לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2007, 18:31
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
=]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "מהו חבר בשבילכם?"

נתחיל קודם כל מחברים- חברה בשבילי היא זו שתמיד תיהיה שם בשבילי, לא רק כשרע לי, אלא גם תדע לשמוח בשמחתי. כמובן שגם אני אהיה שם לצידה.
חברה שתגיד לי באמת את מה שהיא חושבת ותנסה לעזור לי באמת ובאבייקטיביות מלאה, ולא תנסה ליפות את הדברים כדי לצאת "טובה"..
חברה שיהיה לי תמיד כיף איתה, תמיד על מה לדבר ולרכל, תמיד על מה לצחוק, תמיד על מה לבכות..
למזלי יש לי חברה כזו=]

בן זוג בשבילי זה האדם שאני ארגיש הכי נוח איתו לעשות מה שבא לי,להראות איך שנח לי, להיות הכי אני. שכל פעם שאני אראה אותו אני ארגיש כמו בפעם הראשונה. שהוא יהיה שם תמיד לחבק, לנשק, לספר לי ולהקשיב לי. שניהיה מאד קרובים מכל בחינה, אבל לא קרובים עד לחניקה ומאיסה..
למזלי גם את הבנאדם הזה מצאתי=]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2007, 14:46
  DumpJokes DumpJokes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
אין לי מושג מה בנוגע אליכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "מהו חבר בשבילכם?"

אבל בנתיים לא יצא לי ממש "להתעסק" עם בנות ואני לא "בקיא" בתחום אז אני לא אדבר על זה.
במקרה בשיעור חינוך אצלינו בבית ספר היה שיעור על חברים ומה זה חבר בשבילי. כשהתחלתי לחשוב מה זה חבר בשבילי כאב לי הראש, ממש עלו כל כך הרבה מחשבות, מי מה מו.
אני עברתי הרבה בתי-ספר ואני גר בגבול של שני ערים ולכן, אפשר להגיד שאני מכיר המון סוגים של חברים ממש הרבה, גם יש לי המון חברים(אני לא אומר את זה במטרה להשוויץ, אלה להתבטא).
יש לי חברים שמעשנים, יש לי חברים שיש להם ב-7 מקצועות מתוך 12 מאה בתעודה שהם חרשנים, ויש לי חברים שיוצאים למועדונים, יש לי חברים רקדנים, ויש לי ידידים ועוד מלא סוגים של חברים.
כשהתחלתי לחשוב מה זה חבר התחלתי לחשוב בשביל מה אנחנו צריכים חבר ומה מרגישים אליו או ההפך. הגעתי להמון מסקנות עד כדי כך שאני עכשיו יכול לכתוב עבודה גדולה להגשה של לפחות 50 עמודים על נושא החברים. מבין כל המסקנות שלי, הבנתי כי יש חברים שעושים איתם הכל, יש חברים שמהם מבקשים עזרה, ויש חברים שאיתם "דופקים" את הראש ויש חברים שהם פשוט חברים לעת צרה, אבל זה רק קצת.
בנוגע לבנות, התחלתי קצת להבין את הראש שלהם ואני אפשר להגיד "משחק" עם מישהי משחקים, ובנתיים הרוב הולך לפי "החוקים" שלי. אבל אני חדש בתחום אפשר להגיד, ולכן אני לא חושב שיצא מזה משהו, מפני שזה קשר מאודדד מסובך אבל מאודד מסובך, אולי בהמשך אני אסביר באשכול כלשהו כשמשהו יקרה... וגם תראו באיזה בלגן אני נמצא חח , טוב אז זהו לעכשיו חח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר