הטנק משם ויבואו לאסוף אותנו לשיירה במהירות חזרה לארץ. אנחנו היינו אמורים להעמיס עוד לפני שהם חוזרים כדי לא לעכב אותם כך שכולנו נגיע במהירות לארץ לפני אור ראשון. אין ספק שההגעה לפני אור ראשון הייתה חשובה ותרמה ללחץ הכללי של השיירה.
המ"מ שלי היה במארב בשמיס ואנחנו בצרצר 19.
אחרי שהשיירה השמיטה את שני המובילים והמשיכה לריחן קיפלו אותנו מהמארבים כדי לעלות עליהם. הגעתי ראשון למוצב ואודי היה פקעת עצבים. הוא דרש ממני לנהוג ולעלות על המוביל. הסברתי לו שבתוך דקות יגיע המ"מ שלי מהשמיס ויכוון אותי ובכל מקרה אני לא עולה למוביל בלי קצין שריון שמכוון אותי (כך אומר גם החוק והוראות הבטיחות).
אודי השתיק אותי והחליט שהוא מכוון אותי למעלה. עלה לעגלה של המוביל והתחיל לתת לי היגויים של נגמ"ש (ששונים מאלו של טנק). עם קצת עזרה של נהגי המשאיות הוא הצליח פעמיים להפיל אותי מהמוביל (זחל אחד באוויר בפעם הראשונה, ירדתי אחורה עצמאית והוא כיוון שוב עד שזחל אחד נפל לאדמה והטנק 'התיישב' עם הגחון על העגלה).
אחרי הנפילה השניה דוממתי את הטנק וירדתי ממנו. הוא דרש ממני להמשיך ולנהוג עד שהטנק יהיה על המוביל. הבהרתי לו שזו פקודה בלתי חוקית בעליל ויש סיכוי לא רע שהוא יהרוג אותי או אחרים בהתהפכות של הטנק.
הוא התעקש וגם איים עלי בנשק (למרות שלא דרך אותו). בסוף הורדתי את הטנק (זחל אחד) עצמאית מהמוביל. נסעתי כמה שיכלתי אחורה. התיישרתי מול העגלה ועליתי במהירות ובלי להתייחס לניפנופי הידיים המשונים שלו. הטנק היה על המוביל. בדיוק אז הגיע הטנק מ"מ מהשמיס.
השיירה יצאה רק אחרי ארבע שעות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר