לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 12:31
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yneta1 שמתחילה ב "הדיבורים רק יביאו צרות בקשר לאיראן"

מצדי שגם יפציצו שדות-תעופה אמריקאנים בדרך, אם אין ברירה. (ואני מאוד מקווה שגם לזה מתכוננים בחיל-אוויר)
האמריקאנים חייבים לתת לנו הסכמה שקטה בעיניין הזה ולהעלים עין, בדיוק כמו שהם עושים בדימונה -וזאת במידה והם לא נותנים הסכמה מעל או מתחת לשולחן.
ואם הם לא נותנים הסכמה - שיודיעו להם 20 דק' (כנראה פחות) לפני התקיפה כפי שצ' קוריאה הודיעה לסין לפני הניסוי הגריעיני שלה.
ואם יש צורך - שיקחו איתם גם מטוסים שלא צריכים\יכולים להגיע עד לאיראן (מבלי תדלוק אווירי), כדי לספק סיוע במקרה שצריך להפציץ גם את האמריקאנים.
וכמובן זאת במקרה והאמריקאנים לא תוקפים את איראן בעצמם. (כן, יש פה הרבה אִימִים)

ובנוגע לירדן - לפי מה שאני זוכר יש מין הסכמון קטן בתוך הסכם-השלום עם ירדן שמאפשר לטייסי חיל-אוויר להתאמן מעל השטח-האווירי של ירדן, אף פעם אבל לא מצאתי לזה ביסוס ממקור מוסמך אבל, כך יכול להיות שזה מפוברק לגמרי.
ואפילו אם הירדנים לא מסכימים - אין להם הרבה מה לעשות בדבר, חיל-אוויר יכול להשתמש בשטח-האווירי-הריבוני של ירדן ככל שעולה על רוחו, הוא לא מאותגר בכלל שמה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 12:25
  אסטרומניה אסטרומניה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
וואי למען השם
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי bertold שמתחילה ב "ראה תגובה של סגן שר..."

זה שרצה שנתקוף אמריקאים

סתם שאלה ככה לעניין

הM16 ששומר/שמר/ישמור עלייך בצבא מאיפה אתה חושב שהוא מגיע לעזאזל ?

האמריקאים זה החברים הכי טובים שלנו אם לא היחידים בעולם בעיקר בקטע של הצבא עכשיו אני לא הכי מתמצא בסיפור הזה אבל אם גם לאמריקאים יש אינטרסים לפרק את איראן אז הם יכולים לעשות את זה טיק טק כמו בעירק ולא יודע אם הם יצטרכו אותנו אז במקרה של מלחמה אני לא רואה סיבה שהם לא יתערבו

תאמת שכל החרא הזה של "נשק להשמדה המונית" בלה בלה בלה אני לא באמת קונה את זה אני חשוב שהאמריקאים כמו בעירק וכמו במדינה לפני שחשבו שבן לאדן נמצא שכחתי את שמה (הכול נשמע לי אותו דבר חח) זה סתם פירוק של העולם מטירור והטירור בארץ נמצא בעדיפות האחרונה שלה ויש להם עוד דיפלומטיה בקטע הזה אז הם לא ממהרים לכבוש את לבנון או משהו בסגנון

כל עוד לנו ולאמריקאים יש אינטרס משותף אין מה לדאוג

עכשיו במידה וכל הנבואות 9 באב שאני שומע פה יקרו ויתפוצץ לנו ההסכמי שלום עם סוריה אז איראן זאת הבעיה האחרונה שלנו

הארץ שלנו לא מה שהיא הייתה חצי מהאנשים פה פרזיטים שרמוטות שמעבירים תשרות שלהם כמש"ק בירות אז לכו תמצאו מישהו שילחם באיראן למען השם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר