לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 14:24
  משתמש זכר bugs bunny bugs bunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.04
מקרה מוזר לא הגיוני ועצוב

אודה לכם אם תגיבו לי ותגידו מה ההיגיון פה ומה הולך פה...

הכרתי בחורה לפני שנתיים מאזור המרכז (אני באזור הצפון) ושמרנו על קשר בתור ידידים..שנינו היינו בתקופת בית ספר ואני גדול ממנה בחצי שנה. נסעתי פעם אליה ונפגשנו בתור פגישת ידידים בלבד אך כבר באותה תקופה הרגשנו משהו אחד לשנייה. לאחר כמה זמן היה לה חבר כמה חודשים..אני התגייסתי ושמרנו על קשר של שיחה שתיים בחודש...לא יותר......היא נפרדה מחבר שלה ועדיין היינו בקשר של ידידים. לפני חודשיים וחצי היא התגייסה והתחלנו לדבר כל יום והרגשנו שכל הרגשות שהיו לנו מזמן חוזרים שוב...עד שהגיע רגע שבאמת הבאנו שצריכים שוב להיפגש. היא באה לאזור שלי נפגשנו אך היא אמרה שהיא לא תוכל להיות בקשר רציני איתי כי מפריע לה המרחק...מקובל...הבנתי...ושמרנו על קשר טוב בכל זאת...השבוע היה לה יום הולדת והחלטנו שבדרך כשאני חוזר הבייתה מהבסיס אני אקפוץ אליה ואני אגיד לה מזל וכו'.....קבענו יום ושעה וכו'....יום לפני דיברנו והיא רק חיכתה לי שאני אבוא כבר.....קניתי לה מתנה והכל ואני בדרך אליה...כשהתקרבתי לאזור שלה התקשרתי 5-6 פעמים אף אחד לא ענה....נראה לי מוזר...הגעתי לאזור שלה..מחכה ומחכה שתענה והיא לא עונה.. עד שענה לי מישהו שאומר לי שהיא בשיחה ותחזור אליי....חיכיתי וחיכיתי והיא לא חזרה ואני שוב מתקשר וענה לי מישהו אחר...ערס..אומר לי שאם היא הייתה רוצה לדבר איתי היא הייתה עונה לי ושאני לא אתקשר אליה שוב...בשיא העצבים נסעתי הבייתה אחרי שביקשתי בכוונה לצאת מוקדם מהבסיס ולבטל לו"ז...עם המתנה שלה..והרגשתי מושפל....ניסיתי להשיג אותה כמה ימים אחרי זה והיא פשוט לא ענתה..התקשרתי מטלפונים אחרים..היא ענתה..ברגע שזיהתה את הקול שלי ישר ניתקה....פעם אחת אמרה לי אפילו "אל תתקשר יותר"...לא מובן שום דבר. באותו שבוע שהיה לה יום הולדת היה גם לאקס שלה..אבל הם לא בקשר והיא פשוט אמרה לי לא מזמן שזה נופל אצלהם באותו שבוע.........
אני מרגיש מושפל ולא מבין מה קורה פה...שום דבר לא הגיוני....לפי דעתי אם לא רוצים להיפגש או לשמוע ממישהו אז פשוט אומרים לו את זה...אבל מה שקרה שזה נראה בכוונה שהיא אמרה לי לבוא ושהיא תסנן אותי ושאני לא אדע מה לעשות...
ממש לא מובן לי..היינו בקשר כל כך טוב ופתאום כאילו היא נהייתה אחרת.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 15:28
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bugs bunny שמתחילה ב "מקרה מוזר לא הגיוני ועצוב"

דווקא לא נראה לי שהיא זונה.. או שהיא עשתה לך משהו רע בכוונה תחילה..

לדעתי יש שתי אופציות..

הראשונה, זה שקרה עם האקס שלה משהו שאתה לא יודע עליו.. ושהיא שמעה/ הבינה עליך משהו שאתה לא יודע עליו..

האופצייה השנייה היא, שהיא הבינה שיש לה רגשות כלפיך והיא רוצה לנתק מגע כמה שיותר מהר ולא לדבר איתך, והיא רוצה לשכוח אותך, וזאת הסיבה גם שהיא חזרה לאקס שלה.. כדי לשכוח אותך..
זאת דעתי.. באמת זה לא ממש מובן העיניין הזה.. אבל אני לא חושב שהיא עשתה את זה בתור איזה משהו רע.. אלא אם כן היתה לה סיבה ולא ציינת את זה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר