לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2007, 18:29
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommy_ros שמתחילה ב "סקר: מה הילדה המושלמת בעיניכם?"

אין לי ממש דרישות מוגדרות.. זה עניין של הרגע..
אבל עדיין הנה כמה (זה לא קבוע, יכול להשתנות מכל מיני גורמים):
גובה למשל לא חשוב לי, אבל כן חשוב לי שהיא לא תיהיה יותר גבוהה ממני..
חשוב לי נורא הקול והעיניים.. זתומרת שיהיה לה קול לא צווחני וגם לא מבחיל.. קול חמוד כזה.. :}
העיניים - אין הגדרה של צבע או משהו כזה.. פשוט שיהיו עיניים מיוחדות, חודרות כאלה, ואיך שהיא מסתכלת עלי :}
אממ גוף... שלא תיהיה רזה מידי ולא שמנה מידי.. אני אוהב את הבאמצע , אה ובחורות עם קוביות בבטן - ממש ממש ממש לא הטעם שלי .
זהו אני חושב.. כל זה בערבון מוגבל, האופי מהווה בהרבה יותר משקל בשבילי..
(דרך אגב, כל ה"תנאים" שציינתי, קיימים אצל החברה שלי )
I'm praying
Dear lord above

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2007, 01:51
  Xkiller Xkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
אמממממממממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommy_ros שמתחילה ב "סקר: מה הילדה המושלמת בעיניכם?"

קצת קשה לענות על השאלה הזאת כי זה ממש יכול להיות כול דבר......
כעיקרון לפי דעתי הכי יפה זה שילוב של עור חלק שיער ברונטי ועיניים ירוקות...
או שיער בלונדיני,שטני,חום עם עיניים ירוקות..
אבל מה שיותר חשוב זה האופי.... אם אתה רוצה לדעת מה הבחורה המושלמת אז בחורה שמבחינת האופי שלה לא תהייה יותר מידי עם הבטחון העצמי... מושך אותי כשבנות לא בטוחות במראה שלהן וקצת חסר להן בטחון עצמי למרות שהן נראות טוב.. יש בזה משו חמוד..... כמובן שבאופי שיהיה משלים לשלי .. ובצורה יותר שטחית אז ככה :

עיניים : ירוק
שיער - ברונטי, או (שטני,חום)
גובה : עד 1.73 שלא תהייה גבוה ממני.
גוף : מעוצב.. לא מלא... די רזה כזה.. שמביא לך הרגשה שהיא כולה עדינה וזה...
אופי : וזה מה שהכי חשוב.. שכמו שציינתי לא תחזיק מעצמה מלכה.... רצוי שלא תעשן.. כי אני לא מעשן... ותהייה מצחיקה ותבין בדיחות כזה...

חחחחחחח זה קצת שטחי אבל זה שאלה שדורשת שטחיות

מה הייתי עושה עם הייתי פוגש כזאת? הייתי רוצה לומר שמתחיל איתה כמובן אבל סביר להניח שהייתי מתבייש לגשת עליה כי הייתי בטוח שהיא אחת שמחזיקה מעצמה למרות שמסתבר שלא...... =]
חחחחחחחחח =]
ישן 23-02-2007, 11:44
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
את צודקת, אהבה זה לא דבר מתוכנן מראש... זה פשוט קורה.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "קצת אשכול מיותר ושטחי אני חושבת.."

אבל תסכימי איתי, שלכל אחד ואחת מאיתנו יש את הטעם האישי שלו.
בטלויזיה\עיתון את יכולה לראות מישהו שבדיוק בטעם שלך, ולומר "וואי איזה חתיך" אבל זאת לא אהבה. כמו שאני לא מתאהב בכוכבות קולנוע\דוגמניות... אני יכול להעריץ אותן, אבל להתאהב בהן??
בשביל להתאהב צריכים להכיר, ובעצם המפגש נוצר הקליק, ולא דרך צפייה בטלויזיה.
זה מוכיח שהראייה הוא רק כלי עזר כדי להתאהב.
ה"אידיאל" של רבים מאיתנו נובע מעולם הזוהר והדוגמנות. אבל זה סתם כדי למשוך את העין למטרות האישיות של המפרסמים. רובנו (אני מקווה לפחות ) לא מתאהבים דרך מסך הטלויזיה או דרך העיתון.
כשאנחנו נפגשים עם מישהו, ונוצר הקליק, הכל משתנה. אותו אחד הוא המושלם בשבילנו.

ישן 23-02-2007, 19:09
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06

שרירים זה ממש חשוב
חובה שרירים לפחות בידיים... בבטן זה הכי טוב זה מטריף אותי
אני אוהבת מראה תמים\מסוקס
עיניים - עדיפות לבהירות... אבל יש יוצאי דופן.. עיניים שאפשר לשקוע בהן זה כיף
חיוך- אתם מכירים את הסוג חיוך המלא שיניים שאחרי שרואיים אותו חייבים לחייך לכולם, זה חיוך מושלם שכזה...
מבנה גוף - כמו שאמרתי שרירי... לא מקלון ולא שמן
לחיים ורודות זה פלוס חמוד ביותר
גבוה ממני!
ואסור שאני אהיה יותר גברית ממנו - מתה על האמרים , נשקים ,צבא , משחקי מחשב , ללכת מכות , משחקי כוח וכו...

ישן 24-02-2007, 00:11
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "שרירים זה ממש חשוב חובה..."

מה הרעיון בלקבוע לעצמך את הגבר המושלם? דוגרי אני לא מבין. אני מסכים עם מה שאנשים אמרו פה שזה אשכול דפוק שטחי וחסר פואנטה. אז נכון, יש העדפות, ודברים שמושכים קצת יותר או פחות. אני למשל אוהב שיער שחור, אבל אני לא רק מסתכל על בנות עם שיער שחור.

מצטער אם אני נשמע עצבני אבל זה פשוט מגוחך שאת מתארת את ה"גבר המושלם" שלך עד כ"כ פרטי-פרטים (למרות שאני עונה על כל אחד מה"קריטריונים" שלך, אבל זה לא חשוב כרגע). מה אם תפגשי איזה גבר בגובה שלך, לא "בודיבילדר", עם עיניים חומות? לא תסתכלי עליו בכלל? ואם יהיה בינכם את הקליק המיוחד הזה? אז תעפי אותו לעזאזל? תחשבי קצת, בחייאת.

אני לא רוצה להשמע כמו איזה כומר אבל אתם באמת שיטחיים שפתחתם אשכול כזה וכ"כ חשוב לכם איך בדיוק הבנאדם נראה.

ואני יודע שמשיכה מינית חשובה, מאוד מאוד חשובה...אבל אתם פשוט נסחפתם.

ישן 24-02-2007, 00:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כיוון שמתעסקים בצורה חיצונית פה או לפי הבנתי זאת היתה הכוונה באשכול פה לא?...

אז בקשר לצורה החיצונית יש לא מעט מדהימות בארץ ובכלל שנראות חבל על הזמן ורק מקווה שהאופי שלהם הוא כמו היופי שלהם
אני יכול להגיד שבתיכון היתה לי (וזאת הפעם היחידה שזה קרה) התאהבות רצינית במישהי שנראתה לפי הטעם שלי ולדעתי נראתה מדהים לאחר כמה שנים שראיתי אותה אני לא יודע אם בגלל שההתאהבות עברה או בגלל שהיא שינתה כמה דברים נראתה קצת פחות טוב כי הרי שאנחנו מתאהבים הבן אדם יכול להראות לאחרים מכוער או סתם אדם ולנו הוא יראה הבן הכי חתיך / מדהים / הורס וכו שיש

במקום לתאר איך נראית האישה הסקסית ביותר בעייני אתן 2 דוגמאות לנשים שנראות סוף הדרך
וכמובן הן שחקניות הראשונה היא דמי מור שגם בגילה הדיי מבוגר נראית חבל על הזמן והשניה יותר צעירה היא קמרון דיאז שגם נראית חבל על הזמן

בכל מקרה אני מאמין שכל אחד יכול להראות על הפנים מצד אחד שהוא בדיוק קם משינה או יורד רגע למכולת ולעומת זאת יכול להראות מדהים עם איפור ותסרוקת ובקיצור מוכן לצילום

לסיום לדעתי הכי יפה לבנות זה שיער מתולתל או מקורזל וגם חלק הרבה פעמים זה יפה (בעיקר נעים להעביר את האצבעות בתוכו) העיקר שיהיה ארוך
עיניים לדעתי עיניים ירוקות זה הצבע הכי יפה בעיקר ירוק חתולי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר