לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2007, 10:53
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
מקרה לא נעים בין אמא שלי לחברה שלי !

שלום ..
בעיה לא נעימה הייתה לי אתמול !
חברה שלי באה אלי הביתה ואמא שלי גם הייתה איתנו וגם אחותי .
ישבנו כזה ובטעות כחברה שלי באה להגיד שלום נתתי לה מכה קטנה ליד העין כי גם אני באתי להגיד שלום באותו זמן .
אז היא הוציאה את המשקפיים כי היא קיבלתה מכה וזה כאב לזה קצת .
אז שאלנו אם הכל בסדר והיא אמרה שכן .
אז אמא שלי כאילו אמרה בנימה של צחוק כזאתי שעכשיו בגלל שקיבלת מכה ושתי הפסים בעיניים ( האיפור) זה כאילו קיבלת אגרוף.
ישר שמתי לב על חברה שלי שהפנים שלה החליפו צורה .
והיא נעלבה.... ואני כמובן שדיברתי עם ברה שלי לבד ניסיתי לגונן על אמא שלי .
כי חברה שלי לוקחת דברים נורא קשה .. ומבחינתה אמא שלי אמרה לה שהיא התאפרה לא יפה וזה פסים של איפור כאילו החטיפו לה אגרוף.
אז היא נעלבה.. ואחרי זה שחברה שלי הלכה לקחתי את אמא שלי לשיחה קצרה והיא אמרה שזה ממש לא ככה.. היא כאילו התכוונה לזה שבגלל המכה זה היה נראה כמו שני פסים אדומים של אגרוף.
לא נורא יכול להיות שהיא לא התבטאה נכון וחברה שלי יודעת שזה לא בכוונה.
אז אמא שלי עוד הורידה את הכבוד שלה והתקשרה לחברה שלי והתנצלה והייתה אי הבנה וכל זה.
וחברה שלי כאילו עדיין פגוע ולא סלחה ממש והיא עדיין בדעה שלה שהיא נעלבה מזה שהיא אמרה לה שכאילו היא התאפרה כאילו היא קיבלה אגרוף.
עכשיו היא קרה .. עושה פוזות של נעלבת כזאת ולא שמעתי ממנה כשהיא קמה היום כמו שאני שומע ממנה בדרך כלל.
נכון , יכול להיות שההתבטאות לא הייתה כמו שצריך אבל צריך לסלוח ולהעביר הלאה. והיא לוקחת את הדברים יותר מדי קשה ואמא שלי עם כל הכבוד שלה התקשרה והתנצלה . ( גם לי היו קטעים איתה של אי הבנה במשפטים שלי והיא נעלבה והיא עשתה לי כאילו שירשתי את זה ממנה).
אז אני לא יודע מה לעשות עכשיו , מוזר לי כל הקטע הזה ולא נעים במיוחד.
כי אמא שלי מבוגרת והיא הורידה את הכובע בשבילי .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 14:00
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "מקרה לא נעים בין אמא שלי לחברה שלי !"

לכל המגיבים מעליי - הפסיקו להתחסד.

המפגש בין בן/בת הזוג להורים הוא לא נעים מלכתחילה.
לרוב ישנה אי-נוחיות בכל הנוגע להיכרות עם ההורים או מפגש איתם.

יש אנשים רבים הרגישים יותר לעניין הזה - ובכללם אני, למשל.

גם הערה צינית שנאמרה בצחוק לכאורה יכולה להוות מתג ("טריגר") להחמרה של חוסר הנוחות הזו. גם העובדה שאימך התקשרה אליה לדעתי לא הוסיפה לחוסר הנוחות שהחברה חשה.

"לא מבינה צחוק ?" יכול מאוד להיות... אך גם אני "לא מבין צחוק" לעתים - כי אתם לא יודעים איזו פרשנות מקבל העניין אצל הצד השני - דבר המהווה "תוספת" לאותה חוסר נוחות.

במקרה זה הנח לחברה שלך מספר ימים... אך נסה להבין גם אותה - ונסה לחשוב כיצד אתה למשל חש מול ההורים שלה ולו היית אתה למשל מקבל "עקיצה" צינית מהם.

לעולם לא תוכלו לדעת מה אדם חש אם לא שמתם עצמכם במקומו.

זו לפחות דעתי בנושא.

ישן 26-02-2007, 22:49
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
תשמע.. לדעתי חברה שלך מזה ניפחה את הסיפור..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "מקרה לא נעים בין אמא שלי לחברה שלי !"

כאילו נגיד והיא אובר רגישה.. סבבה.. הסברת.. הבהרת.. וזה גם לא דבר כזההההה מעליב.
אבל אחרי כל זה ואמא שלך <שאגב ממש ממש כל הכבוד לה> התקשרה והתנצלה והיא עדיין
ממשיכה עם הסרט הזה...? אז זה כבר מעבר לרגישות.. או שהיא שומרת טינה ברמות לא הגיוניות
או שהיא רק רוצה צומי ממך.. בכל מקרה.. אתה כבר עשית מעל ומעבר.. הסברת התנצלת אפילו
אמא שלך התנצלה.. למה היא עוד מצפה..? =/ לדעתי אתה עשית כל מה שהיה צריך לעשות.. ויותר.
עכשיו זה תלוי בה... אל תתחנף ותנסה לדבר איתה וכאלה.. תן לה להרגע כמה ימים.. אולי היא תחשוב
קצת ותבין כמה זה מטוטמם כל הכעס הזה שלה.. =/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר